Reklama

Kdy byla ovulace podle testu?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aanikaa
Nováček 9 příspěvků 10.09.18 23:26
Kdy byla ovulace podle testu?

Zdravím všechny snažilky. chtěla bych se zeptat zda podle takovýchto ovu testů máte některá zkušenosti jestli by i takto mohla proběhnout ovu? Vím že by testovací čárka měla být buď stejně silná a nebo silnější ale přijdou mi vždy o malinko slabší a nevím jestli značí že folikul sice roste ale nakonec nepraskne a nebo se mi to jen nepodařilo otestovat ve správnou dobu.
19DC byla podle mě slabší, bílkový hlen, typické silné ovu bolesti v podbříšku a v bedrech.
20DC nejsilnějsí testovací // co jsem zachytila, bílkový hlen, bolesti už žádné (ten den bylo tulení)
21DC už slabší druhá čárka, hlen ten den už vůbec žádný ( ráno ještě taky bylo tulení)
Cyklus nemám moc pravidelný ale bývá 32-37.
Podle pozitivních ovu testů by měla ovu proběhnout až po nich (takže bych ji čekala až 21/22DC) podle toho co jsem všude četla tak by ovu měla proběhnout až několik hodin po pozitivním testu :nevim: ale matou mě ty bolesti už 19DC :think:.Budu ráda když se podělíte o vlastní zkušenosti. Přikládám foto testů. ( BT bohužel nejsem schopna měřit každý den protože mívám noční )

Reklama

Reakce:

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 11.09.18 09:44

@Aanikaa Je možné, že jsi nechytla nejvyšší vrchol. Podle hlenu (ovulace nastává den po jeho vrcholu) a i podle těch testů ovulace mohla proběhnout 21DC. K té bolesti- někdo má bolesti pár dnů před ovulací, někdo během ovulace a někdo dokonce až po ovulaci. Někdo nemá bolesti žádné :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >