Kdy bude vidět pozitivní výsledek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 13:40
Kdy bude vidět pozitivní výsledek?

Ahoj,
již nějakou chvilku se s přítelem snažíme o mimčo.
Dle výpočtu jsem ovulovala včera a tento týden mám „plodny“.
Sex máme vcelku pravidelně… A teď se nemůžu rozhodnou kdy udělat test, nejsem si totiž jistá jestli by už při opoždění MS bylo něco vidět…
Nemám ji totiž přesně pravidelnou, většinou je to cca 3 dny rozptyl. Úplně nechci lítat na gyndu kvůli odberum krve. :)
Po posledním MS byl test negativni.
Jde o první mimčo tak plašim… 8o :D

Přečtěte si článek: Těhotenský test - jak ho vybrat a provést?

Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 6115 příspěvků 07.10.18 13:45

Tak 3 dny rozptyl není tak hrozný, prostě počítej s prvním dnem kdy by měla dorazit a udělej test 4 dny potom to už by měl být prukazny.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 1000 příspěvků 07.10.18 13:46

No je to vidět :) ideálně až vynechá MS, i přes rozptyl tři dnů bys měla zpoždění… nemá smysl hledat duchy na testech par dnů po sexu… i přesto muže vajíčko odejít… fakt lepší vydržet a nestresovat se, držím palce ať to vyjde :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 13:51
@Verurizeckova píše:
No je to vidět :) ideálně až vynechá MS, i přes rozptyl tři dnů bys měla zpoždění… nemá smysl hledat duchy na testech par dnů po sexu… i přesto muže vajíčko odejít… fakt lepší vydržet a nestresovat se, držím palce ať to vyjde :kytka:

Já duchy nehledám. :lol: na tohle si nehraju, buď to tam je nebo není. :)
Spíš mi šlo o to, jestli ten test bude mít nějakou váhu už při první MS po „tom“. :D

ugluk
Hvězda diskuse 43620 příspěvků 07.10.18 13:55

Pokud víš, kdys měla ovulaci (ale ne dle výpočtu!), testuj 14 dní po ní. Pokud nevíš a máš cyklus plus minus tři dny, testuj den po vynechání toho posledního termínu. Ušetříš si mnoho nervů a testů. K doktorovi nelítej a snaha o první dítě fakt není důvodem k plašení. Kdy bude pozitivní - možná za dva týdny, možná za rok :nevim: Neuspěcháš to, trénuj trpělivost, s dítětem bude třeba :)

ugluk
Hvězda diskuse 43620 příspěvků 07.10.18 13:56

A jinak - ten test má návod.

lachtanice86
Kelišová 6663 příspěvků 07.10.18 13:56

Až v době vynechání ms.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 1000 příspěvků 07.10.18 13:59
@Anonymní píše:
Já duchy nehledám. :lol: na tohle si nehraju, buď to tam je nebo není. :)
Spíš mi šlo o to, jestli ten test bude mít nějakou váhu už při první MS po „tom“. :D

Hele já třeba otěhotněla hned první cyklus… ale test jsem si udělala až když jsem měla dva dny zpoždění a byl jasně pozitivní, ale já teda nevysilovala, jak píšeš o sobě :) vůbec jsem totiž nepocitala s tím, ze to muže vyjít tak brzy. Lepší je být příjemně překvapená než být zklamaná ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 14:05

@Verurizeckova
Přesně toto jsem chtěla slyšet, děkuji. :srdce:

Nicky B
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 07.10.18 14:07

Já myslím, že tu trochu mícháme pojmy a dojmy :) Pokud jsi těhotná, nemenstruuješ. MS prostě nepřijde. Může se stát, že maličko zakrvácíš - říká se tomu uhnízdění, nidační špinění - kdy se embryo uchytí do stěny dělohy, ale nebývá to pravidlem a bývá slabounké, nahnědlé, od MS jde rozhodně poznat.

Většina testů je průkazná už při vynechání MS - pokud to máš například v sobotu dostat a nedostaneš, můžeš zkusit testovat, ale někdy je právě jen nezřetelný duch. Pokud nechceš duchařit, otestuj až po týdnu vynechání MS, to už musíš mít čárky výrazné, pokud je vše v pořádku…

Testovat se právě po proběhlé menstruaci je naprostý nesmysl, menstruace sama o sobě znamená, že se početí nepovedlo, tělo se zbavuje narostlé sliznice a připravuje se na nový pokus - ovulaci.

Kukacka123
Závislačka 2524 příspěvků 07.10.18 15:00

Po ovulaci nemas plodny tyden…spermie mohou na vajicko pockat ze sexu pred ovulaci, ale vajicko je zivotaschopne cca 24 hodin (kdyz hodne) a tyden po ovulaci plodny nemas ;) jinak nesil, je to zbytecny, neudelas nic…ja vzdy testovala, az kdyz nedosla MS (jednou dosla s tydennim zpozdenim, i kdyz jsem mela krasne //)…pockej minimalne do terminu MS a kdyz nedojde, tak nejdrive druhy den bych testovala ;)

Sue2008
Kecalka 129 příspěvků 07.10.18 15:04

Testy jsou vzdy trochu alchymie :nevim: . Hlavne u prvni jsem mela dost nepravidelny cyklus (tedy pravidelne moc dlouhy :mrgreen: ) a i tyden po „nejzasim“ terminu byl test snehobily :roll: . Pracuji ale u zdroje, tak me holky dotahly krev a „asi stres“ uz ma dva roky 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 01:38
@Nicky B píše:
Já myslím, že tu trochu mícháme pojmy a dojmy :) Pokud jsi těhotná, nemenstruuješ. MS prostě nepřijde. Může se stát, že maličko zakrvácíš - říká se tomu uhnízdění, nidační špinění - kdy se embryo uchytí do stěny dělohy, ale nebývá to pravidlem a bývá slabounké, nahnědlé, od MS jde rozhodně poznat.

Většina testů je průkazná už při vynechání MS - pokud to máš například v sobotu dostat a nedostaneš, můžeš zkusit testovat, ale někdy je právě jen nezřetelný duch. Pokud nechceš duchařit, otestuj až po týdnu vynechání MS, to už musíš mít čárky výrazné, pokud je vše v pořádku…

Testovat se právě po proběhlé menstruaci je naprostý nesmysl, menstruace sama o sobě znamená, že se početí nepovedlo, tělo se zbavuje narostlé sliznice a připravuje se na nový pokus - ovulaci.

Taky jsem spolehala na MS, tak jsem si test nedelala. MS jsem mela do 4. mesice. :nevim:

Nicky B
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 09.10.18 09:45

To ale není fyziologicky prostě možné. Možná jste měla hormonální problémy, nedostatek gestagenů, případně cystu, která způsobovala krvácení, nebo problémy s placentou - ale v těhotenství prostě není možné menstruovat, jsou to dva vylučující se pojmy.

https://www.maminkam.cz/…-tehotenstvi

https://www.babyonline.cz/…-tehotenstvi

https://cs.medixa.org/…-tehotenstvi

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >