Kdy začít posazovat na nočník?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 14:47
kdy a jak na nočník, 1rok, sedíme a začíname chodit

Ahojte, mala ma 13mes, sedí uz 3mes a zacina sama chodit bez opory. kdyz sedi je občas ještě trosku nestabilní, prosím kdy ji mam ucit na nocnicek, casto vidim jak do pliny tlaci takze bych velkou uz vychytala. Mozna je jeste brzy, ptam se proto abych neco neprosvihla, predem moc dekuji.

Reakce:
janablizkova
Zasloužilá kecalka 784 příspěvků 25.07.19 15:00

U každého dítěte je to jinak já jsem posazovala děti jak začali sedět. Moje vnučka nechtěl sedět na nočníku do 2,5 roku stále měla pleny a najednou zčala chodit na záchodek a moc se jí to zalíbilo přes den nemá pleny jen ještě pro jistotu na noc. Prostě posazovat dítě na nočník bud a nebo.

Kriss Tina
Extra třída :D 12144 příspěvků 25.07.19 15:06

Posazovat můžeš, jestli to vychytas těžko říct, ale aby si to dítě samo řeklo, došlo jako cíleně, tak mu to musí docvaknout. Někomu se to povede v roce, někdo to nechape ještě ve 3 letech.

Uživatel je onlineJanli
Extra třída :D 10117 příspěvků 25.07.19 15:09

Posazovat můžeš, ať si na nočník zvyká, ale doba, kdy bude bez plen je zcela na dítěti. To jako matka neovlivníš.

prejeta_zaba
Kecalka 261 příspěvků 14 inzerátů 25.07.19 15:33

Nočník spíš jako hračku, občas zkusit, proč ne. Jako jestli se ti za ní chce neustále běhat a řešit vyprazdňování, prosím, ale přijde mi to zbytečné, dítě samo to stejně pochopí tak ve 2,5. :nevim: Ale dřív to tak dělali…tvrdili jak dítě umí na nočník sotva začne sedět, nevadí, že 8× za den bylo všechno pročurané.. :roll:

jizvíková
Extra třída :D 13056 příspěvků 25.07.19 16:59

Tři děti jsem odplenkovala ve dvou letech, dřív bych to nedělala.

Váš příspěvek
Reklama