Kdo začíná brát Inofolic/Nosifol?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LuckŠ
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 03.10.14 15:54
Kdo začíná brát Inofolic/Nosifol ?

Ahoj holky.
Dneska mi Dr. doporučil Inofolic. Objednala jsem si ho z netu, přijde mi asi v úterý. Je tu mezi Vámi někdo, kdo s ním teď někdy taky začíná? Ráda bych se s někým dělila o poznatky. Snažíme se bezvýsledně už rok :roll: :zed:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
lucka83
Hvězda diskuse 46213 příspěvků 5 inzerátů 03.10.14 15:55

@LuckŠ ja brala Nosifol ale bez vysledku, prvni cyklus mi to jeste zkratilo a u dalsich dvou cyklu zadny vysledek :pocitac:
Zkousela si treba Jerab ptaci ne Gynex? na upravu cyklu?

LuckŠ
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 03.10.14 15:57

@lucka83 Tak ježáb pračí jsem nezkoušela, ale Gynex beru už 2 várku :roll:

lucka83
Hvězda diskuse 46213 příspěvků 5 inzerátů 03.10.14 15:59
@LuckŠ píše:
@lucka83 Tak ježáb pračí jsem nezkoušela, ale Gynex beru už 2 várku :roll:

Jerab ptaci a gynex je skoro to stejne.
Me jerab pomohl, druhy cyklus sem otehotnela ale bohuzl Sp.
A zadne jine vysetreni ti doktor nedelal kdyz uz je to rok?
Co treba Hp?

LuckŠ
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 03.10.14 16:06

Hormonální profil nevim, dělal mi testy, jestli mám ovulaci ( nevim jak :D ) a prej mám. To bylo před půl rokem. Teď zase ze nemám a že mi odešel pravej vaječník, protože je dobitej z cyst. Takže mám vlastně každej druhej cyklus k ničemu :-( Jinak jsem byla na genetice a tak mi zjistili Leidenskou mutaci ( myslim, že se to tak píše ), jinak nic. A to prej na otěhotnení vliv nemá, jen na průběh tehotenství. :nevim:

lucka83
Hvězda diskuse 46213 příspěvků 5 inzerátů 03.10.14 16:15
@LuckŠ píše:
Hormonální profil nevim, dělal mi testy, jestli mám ovulaci ( nevim jak :D ) a prej mám. To bylo před půl rokem. Teď zase ze nemám a že mi odešel pravej vaječník, protože je dobitej z cyst. Takže mám vlastně každej druhej cyklus k ničemu :-( Jinak jsem byla na genetice a tak mi zjistili Leidenskou mutaci ( myslim, že se to tak píše ), jinak nic. A to prej na otěhotnení vliv nemá, jen na průběh tehotenství. :nevim:

Urcite si nech udelat Hormonalni profil, dla se vzd y2dc, domluv se na tom s doktorem, po roce snazeni bych hnala i partnera na spermiogram :kytka:

LuckŠ
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 03.10.14 17:05

@lucka83 Ten hp si udělat nechám a přítel už dítě má, tak to ještě nechám, stejně by se na něj nedostal a hlavně - problém je ve mě, když jsem bez ovu…

Baru87
Ukecaná baba ;) 1340 příspěvků 03.10.14 17:50

Uvažovala jsem o Inofolicu, po HA, kterou jsem vysadila v březnu, se mi pořád tak úplně nesrovnal cyklus…ale zatím teda zkouším kontryhelový čaj, který si dělám 2× denně. A po týdnu užívání mě už druhý den dost pobolívá v podbřišku…tak třeba se tam opravdu něco děje :lol:

lucka83
Hvězda diskuse 46213 příspěvků 5 inzerátů 03.10.14 18:50

@LuckŠ pokud nemas ovu ta se to da lecit :kytka:
Kazdopadne si kup i vitaminy Femibion, ma nastepenou listovku

Baru87
Ukecaná baba ;) 1340 příspěvků 03.10.14 22:46

A co vitamíny Chytré miminko? Má taky listovku, je v těch vitaminech nějaký výrazný rozdíl (kromě ceny)?

lucka83
Hvězda diskuse 46213 příspěvků 5 inzerátů 04.10.14 06:36
@Baru87 píše:
A co vitamíny Chytré miminko? Má taky listovku, je v těch vitaminech nějaký výrazný rozdíl (kromě ceny)?

Taky njsou spatny ale nemaji nastepenou listovku, jinak rozdil pouze cena a navic v chytrym miminku jich je 60 a femibion 30ks, ja to kombinuju obden s vitaminamana, jeden den femibion a druhy den chytre miminko :kytka:

Smilla
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 04.10.14 06:56

Ahoj, uzivala jsem a tezko rict, zda to bylo tím, či ne, ale otěhotněla jsem hned první měsíc, ve 37 letech a teď jsem v 31 tt. Přeju Ti hodně štěstí, ať se zadari :pankac:

LuckŠ
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 04.10.14 08:25

@Smilla gratuluju :hug: to moc ráda slyším :-) a od kdy jsi to začala brát? Od 1dc? A nosifol nebo inofolic?
Já už jednoho prďolu doma mám, budou mu v prosinci 3 roky, tak jsem vůbec nečekala, že bude s druhým problém, Adámek se zadaril po třech měsících po vysazení HA.

Je teda fakt, že mám ted jinýho partnera, ale ten už jedno díťe taky má, a hlavně, tou dobou jsem gyn. problémy žádný neměla :nevim:

Whynot
Kelišová 7185 příspěvků 04.10.14 08:30

Ahoj holky,

taky začínám s Nosifolem, mám po ZT, jsem přesně 3 měsíce po revizi a snažíme se od 1. MS a zatím nic :(
Mám pocit absence ovulace, piju ho druhý den, 2× denně. Uvidíme, jestli pomůže, každopádně má velmi dobré recenze.

LuckŠ
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 04.10.14 10:08

@Whynot ahoj :-) já budu brát inofolic, jen čekám až mi přijde. Kolik dc jsi ho začala brát?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >