Kdy a jak jste zjistili těhotenství?

25
29.9.20 12:16

Kdy a jak jste zjistili těhotenství?

Ahoj holky, ženy, paní

Mám asi nejblbější dotaz který tu kdy byl.
Hrozně mě zajímá kdy a jak jste zjistili že jste těhotné :srdce:
My se s přítelem snažíme už pár let (3 roky) stále se nám nedaří oba jsme zdravý. Ale poslední tři měsíce se něco děje nejprve strašná bolest prsou tak už jsme si mysleli že jo a přišla ms. Další měsíc mě hrozně bolelo v podbřišku a přišla ms o 5 dni dříve. A tento měsíc poslední ovulace 20 a dnes jsem začala špinit. Aby jste mě pochopili nemyslím si že jsem těhotná to by byl zázrak :lol:
Spíš jsem jen zvědavá jak jste na to přišli vy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5324
29.9.20 12:25

Nedostala sem menstruaci, udělala jsem si test a bylo to. Žádný jiný příznaky jsem neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
29.9.20 12:26

U nás to je docela vtipné 😄 já jsem teda teprve objevila //. Ale snažili jsme se taky dlouho, každý měsíc příznaky a teď když to přišlo tak prostě nic… V sobotu jsem byla 10 dpo, tak jsem zkusila test a zdálo se mi že tam něco vidím… V neděli už jsem si tím byla jistá - letím za manželem a ten mi řekl že mám zase halucinace, že tam nic není a že je blbost abych byla těhotná když jsme to tenhle měsíc skoro neřešili. No tak jsem v pondělí udělala clearblue a je to tam 👍 to už věřil i on, ale i tak mě drží nohama na zemi ať se z toho moc neraduji (kdyby nehodou).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
29.9.20 12:32

@Leninas1 tak to moc gratuluji, určitě vše dobře dopadne když se tak dlouho snažíte :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
236
29.9.20 12:36

Prvni ditko bylo absolutne necekane :D bylo mi 19 a mesicky mi meskaly 5 dni, me uz to bylo divne, tak jsem si udelala test a nasla 2 carky :D

Kdyz bylo dcerce 15 mesicu, prestali jsme se chranit. Asi 6 mesicu se nic nedelo - jeste jsem kojila, tak jsem nemela plodne dny. Vzdycky pred ms jsem ale mela priznaky tehotenstvi, na testu vsak nikdy nic nebylo. A jen co jsem kojit prestala, okamzite jsem otehotnela :mrgreen: Den pred tim, nez jsem mela dostat ms, me napadlo udelat si ze zvedavosti test. Byla jsem uplne klidna, smirena s tim, ze tam nic nebude. Nemela jsem vubec zadne priznaky, jen me porad palila zaha. Nic jsem od toho necekela. No a byly tam :lol:

Příspěvek upraven 29.09.20 v 12:41

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
29.9.20 12:38

@Luna13 No doufám že to bude dobré :dance: jinak já jsem nepoznala žádnou nidaci /uhnizdeni. Ani jsem nešpinila, jen mě okolo 9 DPO začalo pobolivat břicho, ale třeba jen 3× za den na různém místě a trvalo to třeba 20 vteřin. Ale od včera mám bolesti stejný jako kdybych měla menstruaci, jen ji nemám :D má dorazit zítra, tak doufám že už nepřijde ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.20 12:42

Zjistila jsem že mám boreliozu, tak jsem si udělala test před návštěvou dr, abych případně dostala správná antibiotika… no a bylo to tam. To teď naposledy. Předchozí těhotenství jsem prostě byla přesvědčená, že jo a test to potvrdil.

Prosím anonym, těhotenství je zatím tajné…

• Citovat
  • Nahlásit
13735
29.9.20 12:42

Nepřišla ms, udělala jsem test a byly 2 čárky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
29.9.20 12:43

@Leninas1 tak to doufám že ani nepřijde, určitě dejte vědět :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
29.9.20 12:44

No, asi druhy den, co mi meskala ms, jsem zacala spinit, jelikoz jsem nic nevedela o uhnizdovani, smutne jsem manzelovi nahlasila, ze jsem to zas dostala a nic z toho neni.. to jsme byli zrovna na pochodu v horach :D
druhej den to ale prestalo, coz mi bylo
divny, tak jsem udelala test a bylo to tam, slabe, ale bylo :palec:
zadny jiny priznaky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
196
29.9.20 12:49

Po slabé ms jsem si pro jistotu udělala těhotenský test (pro jistotu, jestli si můžu o víkendu dát vinčo) a k mému úžasu tam byly dvě čárky :andel: otěhotněla jsem po 7 měsících od vynechání prášků

K tomu snažení, promiň, že se do toho pletu, není to téma diskuze, ale zkoušeli jste fyzioterapii - přesně kraniosakrální? Já chodila se zádama a jednou jsem se mu zmínila, že už to zkoušíme a on mi řekl, že při první prohlídce si všiml, že mám vybočenou pánev a že se na to mrkne a za měsíc jsem byla těhotná - mohla to být náhoda, ale :nevim: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7379
29.9.20 12:51

@Luna13 Příznaky jsem měla vždy hrozně brzy, tlak v podbřišku. A dost brzy bolest prsou. Vedela jsem že jsem těhotná a ani si nemusela dělat test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
29.9.20 12:54

Já čekám a čekám bojim se testovat… Jednou uz jswm byla zklamaná… 21.9 jsem byla na KET a ted cekat do 5.10 na krev… 9

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12674
29.9.20 12:56

U prvniho jsem castecne pojala podezreni, kdyz mi prudce vyrostlo jedno prso, ale tak, ze si toho vsimnul I manzel. Nicmene jsme se v te dobe uz nejakou dobu pokouseli a ja kazdy mesic neco zkoumala, takze jsem se snazila si to moc nepripoustet. Kdyz v den ocekavane ms byla bazalni teplota porad vysoko, udelala jsem test a byly tam dve carky.

U druheho jsem nic nemerila, ani jsme to v zasade az tak neplanovali, ale prvni mesic, co jsme se nechranili, jsem si v den ocekavane ms udelala test a nic…tak jsem si zatukala na celo, jestli jsem si vazne myslela, ze to vyslo napoprve, kdyz predtim to trvalo. Jenze ms nedorazila dalsi tyden a pak uz byl test pozitivni. Utz potvrdil tehotenstvi zhruba o tyden mladsi, nez jsem si myslela podle ms. Uz asi nikdy nezjistim, zda jsem si to blbe pamatovala (nejak extra jsem tu ms nesledovala ani jsem si to nepsala), nebo jsem mela posunutou ovulaci :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
29.9.20 12:58

Nepřišla menstruace, měla jsem dost silné nevolnosti a změnu chutí, myslela jsem si, že jde o otravu jídlem. Test jsem si udělala až v 8. týdnu, měla jsem tělísko a dost jsem mu věřila, také jsem jej vinila ze zpoždění. Na testu dvě čáry jak hrom, hned jsem si udělala další a už prostě nebylo pochyb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama