Reklama

Kdo třetí prozradil nevěru vašeho partnera?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 18:23
Kdo třetí prozradil nevěru vašeho partnera?

A jak? Pokud se to stalo obráceně že na vás někdo donesl tak taky. Mne se to stalo několikrát v prvním případě mi bejvaleho matka sama poslala SMS zprávu že mne podvádí a i s čísly na slečny byly to 4 čísla!! V druhem mi to napsala sama slečna a pri sexu s ním mě„omylem“ vytocila. Třetí zkušenost přišel anonym s podrobným popisem jaký děláme sex a klasika to nebyla :nevim: Co vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Lama Lama
Hvězda diskuse 48356 příspěvků 12.09.18 18:26

Děti

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2123 příspěvků 12.09.18 18:28

Naštěstí ne já osobně, ale případy z bližšího okolí: 1. muže s milenkou na výletě potkala jeho dcera. 2. nevěrná žena si byla tak jistá, že před manželem a jeho přáteli telefonovala se svým milencem španělsky v domnění, že jí nikdo nerozumí. Samozřejmě u stolu seděl někdo, kdo španělsky uměl a práskl ji. Jinak nevím, jak to máte, ale označení nevěrného muže údajnou milenkou nemusí být vždy pravda. Kamarádka tohle zažívala ze strany stalkerky, která o jejího přítele roky marně stála. Co jsem vesměs slyšela od vzdálených známých a přes někoho, tak nevěrného člověka s milenkou/milencem potkal někdo ze známých nebo samotný partner/ka.

ejhle
Závislačka 2815 příspěvků 12.09.18 18:36

@Lama Lama tak to je drsný. Chudák děti.

Lama Lama
Hvězda diskuse 48356 příspěvků 12.09.18 18:36
@ejhle píše:
@Lama Lama tak to je drsný. Chudák děti.

Tak ono to nevi.

elza12
Kecalka 126 příspěvků 12.09.18 18:37

Vyhledala si mě přímo ta milenka. Drsný setkání, ale zaplať pan bůh otevřelo mi to oči. Už je to pár let. Ted už na to vzpomínám s úsměvem :lol:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2123 příspěvků 12.09.18 18:38

@elza12 můžu se zeptat, co od toho čekala ona? že ty konečně muže opustíš a on si vezme ji, nebo ti jakože chtěla pomoct, že tě chlap podvádí? Já tohle kontaktování manželek milenkama nechápu, pokud ta holka není opravdu cvok, jako třeba co popisuje zakladatelka

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 18:40

Mě oslovila matka milenky,chtěla aby to skončilo nepřála vztah své dcery s mým mužem a předpokládala,že to utnu… No udělala jsem pravý opak.

radkka
Generální žvanilka 20487 příspěvků 12.09.18 18:43
@Lama Lama píše:
Děti

To je asi ta nejhorší možnost :? :hug:

Já zkušenost nemám a doufám, že nikdy mít nebudu :?

elza12
Kecalka 126 příspěvků 12.09.18 18:48

@Lalelale No tvářila se ,že chce pomoct mě abych nebyla za blbku :lol: No to víš,že ho chtěla pro sebe. Kladla mi na srdce ať mu neříkám, že jsme se setkaly. Odcházela s tím , že to s ním taky utne, že s takovým chlapem být nechce. A pak me každý den otravovala, jestli už se odstěhoval a jak to mezi námi je :D Já ho okamžitě kopla do zadele a on za pár dní kopnul jí, protože to chtěl zachránit se mnou. Nesla to milenka blbě :lol: A já byla ráda, ze se to takhle vyřešilo. Už jsem o něm nechtěla slyšet.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 12.09.18 19:00

Co vím já, tak to vždy řekne kamarád nebo kamarádka.. Buď je někde vidí nebo dokonce sami krejou a přestane je to bavit.. I ty anonymní sms a dopisy jsou hodně v kurzu, ale vždy je to někdo známej komu už dochází trpělivost asi :lol:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2123 příspěvků 12.09.18 19:02

@elza12 tak to je hustý. Ale škodolibě jí přeju, že jí to nevyšlo :D

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 12.09.18 19:02

Ale to jde o ty dlouhodobý případy.. Já si to dvakrát musela zjistit sama, šestej smysl pracoval :oops: a když ženská chce, vypátrá hodně :lol: jednorázový nevěry asi člověk jen tak nezjistí, pokud sám nemá pochybnosti..

elza12
Kecalka 126 příspěvků 12.09.18 19:15

@Lalelale Já taky :potlesk: :lol: dobře jí tak. ;)

Lama Lama
Hvězda diskuse 48356 příspěvků 12.09.18 19:22
@radkka píše:
To je asi ta nejhorší možnost :? :hug:

Ale tak ono to nakonec mělo něco do sebe. Odejit už stejnak byl, páč se choval hnusně. Takže se tím alespon leccos objasnilo. A hlavně se karta obrátila - pač do té doby furt řešil, co zas vidim a co zas se mi nelíbí a rozvod je moje rozhodnutí. A pak začal mít máslo na hlavě a dalo se s níím líp domluvit.
Takže jsem za to byla ráda, jeho blbost.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovíněný Gregor pouštěl bomby: Líbí se mi, když před sebou páry prdí

Herec a hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý (35) platí za uhlazeného... číst dále >

Novinář Chášakdží umíral příšerných sedm minut, na konzulátu řádili uklízeči

Novinář Džamál Chášakdží umíral dlouhých sedm minut, během kterých byl mučen.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >