Kdo také bojuje s ocd? Hup sem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sally87
Povídálka 30 příspěvků 09.06.19 21:01
Kdo také bojuje s ocd? Hup sem

Ahoj holky, máte tu některá také ocd? Já mám a mám myslenkovou. Jak Vám jde boj? Já se snažím. Už 5 let beru AD. Někdy je líp, někdy hůř. Hoďte mi sem prosím trochu podpory : :lol: :hug:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 21:08

Mám také myšlenkovou, ale bohužel mi nejde bojovat. Bojuji neúspěšně. Jsem furt na stejném místě a už 7 let. Asi tě tím nepotěším. Promiň :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 21:38

Já mám taky jen opakující se myšlenky..někdy míň a někdy víc..když se mi v hlavě začnou točit nepříjemné myslenky tak mi docela pomáhá si v tu chvíli uvědomit, že je to OCD a říct si, že nemá smysl nad tím přemýšlet, že je to jen OCD a snaží se mi,,ovládnout,, mysl..a já si v tu chvíli musím říct, že se jí to nepovede a hotovo! :) někdy to jde, někdy ne :zed: doporučuji knížku od Praška..hodně mi pomáhá :) jaké máte myšlenky? A mate k tomu i fyzické projevy?

Sally87
Povídálka 30 příspěvků 09.06.19 21:47

Když je hodně zle, tak mě bolí na hrudi, mám pocit na zvracení a brecim. Já se hrozně bojím, že spadnu /skočím pod metro.. :sweat_smile:Kravina :pocitac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 21:54

Nejhorší je, že člověk ví, že jsou to kraviny, ale jakmile ta myšlenka přijde, tak jde rozum stranou a už se člověk začne bát, že by se to opravdu mohlo stát :roll: a myšlenková spirála se rozjíždí :) je to občas na palici :zed:

Sally87
Povídálka 30 příspěvků 09.06.19 22:01

Ale přitom víme, že se nic nestane, že? :grinning:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 22:05

No teď v klidu to víme, ale když se ta myšlenka objeví tak už si tak jistý nejsme, že? :D asi to chce ty myšlenky zlehčovat a oni časem vymizí :) snad! :palec:

Sally87
Povídálka 30 příspěvků 09.06.19 22:24

Určitě, neboj se. Musíme si z toho dělat prcu. Já si říkám už jdou na mě zase ty moje hovna :lol: :lol: (pardon) :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 00:01
@Sally87 píše:
Určitě, neboj se. Musíme si z toho dělat prcu. Já si říkám už jdou na mě zase ty moje hovna :lol: :lol: (pardon) :lol:

Mám úplně stejné - už cítím tu úzkost a nervozitu a říkám no super, další věc, které se budu bát :mrgreen:.

Sally87
Povídálka 30 příspěvků 10.06.19 08:26

A co na to bereš? já měla Seropram, Asentru, Cipralex, Brintellix a teď mám Citalopram:grinning:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 09:36

Holky já na to neberu nic :) nechci chemii, ale chápu, že po tom někdo muže sáhnout, protože někdy jsou ty stavy fakt šílený :zed: ale jak jsem říkala, pomáhá mi uvědomit si, že to je jen podělaná OCD a že s tím nebudu bojovat..postupně se to lepší a já věřím, že se toho zbavím úplně :dance: chodíte na psychoterapie?

Sally87
Povídálka 30 příspěvků 10.06.19 18:08

Jasná vec :palec:

Váš příspěvek
Reklama