Kdo tu bere AD? Pojďte se všichni podpořit :)

59
31.5.18 10:32

Kdo tu bere AD? Pojďte se všichni podpořit :)

Ahojky, kdo tu bere AD kromě mě? Mám Obsedantně kompulzivní poruchu.. (úzkostná porucha). Jak bojujete? Jak Vám je s AD?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10430
31.5.18 10:49

Ja mam PP a nastesti se to uz lepsi :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
31.5.18 13:56

@Ketris To je super. Já se teď pokusila vysadit a spadla jsem dolů. :,( Snad bude zas líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3162
31.5.18 15:13

Také je beru, už asi 10 let. Momentálně z AD Deprex a docela mi vyhovuje, i když někdy propady také jsou. Pak beru ještě další 4 druhy psychiatrických léků, bohužel mám hodně komplikovanou komorbiditu diagnóz, ale OCD tam u mě spadá také a PP to začalo před těmi 10ti lety.

@Dailý Jaká bereš AD ty? Držím palce, ať je zas lépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
31.5.18 16:15

@Lollitka Já beru Cipralex. Věřím tomu, že bude a ono určitě bude. Jen se tomu nesmíme poddat :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3162
31.5.18 16:19

@Dailý Cipralex jsem také brala, to bylo moje první AD, ale byla jsem po něm šíleně unavená, vydržela jsem ho brát 2 měsíce, ale únava se nelepšila a jelikož jsem v té době byla na VŠ, tak jsem si to už nemohla dovolit, pořád spát. Ale jinak si myslím, že je to dobré AD, bere ho fakt hodně lidí a moc doufám, že ti také pomůže. Ano, poddávat se nesmíme, i když někdy je boj těžký, když člověk pořád „padá na hubu“, ale tak já se zvednu a bojuji dál. Můžu se zeptat, jak se ti OCD projevuje? Já hlavně kontroly doma a pak různé příkazy v mysli, které musím plnit, abych zabránila různým katastrofám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
31.5.18 16:27

Napíšu Ti to do zprávy ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu