Kdy a jak na pindíka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Milagros 24
Stálice 76 příspěvků 17.01.17 21:44
kdy a jak na pindika?

Maminky mame chlapecka 15 mesicu a vubec nevime kdy zacit pretahovat pindika a jak poradite prosim? diky

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

carambol
Echt Kelišová 9450 příspěvků 17.01.17 21:46
@Milagros 24 píše:
Maminky mame chlapecka 15 mesicu a vubec nevime kdy zacit pretahovat pindika a jak poradite prosim? diky

já ti za sebe řeknu nijak.

Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2457 příspěvků 17.01.17 21:47

Nech jeho pindíka pindíkem. Má problémy? Pokud ne, nepřetahuj, není důvod.

Míša Bery
Kecalka 261 příspěvků 17.01.17 21:54

Nám teda dr. říkala od roka, vždy po koupání tak třikrát po sobě kam to půjde, abys mu to nestrhla, ale do pěti let má čas, než se mu stáhne úplně

ewelinka
Kecalka 217 příspěvků 17.01.17 21:55

My máme 16-ti měsíčního kluka. Už když jsem byla těhotná, tak muž říkal, že mu to nikdy nikdo samotnému nedělal, jak byl malinký a všechno bylo nakonec v pořádku. Nicméně před měsícem, když byl malý ve vaně, tak to manžel zkusil ( já myslela, že mu to nepůjde ani kousíček, protože tu předkožkou má fakt úzkou) a normálně to přetáh přes celý žalud. Malý to ani nezaregistroval :lol:
Takže jsme se utvrdili, že to jde a už to nemám potřebu zkoušet)..takže doporučuju delší pobyt v teplé vodě a pak to normálně přetáhnout. Jak říkám, malý si v ten moment hrál a ani to nezaregistroval!

axelina
Ukecaná baba ;) 2029 příspěvků 3 inzeráty 17.01.17 21:55

@Milagros 24 mýmu klukovi to přetahnout nikdy nešlo a je mu 4.5 roku a stale mu to nejde…jako hraje si s tím sám ale nejde to… jelikož ale nemám nic proti obřizce - spíše naopak.. tak to neřeším - pokud mu to do 6 let nepujde tak pujde na obřizku. přijde mi to hygieničtější a i co jsem slyšela muže - jsou s tím vesměs spokojení :-)

axelina
Ukecaná baba ;) 2029 příspěvků 3 inzeráty 17.01.17 21:57

@ewelinka …každý kluk to má jinak :-) u nás tam měl dirku jak na špendlikovou hlavičku a ted ve 4 letech když si s tim sam ve vaně intenzivne hraje tak tam ma dirku jak na 2 špendlikove hlavicky…ale jak jsem již psala… raději obřezat než 4 roky žít tématem „pindík“

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.17 21:58
@carambol píše:
já ti za sebe řeknu nijak.

a já myslela podle fotky že jsi chlap a to je nějaký zpěvák :mrgreen:

J_Doe
Závislačka 3005 příspěvků 17.01.17 22:09

@Milagros 24 Mám 3 syny. U nejstaršíhe jsem následovala radu pediatry, a od roka zkoušela jemně… Zbytečné, v roce a půl jsme šel na roztažení peánem. Následně se mu předkožka přilepila, a v pozdějším věku jsme museli na stržení. Zpětně jsem přesvedčena o tom, že to přetahování je největší kravina.

Jak píše @Poison Eve - má problém (záněty a tak)? Ne? Nic nedělej. U dalších synů jsem nedělala VŮBEC NIC a do 5 let se jim to uvolnilo samo.

angelivanka84 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.17 22:18

Od nás chce doktor aby si ho aspoň malinko sám stáhnul od dvou let.
Jinak prý zaroste. Nevím, zatím je to ok :D
Sám to dělá ve vaně :lol:

Doctus
Závislačka 4368 příspěvků 17.01.17 22:25

Pokud nejsou přítomny známky zánětu (otok, zarudnutí, teplejší oblast, bolest), tak ruce pryč od Koreje.

Nějaké násilné přetahování… to bylo aktuální tak za toho debila Husáka. Takto lze udělat více škody než užitku.

A jestli si někteří muži chválí obřízku? Určitě je to pravda, pravdou ovšem je, že existují po celém světě nepředstavitelné zástupy mužů, jimž obřízka zničila sexuální život.

DomísH
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 17.01.17 22:32

Nám řekla doktorka na šestiměsíční ze můžeme začít při koupání a už to jde celkem pěkně :)

Any83
Kelišová 6235 příspěvků 17.01.17 22:33

Do tří let na pindíka nesahat, kdyby měl fimózu (patologické zúžení předkožky - tzn. max pro špendlíkovou hlavičku), tak si např. nechat předepsat kortikoidovou mastičku na 4 týdny (synovi pomohlo, ve třech jsem o ni požádala, protože ho erekce bolela, při čůrání balonkoval skoro po celé délce penisu a čůral jen slabým proudem - po dvou týdnech mazání přestal balonkovat, po třech týdnech šlo přetáhnout a od té doby si přetahuje sám, předkožka se do původního stavu nevrátila, ačkoli už delší dobu nemažeme).
Obřízku prosím ne. Si představ, že by někdo obřezal tebe. Navíc obřezaný žalud časem ztrácí citlivost a hrubne, protože je stále vystavený oděru spodního prádla, tím pádem klesá i sexuální uspokojení.

Redík
Ukecaná baba ;) 2314 příspěvků 17.01.17 22:48

Tak nám zase pediatra říkala přetahovat hned od narození :nevim: Já to tak nedělám, jednou za čas, když si vzpomenu jemně zkusím, je nám 7 měs.

Ariadne
Echt Kelišová 8741 příspěvků 17.01.17 22:53

Nechavame ho byt, dokud mu nrbudou 3 roky nebo nebude mit problemy. V 6m mu ho pretahla sestra v nemocnici kvuli odberum moci a chudak ho mel cervenyho. Udelala to bez myho souhlasu, tak to jsem byla vytocena

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >