Kdy byla ovulace podle testu?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Aanikaa
Nováček 10 příspěvků 10.09.18 23:26
Kdy byla ovulace podle testu?

Zdravím všechny snažilky. chtěla bych se zeptat zda podle takovýchto ovu testů máte některá zkušenosti jestli by i takto mohla proběhnout ovu? Vím že by testovací čárka měla být buď stejně silná a nebo silnější ale přijdou mi vždy o malinko slabší a nevím jestli značí že folikul sice roste ale nakonec nepraskne a nebo se mi to jen nepodařilo otestovat ve správnou dobu.
19DC byla podle mě slabší, bílkový hlen, typické silné ovu bolesti v podbříšku a v bedrech.
20DC nejsilnějsí testovací // co jsem zachytila, bílkový hlen, bolesti už žádné (ten den bylo tulení)
21DC už slabší druhá čárka, hlen ten den už vůbec žádný ( ráno ještě taky bylo tulení)
Cyklus nemám moc pravidelný ale bývá 32-37.
Podle pozitivních ovu testů by měla ovu proběhnout až po nich (takže bych ji čekala až 21/22DC) podle toho co jsem všude četla tak by ovu měla proběhnout až několik hodin po pozitivním testu :nevim: ale matou mě ty bolesti už 19DC :think:.Budu ráda když se podělíte o vlastní zkušenosti. Přikládám foto testů. ( BT bohužel nejsem schopna měřit každý den protože mívám noční )

Reakce:
jaaaninda
Zasloužilá kecalka 734 příspěvků 11.09.18 09:44

@Aanikaa Je možné, že jsi nechytla nejvyšší vrchol. Podle hlenu (ovulace nastává den po jeho vrcholu) a i podle těch testů ovulace mohla proběhnout 21DC. K té bolesti- někdo má bolesti pár dnů před ovulací, někdo během ovulace a někdo dokonce až po ovulaci. Někdo nemá bolesti žádné :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 18:00
Byla nebo nebyla ovulace?

Ahojky, prosím vás zkušenější o radu. První měsíc testuji a zde jsem četla spoustu názorů a jsem z toho jelen 8o :lol: tak asi bude lepší, když se zeptám konkrétně s mojí fotkou. Všude čtu, že čárka musí být stejně silná, nebo silnější než kontrolní, ale když není, tak ovu není? A jen tak pro info, kdy by jste podle tohoto měli sex vy? ???????????? Předem moc děkuji za odpověď a omlouvám se za anonym, ale nikdo ještě neví, že se snažíme a znáte to.. Internet ???? děkuji a přeji všem krásný večer :mavam: :srdce:

Aanikaa
Nováček 10 příspěvků 10.12.18 21:14

U tebe to vypada celkem jasne :) oproti tem mym kdy byly testy skoro stejne. Jak psaly holky v jinych prispevcich nemusela jsi chytnout ten vrchol LH, ktery je jen chvili, tzn bych brala test 14DC za pozitivni , vrchol LH mohl byt treba o 2 hodiny pozdeji. No a ovulace podle navodu do 24-48hodin po pozitivnim testu. To uz mame kazda jinak. Nekdo ji ma uz jak ma pozitivni test, nekdo pozdeji. Ja jsem postupnym zkoumanim zjistila ze ovulka vychazi u me cca 12 hodin po pozitivnim testu podle odtatnich priznaku. Takze bych se snazila hned jak se mi ukaze pozitivni test, pokud jinak nepoznas blizici se ovulaci.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >