Kdopak otěhotněl hned po antikoncepčních pilulkách?

315
21.4.05 18:38

Kdopak otěhotněl hned po antikoncepčních pilulkách?

Ahojky sluníčka,
mám na Vás dotázek.Otěhotněla jste některá hned po ukončení horm.antikonc?
Já poprvé skončila prášky a hned za 14 dní jsme to zkusili a vyšlo to,ale v 5 měs. jsem musela těh. ukončit z důvodu gastroschízi (otevřená dutina břišní).Jinak bylo vše naprosto v pořádku.
Po druhé jsem po práškách dala 2 měs.pauzu a pak jsme to zkusili a vyšlo to a mám 5 ti měs. chlapečka Denise. Teď bych ke konci roku chtěla zkusit další mímo a pro jistotu chci hned po ukončení Mercilonu. Proto se chci zeptat zda jste některá otěhotněla hned po pilulkách a zda je vše s mímem v pořádku.
Tak se mějte moc krásně,ten můj divoch se snaží mi bušit do klávesnice,tak letím ho zabavit jinak.

díky a pa Mon a Den 5m a 1t

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1296
21.4.05 19:03

Ahojky,
taky se mě povedlo otěhotnět ihned po vysazení antikoncepce. Jenže bohužel jsem asi v 10 týdnu o mimíska přišla. Ani nevím proč se to stalo.

Od té doby se o mimíska snažíme a nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2619
21.4.05 19:05

Ahojky,
ja jsem taky otehotnela hned po vysazeni Mercilonu, prcek byl v poradku, cele tehu pohoda. Ted jsem ho dobrala zase (mezitim jsem mela jeden spontanni potrat v 18tt, ale nebrala jsem predtim HA) pomalu mi konci MS, tak uvidim, jak to vyjde :-)
Hezke chvile s Deniskem
Mata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7463
21.4.05 19:34

ahoj :)

ja jsem otehotnela hned po vysazeni antikoncepce,cele tehotenstvi probehlo v pohode

magrat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
508
21.4.05 20:03

Ahoj Gazelo, řeším stejný problém, jako ty. Taky užívám HA a hned po vysazení bych chtěla otěhotnět. Myslím, že by to opravdu neměl být problém. Pauzu doporučují pouze kvůli přesnějšímu určení termínu porodu, alespoň se tak píše na příbalovém letáku. Mě by ještě zajímalo, po jakém čase od indukovaného potratu jsi otěhotněla. Já jsem to samé musela podstoupit letos v únoru(rozštěp páteře) a doktoři většinou doporučovali 1/2 roku. Pro mě je to dlouhá doba, snažím se držet, jak se dá, ale odpočítávám minuty. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1290
21.4.05 20:29

ahoj Mon,
po 4-letém užívání Logestu jsem ho vy:,–(ila a právě kvůli přesnějšímu určení termínu porodu jsme se 1 měsíc chránili. A taky jsem byla zvědavá, zdy se MS dostaví i bez prášků tak jak má, a protože vše bylo o.k. tak jsme na to hned druhy cyklus s taťkou vlítli a já hned otěhotněla.
Mám zdravou 20 měs. holčičku.
Optarujte se s Denisem!
S pozdravem Zuzka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
538
21.4.05 20:34

Ahojky,
Já jsem brala pět let Logest, první cyklus po vysazení 28 dní (ještě jsme se nesnažili) a v druhém jsem otěhotněla. Těhotenství v pohodě a teď mám skoro pětiměsíční holčičku:-)
Albi + Anika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
21.4.05 22:42

Ahoj, já jsem brala Logest skoro osm let, v červnu jsem vy:,–(ila, dali jsme si do srpna pauzu, protože jsem měla před užíváním HA problémy, chtěla jsem si srovnat cyklus atd. a pak jsme na to hupli. Poslední MS byla 4.10.04 a teď jsem v 28tt a vše ok. :wink: Takže to hned nebylo, ale čekala jsem to mnohem později, takže vlastně to bylo akorát 8) Petra a mimísková

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
21.4.05 22:42

Ja brala Exluton, pak Restovar, pak Minesse, po vysazeni jsem otehotnela ihned v prvnim cyklu a to jsme pouzivali kondom (praskl…).
Syn ma dva a pul.
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
414
21.4.05 22:44

Otěhotněla jsem 20 dní po vysazení Triregolu, který jsem předtím brala nepřetržitě 9 let. Malému je teď 22 měsíců, je zcela zdravý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2793
21.4.05 22:46

Já jsem brala HA skoro 9 let,1 měsíc po vysazení jsme se chránili a hned 2 měsíce na to se zadařilo,narodila se nám zdravá holčička.

Podruhé jsem měla vynecháno asi 2 měsíce,pak jsme se snažili 4 cykly a bylo hotovo :D .

Teď jsem ve 28.tt a mimču se daří dobře.

Ahoj Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
21.4.05 23:19

Jsem na tom stejně jako Albi. 5let Logest, pak vysazení, měsíc nic (tedy ani snažení) a hned v dalším cyklu jsem otěhotněla. Bez problému, Bára je áááž moc živé 7měsíční dítě :wink: :D
GaB

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.4.05 23:29

Ahojky,
já brala HA 8 let,první měsíc jsme se chránili a hned druhý měsíc jsem otěhotněla.
Kelinka

• Nahlásit
  • Citovat
472
21.4.05 23:31

Jé,koukam že jsem nebyla přihlášená

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.4.05 23:49

Poprvé jsem otěhotněla hned po vysazení HA, kterou jsem brala 8 let. Narodil se klučina a vše OK.
Pak jsem znovu brala HA…asi 9 měsíců. Vy:,–(ila, hned otěhotněla a narofil se zase klučina a taky OK :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama