Kdo z vás nikdy neměl střevní chřipku nebo u ní nezvracel?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 11:17
Kdo z Vás nikdy neměl stř. chřipku nebo u ní nezvracel?

Ahoj,

od mala mám hroznou fóbii ze zvracení. Zvracela jsem naposled cca před 15ti lety, protože jsem se napila z potoka :D nicméně můj strach je tak velký, že kdykoli tady vidím nějakou diskuzi o stř. chřipce, tak ji otevírám a zjišťuji, kolik lidí ji teď má, kde to řádí apod… Pokud to slyším někde venku, že ji někdo měl nebo má, tak mám hrozný strach a zkazí mi to i celý den. Já mám tak cca 1 za 2 roky párkrát za den průjem, a el nikdy u toho zatím nezvracím. Četla jsem, že u stř. chřipky zvrací pouze slabší jedinci a děti. Jak to máte vy, je tady někdo kdo stř. chřipku třeba vůbec nikdy neměl a má i děti či u ní má pouze průjem?

Beru to spíš jako takovou pro mě uklidňující diskuzi :-)

Prosím o zachování anononymu.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

leryl
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 02.01.17 11:21

Tak já jsem asi slabý jedinec, protože zvracím, ale zase nemívám průjem :mrgreen:

pikola
Neúnavná pisatelka 19284 příspěvků 02.01.17 11:22

Ja snad zvracela vzdy jen po alkoholu :think: a ze uz je to let co to bylo naposledy. Ani jako tehotna jsem nezvracela.

ka2ka
Extra třída :D 12965 příspěvků 1 inzerát 02.01.17 11:32

Já nezvracím musím to zaklepat ale od wc se nehnu

darkblack
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 02.01.17 11:39

Zrovna mám střevní chřipku, nezvracím :roll: jde to spodem :mrgreen:

Tichošlápek
Extra třída :D 10475 příspěvků 02.01.17 11:43

Jsem asi slabý kus neb ja zvracim dycky :mrgreen:

Annci
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 02.01.17 11:44

Já zvracívám velmi zřídka, protože jak se říká u nás v rodině, jsem vysírací typ :mrgreen: Zas to má výhodu, v těhotenství mi sice bylo blbě, ale nezvracela jsem. Prima téma tahle před obědem :)

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33792 příspěvků 02.01.17 11:45

Střevní chřipku jsem neměla nikdy a když zvracím tak pouze z chlastu a srajdu mám, když sním něco s čím si střeva neví rady, ale to je taky docela vyjímečné a díky bohu za to :mrgreen:

berry4
Nadpozemská drbna 28339 příspěvků 02.01.17 11:49

Pokaždé jinak. Jednou to jde spodem, podruhé vrchem, nebo kombinovaně.
Počkej, až budeš těhotná, tvůj strach se pravděpodobně změní v holou realitu :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 11:55

@berry4 už mám 9m mimi, v těhotenství ani u porodu problém nebyl 8) zakl.

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 02.01.17 11:57

Já jsem ještě před pár lety taky měla takovou fobii, zvracela jsem naposledy ve 12 letech a od té doby ne. Potom jednou po oslavě (ale to byla moje blbost, blbá kombinace jídla a pití). No a je pravda, že jsem od té doby zvracela jen 2× - jednou těhotná (manžel dotáhl st. chřipku z práce) a jednou coby kojící matka zase po špatném jídle. Takže oslabená imunita roli asi hraje. Když jsem fit, tak se mi toto vyhýbá.
Ale když mě něco tlačí na žaludku, tak mě chytne úplná panika. Mě ani nevadí, když už zvracím, ale ten pocit předtím :pocitac:

Adis89
Kecalka 485 příspěvků 02.01.17 12:05
@Anonymní píše:
Ahoj,

od mala mám hroznou fóbii ze zvracení. Zvracela jsem naposled cca před 15ti lety, protože jsem se napila z potoka :D nicméně můj strach je tak velký, že kdykoli tady vidím nějakou diskuzi o stř. chřipce, tak ji otevírám a zjišťuji, kolik lidí ji teď má, kde to řádí apod… Pokud to slyším někde venku, že ji někdo měl nebo má, tak mám hrozný strach a zkazí mi to i celý den. Já mám tak cca 1 za 2 roky párkrát za den průjem, a el nikdy u toho zatím nezvracím. Četla jsem, že u stř. chřipky zvrací pouze slabší jedinci a děti. Jak to máte vy, je tady někdo kdo stř. chřipku třeba vůbec nikdy neměl a má i děti či u ní má pouze průjem?

Beru to spíš jako takovou pro mě uklidňující diskuzi :-)

Prosím o zachování anononymu.

Ty jo jak ja te chapu mam to taky tak :mrgreen:

brutusnikki
Kecalka 144 příspěvků 02.01.17 12:10

Je mi 34 a nepamatuji se, že bych někdy střevní chřipku měla (doufám, že jsem to teď nezakřikla). Střevní chřipka je má noční můra… Zvracím jen po alkoholu :mrgreen:. Ale já jsem asi odolný jedinec nebo nevím…Párkrát jsem byla na několik dní u rodičů, když je střevní chřipka skolila a já nic nechytla. Já teda vždy, když přijdu do kontaktu s člověkem, který ji má nebo nedávno měl, zahájím „léčbu“. Začínám malým panákem slivovice a pak si cca každé tři hodiny naleju asi čtvrtku nebo třetinku malého panáka slivky. Je důležitý dodržet „dávkování“ i „pauzy“, abych nebyla opitá a tohle praktikuju 2-3 dny a zatím to vždy fungovalo :jazyk:. Pravda, po těch třech dnech „léčby či prevence“ nebo jak to nazvat, slivku nemůžu ani vidět :cert: a to si jinak na kvalitní slivovici potrpím :)

alisekR
Kelišová 5177 příspěvků 02.01.17 12:11

Když mám střevní virozu, tak 99% procent jen srajdím, I když je to asi dva měsíce, co mě bralo i zvracení, ale ustála jsem to, zpětně si myslím, že kdybych zvracela, byla bych na tom líp, šlo by to ven rychleji.
Taky jsem naposled zvracela někdy v 18. Pak jsem měla 15 let fobii, neumím moc zvracet, v těhotenství jsem občas hodila káčatům a od té doby mě to neděsí, takže se nestresuj, není to tak hrozné. Je to spíš strach z nepoznaného a nebo zapomenutého :mrgreen:

kikinous
Kecalka 205 příspěvků 02.01.17 12:12

Jo, tak já taky nezvracím. Ani při střevní chřpce, ani jako těhule. Sice trpím jak kůň, ale já to prostě nenávidím! Když jsem byla puboš, tak jsem párkrát zvracela po nějakém alkoholovém dýcháku, ale jinak od cca 10 let nic. Manžel je zvracecí typ a to mám vždy tendence ho vyhostit z baráku :oops: Fakt to nenávidím…

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >