Kdy asi dostanu výsledky testu Covid?

Anonymní
15.9.20 20:11

Kdy asi dostanu výsledky testu Covid ?

Ahoj všem, prosím, jak dlouho jste zhruba čekali na výsledky testu Covid? Muž byl dnes odeslán svou PL, jsme nervózní :roll: Pokud zde již obdobné téma je, prosím pomozte mi odkazem :kytka: Prosím o ponechání anonymu :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18195
15.9.20 20:12

Tak 2-3 dny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13325
15.9.20 20:12

Ti co znám čekali max 3dny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11452
15.9.20 20:13

U nas do druheho dne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22354
15.9.20 20:15

To tinikdo neřekne, záleží na konkrétní vytíženosti laborky. Vím o lidech, co měli výsledek večer toho dne, ale i ty, co čekali pět dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.20 20:25

Je prosím nějaká doba ( od - do ), kdy výsledky chodí? Konkrétně, zda ještě třeba během večera / noci může dojít zpráva :think:

• Citovat
  • Nahlásit
3268
15.9.20 20:39

Pozitivní informují dost rychle. Mne druhý den, telefonicky. Manžel negativní dostal SMS třetí den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.20 20:45

Velmi všem děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
13232
15.9.20 20:48

Babička byla jako samoplátce a výsledek jí přišel smskou po pár hodinách, manželovi test platila práce v soukromé laboratoři, byl tam v 8h ráno a okolo 14h to přišlo..
Ale je to týden zpět, ted mají asi už masakr a nestíhají :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
15.9.20 20:51

Byla jsem na testu dnes ráno, prý mám čekat 2-4 dny. Odeslala mě doktorka. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.20 20:59

Dítě je školák, nastoupilo do 1. třídy a doma máme ještě malé miminko. Takže předpokládám, že než bude znát výsledek, tak musím zůstat zavřená s dětmi a mužem doma. Dítě musím ve škole omluvit, ale zmiňovat hned Covid? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
46
15.9.20 21:09
@Anonymní píše:
Dítě je školák, nastoupilo do 1. třídy a doma máme ještě malé miminko. Takže předpokládám, že než bude znát výsledek, tak musím zůstat zavřená s dětmi a mužem doma. Dítě musím ve škole omluvit, ale zmiňovat hned Covid? :think:

Nám řekli, že mám být doma já jako testovaná, ale ostatní z domácnosti prý nemusí. Moje sestra (je mi 17) teď do školy normálně chodí, já jsem ve škole hlásila že čekám na výsledky a tedy jsem doma.
:nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15625
15.9.20 21:11
@Anonymní píše:
Dítě je školák, nastoupilo do 1. třídy a doma máme ještě malé miminko. Takže předpokládám, že než bude znát výsledek, tak musím zůstat zavřená s dětmi a mužem doma. Dítě musím ve škole omluvit, ale zmiňovat hned Covid? :think:

manžel je kontakt, ten musí být v karanténě, vy jako kontakt kontaktu karanténu nemáte, až pokud by byl manžel pozitivní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10711
15.9.20 21:17

Výsledek má být standardně do 48 hodin. Pak bych se začala pídit.

Já takhle čekala 48 hodin (teda pravda, je to tři neděle zpátky, ještě nebyl takový fičák), pak jsem zavolala na hygienu, a první reakce paní byla "to jste hodná, že voláte, já tu mám váš výsledek a už od včerejška sháním vaše telefonní číslo :zed: " (laborka ho zapomněla přiložit).

Negativní výsledky mužovi a dceři chodily druhý den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.20 21:17

Aha, tož děkuji holky :hug: Budu doufat, že má chudák jen nějaký moribundus z ofouknutí v práci :D

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama