Kdo vám pohlídal dítě v době, když jste byli v porodnici?

Anonymní
26.4.21 12:14

Kdo vám pohlídal dítě v době, když jste byli v porodnici?

Maminky, komu jste svěřily dítě, když jste byly v porodnici? Za týden mám kvůli zdravotním problémům nástup, cca 10 dní před termínem… Přítel není moc hlídací typ a ani trpělivý, na moje rodiče malá (2,5 roku) není moc zvyklá - vidíme se jen 1× za měsíc a přítelovým rodičům nedůvěřuji (to by bylo na dlouhé vysvětlování),… Prosím anonym

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
220
26.4.21 12:16

No manžel. Snad by se ten tvůj mohl přemoct ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1206
26.4.21 12:17

Bude buď s manželem nebo s prarodiči.. Je jedno s kterými na oboje je zvyklý, jen teda mi jsou zvyklí i přes noc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1221
26.4.21 12:17

Přítel, to je snad jasné ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
26.4.21 12:18

Já pečoval o dítě/děti když byla manželka v porodnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34358
26.4.21 12:19

Manžel. Jaké pak není trpělivý, přece se postará o svoje dítě, ne? Vy jste divné.
Jo a nehlídali MI dítě, on se staral o svoje dítě.

Příspěvek upraven 26.04.21 v 12:20

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5207

Jak není přítel hlídací typ? A to s ním budeš mít další díte??? Je to snad otec dítěte, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2899
@Anonymní píše:
Maminky, komu jste svěřily dítě, když jste byly v porodnici? Za týden mám kvůli zdravotním problémům nástup, cca 10 dní před termínem… Přítel není moc hlídací typ a ani trpělivý, na moje rodiče malá (2,5 roku) není moc zvyklá - vidíme se jen 1× za měsíc a přítelovým rodičům nedůvěřuji (to by bylo na dlouhé vysvětlování),… Prosím anonym

Dite/deti mi nikdo nehlidal. Byl s nimi doma jejich tata, muj manzel. Staral se o ne, varil, koupal je, atd. Proste delal vse, co bylo treba. Na hlidani je dam obcas babicce nebo tete, kdyz si potrebuji neco na chvili zaridit a manzel nema zrovna cas :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53452
26.4.21 12:20

Manžel nebo rodiče, když byl v práci. Rodila jsem v rod. kraji vždy. To je jinde, než žijeme. Takže jsem si tam sebou k našim brala i dítě/ děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1853
26.4.21 12:26

No manžel. Moji i manžela rodiče pracují tak mě ani nenapadlo aby si kvůli tomu brali dovolenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16366
26.4.21 12:27
@Anonymní píše:
Maminky, komu jste svěřily dítě, když jste byly v porodnici? Za týden mám kvůli zdravotním problémům nástup, cca 10 dní před termínem… Přítel není moc hlídací typ a ani trpělivý, na moje rodiče malá (2,5 roku) není moc zvyklá - vidíme se jen 1× za měsíc a přítelovým rodičům nedůvěřuji (to by bylo na dlouhé vysvětlování),… Prosím anonym

Nikdo MI dítě nehlídal - není to MOJE kabelka :roll:

Staral se o něj jeho otec (můj muž) a pomáhali mu jeho rodiče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53132
26.4.21 12:27

Manžel, kdo taky jiný než otec dítěte. To máš teda blbý když otec dítěte není schopný se postarat o své dítě a ani nikdo z rodiny :jazyk: Budeš muset jí nechat u svých rodičů, jde určitě o 14 dní tak komu jinému bys jí chtěla dát? Mne by dost vadilo že otec dítěte nezvládne svoje dítě :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14816
26.4.21 12:30

Staral se manžel, jen po dobu porodu hlídala babička. Než přijela, byla dcera u sousedky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25470
26.4.21 12:31

Mně vždycky hlídala babička. Manžel chodil do práce. Byl doma až po příchodu z porodnice.
Jinak pokud jediný blízký člověk je otec staršího dítěte, tak on. Až se narodí mladší, bude muset pečovat o starší dítě víc než doteď. Tak ať se snaží. A měl teda se snažit už dřív. Řešit to 14 dní před TP je poněkud pozdě :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1103
26.4.21 12:32

Proč si otec dělá další dítě, když není schopný ani být s tím prvním. Co je na tom, tak přece ty taky nejsi zrozená k tomu, abys byla hlídací typ, prostě je potřeba s tím dítětem být a starat se o něj. :roll: Nehledě na to, že když se ti něco stane po porodu a skončíš v nemocnici, je možné, že budeš muset zajistit hlídání pro obě děti, tak přece se o ně musí umět postarat, ne? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat