Kdo si kupuje nebo odebírá časopis FAMILYSTAR - mám prosbu..

5352
7.12.07 17:48

Kdo si kupuje nebo odebírá časopis FAMILYSTAR - mám prosbu..

Ahoj holky,
dneska mi dorazil plyšový slon z časopisu Familystar, jako výhra v soutěži. Jediná soutěž, které jsem se s tímto časopisem zúčastnila, byla fotografická, poslední asi 3-4 měsíce jsem tam posílala fotky našeho Mirdy.
Dneska jsem letěla do trafiky a náš Mirda tam ale není, tak jsem z toho jelen, tak to tam bude až v lednu?
Prosím, prosím, mohli byste se mi podívat do čísla třeba listopad co tam bylo za výhru v případě otištění? Teď jsou tam hračky od Mattela a tu jsme právě získali… Časopis, kupuju občas, např. listopadový číslo nemám…mrzelo by mě, kdyby tam byl náš Mirda a já ho neměla.
Prosím, kdo máte ten časopis písněte mi SZ, děkuju, děkuju, děkuju.

Pavlička a Mirda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Ha
513
7.12.07 19:57

Pavli,
já do toho zírám…v čísle 11/2007 je ve fotoalbu řečeno, že fotky, které v příštím čísle zveřejní, získají tělový krém Lara Bellucci a dětský krém proti opruzeninám.

Říjnové už nemám…

Pa, Ha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5352
7.12.07 20:21

Ahoj Ha :lol: , Ty jsi zlatíčko, já to do lednového čísla nevydržím…teď v tom prosincovým právě píšou, že příště otištěný dostanou ty plyšáčky a toho jsme dneska dostali :lol:.

Děkuju mockrát.

Pavla a Mirda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9534
7.12.07 21:59

Už podruhé ti dnes říkám žes macecha :lol: nemají netové stránky????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1119
8.12.07 00:36

Ahojky, časopis odebírám pravidelně, mám všechny čísla. protože to mám předplacený, ale jen jednou a teď mi dokonce přišli dvě prosincový čísla, takže klídek mají v tom bordýlek. jdu to prolistovat. Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.12.07 09:07

Sem koukala ale Mirečka jsem nikde nenašla, ani soutěž o plyšáka :roll: …

Nepřihlášená lenka

• Nahlásit
  • Citovat
5352
8.12.07 11:57

Pavluško , mají internetový stránky, to bylo první, co jsem udělala, ale jaksi tam nemají ale lautr nic a výherci soutěží jsou tam někdy naposledy ze září :evil: .

Ale jak jsem teda pochopila při svý blonďatý inteligenci, tak tam bude vyfocenej v lednu!

Lenko , ta soutěž o plyšáka je na straně 120 - jak jsou tam vyfocený ty dětičky.

Holky, všem děkuji, že jste mi napsaly a pak dám vědět, abych se pochlubila naší mediální hvězdou :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5352
1.1.08 12:04

Se teda musím pochlubit, že náš model :lol: je v lednovým Familystar na str. 120 :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2748
2.1.08 09:57

určitě se juknem od ledna máme časopis předplacený

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2748
2.1.08 10:02

viděli jsme, pěkný hošík a tak malý a takovouhle sílu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
2.6.08 12:44

Tak naší Markétku tam taky nedávno otiskli, ale nic nám neposlali :evil: :twisted: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama