Kdy asi dostanu výsledky testu Covid?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
18195
15.9.20 21:18
@Anonymní píše:
Dítě je školák, nastoupilo do 1. třídy a doma máme ještě malé miminko. Takže předpokládám, že než bude znát výsledek, tak musím zůstat zavřená s dětmi a mužem doma. Dítě musím ve škole omluvit, ale zmiňovat hned Covid? :think:

Nemusis, az kdyz by muz mel pozitivní test, by se na vas vztahovala karantena. Dokud nema v ruce pozitivni test, tak ostatni členové rodiny funguji jako normálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3561
15.9.20 21:26
@Slečna Ferka píše:
Výsledek má být standardně do 48 hodin. Pak bych se začala pídit.

Já takhle čekala 48 hodin (teda pravda, je to tři neděle zpátky, ještě nebyl takový fičák), pak jsem zavolala na hygienu, a první reakce paní byla "to jste hodná, že voláte, já tu mám váš výsledek a už od včerejška sháním vaše telefonní číslo :zed: " (laborka ho zapomněla přiložit).

Negativní výsledky mužovi a dceři chodily druhý den.

Telefonní číslo u každé založené žádanky je v celostátním systému. :mrgreen: (pokud ho tam ten, co pacienta objednal uvedl).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10711
15.9.20 21:39

@Havlova Nevím. Můj praktik ho tam dával, sestřička si ho ještě kontrolovala, a kontaktoval mě pak i nějaký pán, co dělal na chytré karanténě, a pídil se, proč se mi neozvali a kde byla chyba… a když zjistil, že to byla Vinohradská, tak pokýval hlavou, že mají nějaký systém, kam to můžou nezadat. Bylo to tři neděle zpátky, možná ty systémy byly ještě nějaké blbější… ale prý to prostě byla chyba odběrového místa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1299
15.9.20 21:51

V deset dopoledne test - kolem páté odpolední výsledek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.20 22:02
@mrazik6 píše:
V deset dopoledne test - kolem páté odpolední výsledek.

Děkuji moc, tak uvidíme. Byl dnes před 11 hod dopo, zatím žádné novinky :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.20 22:35

Všem děkuji, došel mu SMS výsledek negativ :potlesk:

• Citovat
  • Nahlásit
15619
16.9.20 07:00
@Anonymní píše:
Všem děkuji, došel mu SMS výsledek negativ :potlesk: