Kdy by měla zabrat antibiotika?

Anonymní
10.10.19 16:12

Kdy by měly zabrat antibiotika?

Syn dostal v pondělí antibiotika. Podle doktorky vlastně „zbytečně“, protože mu „nic nebylo“. V té době měl pátý den horečky přes 40°. Ale měl vysoké CRP, tak mu dala ATB.
Dneska je má čtvrtý den a pořád má horečky přes 39°. Je to normální?
Obvykle stačí 2 dny a je v pohodě.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10512
10.10.19 16:25

Zítra bych šla znovu k doktorce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23298
10.10.19 16:37

A delala mu stery? Brala krev? 4 dny tak vysoke horecky nejsou normalni, atb zabiraji do 72 hodin (takze do 3 dnu) nejpozdeji. Urcite zitra bezte k doktorce. Pokud mel vysoke crp tak atb jsou na miste, ale zrejmne ma spatne a nebo spatne nadavkovane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.19 16:39

Zítra půjdeme znovu. O tom žádná.
@marfra on ty horečky má už 8 dní. Dělala mu výtěr z nosu a krku. Má tam něco, prý zaberou ATB.

• Citovat
  • Nahlásit
23298
10.10.19 16:44
@Anonymní píše:
Zítra půjdeme znovu. O tom žádná.
@marfra on ty horečky má už 8 dní. Dělala mu výtěr z nosu a krku. Má tam něco, prý zaberou ATB.

no evidentne moc nezabiraji :nevim: v pribalovem letaku je urcite davkovani, mrknete se kolik by mel brat. Je mozne, ze mu dala jen slabsi davku. Nam tak dala zubarka synovi kdyz mel zanet a horecky, doma jsem si zkontrolovala pribalovy letak a zjistila, ze mu dala uplne tu nejnizsi davku co sla, takze jsem tam opet nakracela a musela ji samozrejmne zvysit, protoze mu to vubec nezabiralo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
912
10.10.19 16:47

A má syn něco kromě horeček? kašel, rýmu? neboli ho moc hlava, může dát bradu až dolů? Napadla mě klíšťová encefalitida, kdyby něco z výše uvedeného byla pravda. A pokud měl klíště… Ale jinak držím palce, takové dlouhotrvající horečky úplně běžné nejsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.19 16:50

@marfra nedala. Co jsem se dívala, tak má nejvyšší možné dávkování.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.19 16:51

@Nika079 klíště neměl. Hlava ho nebolí. Nic mu jinak není. U klistovky by asi neměl vysoké CRP, ne?
Aktuálně nejí a nepije, což ale chápu.

• Citovat
  • Nahlásit
23298
11.10.19 14:02
@Anonymní píše:
@marfra nedala. Co jsem se dívala, tak má nejvyšší možné dávkování.

tak potom ma spatne atb, ktere proste na tu bakterii co v sobe ma nezabiraji :nevim: Byli jste dnes u te doktorky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.10.19 14:24

@marfra byli. Crp 125 a už jsme v nemocnici. A tady jsem se dozvěděla, že nechápou, proč nás poslala, že mu nic není. :nevim: Prý není důvod, aby měl tak velké CRP. Zdravé dítě…

• Citovat
  • Nahlásit
912
15.10.19 07:41

Tak jestli není důvod, aby měl tak vysoké crp, tak mu asi něco je. tak hlavně, ať je mu líp. jinak já souvislost mezi crp a případně klistovkou neznám, jen mě to napadlo. držím palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TRG
2342
15.10.19 07:57

No to by mě vomyli… Nic mu není, ATB zbytečná, nic mu není, CRP je nesmyslně zvýšené… On ty horečky a hlavně CRP asi simuluje, že jo. :cert: Ať je líp! Když budeš mít čas a chuť, dej sem vědět, co mu bylo… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat