Kdo třetí prozradil nevěru vašeho partnera?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 18:23
Kdo třetí prozradil nevěru vašeho partnera?

A jak? Pokud se to stalo obráceně že na vás někdo donesl tak taky. Mne se to stalo několikrát v prvním případě mi bejvaleho matka sama poslala SMS zprávu že mne podvádí a i s čísly na slečny byly to 4 čísla!! V druhem mi to napsala sama slečna a pri sexu s ním mě„omylem“ vytocila. Třetí zkušenost přišel anonym s podrobným popisem jaký děláme sex a klasika to nebyla :nevim: Co vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Lama Lama
Hvězda diskuse 49586 příspěvků 5 inzerátů 12.09.18 18:26

Děti

Lalelale
Závislačka 2718 příspěvků 12.09.18 18:28

Naštěstí ne já osobně, ale případy z bližšího okolí: 1. muže s milenkou na výletě potkala jeho dcera. 2. nevěrná žena si byla tak jistá, že před manželem a jeho přáteli telefonovala se svým milencem španělsky v domnění, že jí nikdo nerozumí. Samozřejmě u stolu seděl někdo, kdo španělsky uměl a práskl ji. Jinak nevím, jak to máte, ale označení nevěrného muže údajnou milenkou nemusí být vždy pravda. Kamarádka tohle zažívala ze strany stalkerky, která o jejího přítele roky marně stála. Co jsem vesměs slyšela od vzdálených známých a přes někoho, tak nevěrného člověka s milenkou/milencem potkal někdo ze známých nebo samotný partner/ka.

ejhle
Závislačka 2837 příspěvků 12.09.18 18:36

@Lama Lama tak to je drsný. Chudák děti.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49586 příspěvků 5 inzerátů 12.09.18 18:36
@ejhle píše:
@Lama Lama tak to je drsný. Chudák děti.

Tak ono to nevi.

elza12
Kecalka 132 příspěvků 12.09.18 18:37

Vyhledala si mě přímo ta milenka. Drsný setkání, ale zaplať pan bůh otevřelo mi to oči. Už je to pár let. Ted už na to vzpomínám s úsměvem :lol:

Lalelale
Závislačka 2718 příspěvků 12.09.18 18:38

@elza12 můžu se zeptat, co od toho čekala ona? že ty konečně muže opustíš a on si vezme ji, nebo ti jakože chtěla pomoct, že tě chlap podvádí? Já tohle kontaktování manželek milenkama nechápu, pokud ta holka není opravdu cvok, jako třeba co popisuje zakladatelka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 18:40

Mě oslovila matka milenky,chtěla aby to skončilo nepřála vztah své dcery s mým mužem a předpokládala,že to utnu… No udělala jsem pravý opak.

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 12.09.18 18:43
@Lama Lama píše:
Děti

To je asi ta nejhorší možnost :? :hug:

Já zkušenost nemám a doufám, že nikdy mít nebudu :?

elza12
Kecalka 132 příspěvků 12.09.18 18:48

@Lalelale No tvářila se ,že chce pomoct mě abych nebyla za blbku :lol: No to víš,že ho chtěla pro sebe. Kladla mi na srdce ať mu neříkám, že jsme se setkaly. Odcházela s tím , že to s ním taky utne, že s takovým chlapem být nechce. A pak me každý den otravovala, jestli už se odstěhoval a jak to mezi námi je :D Já ho okamžitě kopla do zadele a on za pár dní kopnul jí, protože to chtěl zachránit se mnou. Nesla to milenka blbě :lol: A já byla ráda, ze se to takhle vyřešilo. Už jsem o něm nechtěla slyšet.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1945 příspěvků 12.09.18 19:00

Co vím já, tak to vždy řekne kamarád nebo kamarádka.. Buď je někde vidí nebo dokonce sami krejou a přestane je to bavit.. I ty anonymní sms a dopisy jsou hodně v kurzu, ale vždy je to někdo známej komu už dochází trpělivost asi :lol:

Lalelale
Závislačka 2718 příspěvků 12.09.18 19:02

@elza12 tak to je hustý. Ale škodolibě jí přeju, že jí to nevyšlo :D

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1945 příspěvků 12.09.18 19:02

Ale to jde o ty dlouhodobý případy.. Já si to dvakrát musela zjistit sama, šestej smysl pracoval :oops: a když ženská chce, vypátrá hodně :lol: jednorázový nevěry asi člověk jen tak nezjistí, pokud sám nemá pochybnosti..

elza12
Kecalka 132 příspěvků 12.09.18 19:15

@Lalelale Já taky :potlesk: :lol: dobře jí tak. ;)

Lama Lama
Hvězda diskuse 49586 příspěvků 5 inzerátů 12.09.18 19:22
@radkka píše:
To je asi ta nejhorší možnost :? :hug:

Ale tak ono to nakonec mělo něco do sebe. Odejit už stejnak byl, páč se choval hnusně. Takže se tím alespon leccos objasnilo. A hlavně se karta obrátila - pač do té doby furt řešil, co zas vidim a co zas se mi nelíbí a rozvod je moje rozhodnutí. A pak začal mít máslo na hlavě a dalo se s níím líp domluvit.
Takže jsem za to byla ráda, jeho blbost.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Ondráček vyhrožuje ředitelce Supraphonu, že to „roztočí“: Dej to právníkům!

Českou hudební scénou otřásá nevídaný spor. Na sociálních sítích se do sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >