Reklama

Kdy bude vidět pozitivní výsledek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 13:40
Kdy bude vidět pozitivní výsledek?

Ahoj,
již nějakou chvilku se s přítelem snažíme o mimčo.
Dle výpočtu jsem ovulovala včera a tento týden mám „plodny“.
Sex máme vcelku pravidelně… A teď se nemůžu rozhodnou kdy udělat test, nejsem si totiž jistá jestli by už při opoždění MS bylo něco vidět…
Nemám ji totiž přesně pravidelnou, většinou je to cca 3 dny rozptyl. Úplně nechci lítat na gyndu kvůli odberum krve. :)
Po posledním MS byl test negativni.
Jde o první mimčo tak plašim… 8o :D

Přečtěte si článek: Těhotenský test - jak ho vybrat a provést?

Reklama

Reakce:

Kriss Tina
Kelišová 5003 příspěvků 07.10.18 13:45

Tak 3 dny rozptyl není tak hrozný, prostě počítej s prvním dnem kdy by měla dorazit a udělej test 4 dny potom to už by měl být prukazny.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 07.10.18 13:46

No je to vidět :) ideálně až vynechá MS, i přes rozptyl tři dnů bys měla zpoždění… nemá smysl hledat duchy na testech par dnů po sexu… i přesto muže vajíčko odejít… fakt lepší vydržet a nestresovat se, držím palce ať to vyjde :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 13:51
@Verurizeckova píše:
No je to vidět :) ideálně až vynechá MS, i přes rozptyl tři dnů bys měla zpoždění… nemá smysl hledat duchy na testech par dnů po sexu… i přesto muže vajíčko odejít… fakt lepší vydržet a nestresovat se, držím palce ať to vyjde :kytka:

Já duchy nehledám. :lol: na tohle si nehraju, buď to tam je nebo není. :)
Spíš mi šlo o to, jestli ten test bude mít nějakou váhu už při první MS po „tom“. :D

ugluk
Hvězda diskuse 42658 příspěvků 07.10.18 13:55

Pokud víš, kdys měla ovulaci (ale ne dle výpočtu!), testuj 14 dní po ní. Pokud nevíš a máš cyklus plus minus tři dny, testuj den po vynechání toho posledního termínu. Ušetříš si mnoho nervů a testů. K doktorovi nelítej a snaha o první dítě fakt není důvodem k plašení. Kdy bude pozitivní - možná za dva týdny, možná za rok :nevim: Neuspěcháš to, trénuj trpělivost, s dítětem bude třeba :)

ugluk
Hvězda diskuse 42658 příspěvků 07.10.18 13:56

A jinak - ten test má návod.

lachtanice86
Kelišová 6033 příspěvků 07.10.18 13:56

Až v době vynechání ms.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 07.10.18 13:59
@Anonymní píše:
Já duchy nehledám. :lol: na tohle si nehraju, buď to tam je nebo není. :)
Spíš mi šlo o to, jestli ten test bude mít nějakou váhu už při první MS po „tom“. :D

Hele já třeba otěhotněla hned první cyklus… ale test jsem si udělala až když jsem měla dva dny zpoždění a byl jasně pozitivní, ale já teda nevysilovala, jak píšeš o sobě :) vůbec jsem totiž nepocitala s tím, ze to muže vyjít tak brzy. Lepší je být příjemně překvapená než být zklamaná ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 14:05

@Verurizeckova
Přesně toto jsem chtěla slyšet, děkuji. :srdce:

Nicky B
Kecalka 182 příspěvků 07.10.18 14:07

Já myslím, že tu trochu mícháme pojmy a dojmy :) Pokud jsi těhotná, nemenstruuješ. MS prostě nepřijde. Může se stát, že maličko zakrvácíš - říká se tomu uhnízdění, nidační špinění - kdy se embryo uchytí do stěny dělohy, ale nebývá to pravidlem a bývá slabounké, nahnědlé, od MS jde rozhodně poznat.

Většina testů je průkazná už při vynechání MS - pokud to máš například v sobotu dostat a nedostaneš, můžeš zkusit testovat, ale někdy je právě jen nezřetelný duch. Pokud nechceš duchařit, otestuj až po týdnu vynechání MS, to už musíš mít čárky výrazné, pokud je vše v pořádku…

Testovat se právě po proběhlé menstruaci je naprostý nesmysl, menstruace sama o sobě znamená, že se početí nepovedlo, tělo se zbavuje narostlé sliznice a připravuje se na nový pokus - ovulaci.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2188 příspěvků 07.10.18 15:00

Po ovulaci nemas plodny tyden…spermie mohou na vajicko pockat ze sexu pred ovulaci, ale vajicko je zivotaschopne cca 24 hodin (kdyz hodne) a tyden po ovulaci plodny nemas ;) jinak nesil, je to zbytecny, neudelas nic…ja vzdy testovala, az kdyz nedosla MS (jednou dosla s tydennim zpozdenim, i kdyz jsem mela krasne //)…pockej minimalne do terminu MS a kdyz nedojde, tak nejdrive druhy den bych testovala ;)

Sue2008
Stálice 52 příspěvků 07.10.18 15:04

Testy jsou vzdy trochu alchymie :nevim: . Hlavne u prvni jsem mela dost nepravidelny cyklus (tedy pravidelne moc dlouhy :mrgreen: ) a i tyden po „nejzasim“ terminu byl test snehobily :roll: . Pracuji ale u zdroje, tak me holky dotahly krev a „asi stres“ uz ma dva roky 8)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 01:38
@Nicky B píše:
Já myslím, že tu trochu mícháme pojmy a dojmy :) Pokud jsi těhotná, nemenstruuješ. MS prostě nepřijde. Může se stát, že maličko zakrvácíš - říká se tomu uhnízdění, nidační špinění - kdy se embryo uchytí do stěny dělohy, ale nebývá to pravidlem a bývá slabounké, nahnědlé, od MS jde rozhodně poznat.

Většina testů je průkazná už při vynechání MS - pokud to máš například v sobotu dostat a nedostaneš, můžeš zkusit testovat, ale někdy je právě jen nezřetelný duch. Pokud nechceš duchařit, otestuj až po týdnu vynechání MS, to už musíš mít čárky výrazné, pokud je vše v pořádku…

Testovat se právě po proběhlé menstruaci je naprostý nesmysl, menstruace sama o sobě znamená, že se početí nepovedlo, tělo se zbavuje narostlé sliznice a připravuje se na nový pokus - ovulaci.

Taky jsem spolehala na MS, tak jsem si test nedelala. MS jsem mela do 4. mesice. :nevim:

Nicky B
Kecalka 182 příspěvků 09.10.18 09:45

To ale není fyziologicky prostě možné. Možná jste měla hormonální problémy, nedostatek gestagenů, případně cystu, která způsobovala krvácení, nebo problémy s placentou - ale v těhotenství prostě není možné menstruovat, jsou to dva vylučující se pojmy.

https://www.maminkam.cz/…-tehotenstvi

https://www.babyonline.cz/…-tehotenstvi

https://cs.medixa.org/…-tehotenstvi

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >