Kdy byla ovulace, pokud už byla?

Fotoalbum tématu (14) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andrej91
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 08.08.18 12:58
Kdy byla ovulace, pokud už byla?

Pěkný den přeji.. Prvně v životě zapasim s ovulačními testy, vždy jsem ovulaci cítila protože jsem ji měla jen dvakrát v životě a to pomocí hormony, teď jsme s manželem zatoužily po dalším miminku a jaké bylo překvapení, když jsem objevila pozitivní ovulační test.. Hned jsme to pojistily, no jenže on nebyl poslední mám už ho tři dny za sebou takže se v tom teď vůbec nevyznám :think:.. Ovulace mi vycházela na 18 DC u obou děti.. Zkoušela jsem měřit teplotu, ale bohužel ne skolila angína, takže mi bazalka nic neřekne.. Myslíte, že je po ovulaci? Nebo ještě nebyla? Díky a přeji pěkný zbytek dne :kytka:

Přečtěte si článek: Ovulace – doba pro početí miminka

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
blumen
Hvězda diskuse 42773 příspěvků 08.08.18 13:04

@Andrej91 pozitivni byl ten druhy zvrchu, po nem nastala ovulace do 48 hodin. Ovulacni funguje jinak nez tehotensky. Jo a netestuje se z ranni moci, ale az po 10. hodinne rani vzdy ve stejnou dobu (kdybys musela testovat dal).

IvePr
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 08.08.18 13:05

Pokud mas nejaky hormonalni problem, tak ty testy mohou byt pozitivni i bez ovulace. Nejspolehlivejsi je folikulometrie na gynde.

Andrej91
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 08.08.18 13:07

@IvePr právě, že po porodu už je vše v normálu.. Hormony v pořádku, sliznice dorůstá jak má, menstruace chodí pravidelně

Andrej91
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 08.08.18 13:08

@blumen testovala jsem někdy kolem té desáté, ale nebylo to z ranní moči :)

Bobby
Extra třída :D 14061 příspěvků 08.08.18 13:21

Mas hodně citlivy test zkusila bych jinou znacku…napr.dr­.max..

monovera
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 10.08.18 14:07
Byla už ovulace?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda-li se tu najde nějaká dobrá duše , která by mi řekla jestli už byla ovulace a kdy? Teplotu jsem začla měřit pozdě tak nevím Jestli jde něco s toho vyčíst.Mockrat děkuji ????

pavla.velova
Závislačka 3357 příspěvků 25.08.18 14:26

Holky myslíte že včera byl pozitivní? Přidávám i ovu testy minulý měsíc 3.7. Byl podle toho pozitivní ale skončilo to biochemické. Od pondělka okolo 20hod sem začala trošku spinit vždy v noci to přejde a dopoledne zase spinim do oběda a zase to ustane

lachtanice86
Kelišová 6646 příspěvků 25.08.18 20:55

@pavla.velova podle návodu, který u každého testu je, není pozitivní ani jeden

monovera
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 02.09.18 17:15

Dobrý večer holky ????.Vím že to ještě není pozitivní ovulační test ale myslíte že se ovulace už blíží? Děkuji ????

monovera
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 02.09.18 17:16

Přikládám ovulační testy

pavla.velova
Závislačka 3357 příspěvků 02.09.18 17:33

@monovera já měla ovu včera přidávám foto testu. Dal testuj možná se ovu blíží nejlepší je tesrovat prej okolo 10:30

monovera
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 02.09.18 19:29

@pavla.velova Děkuji,ty testujes 2 krát denně asi je to lepší že?nebo myslíš že stačí jednou denně ???????? Děkuji

pavla.velova
Závislačka 3357 příspěvků 02.09.18 19:39

@monovera tak já zkoušela dvakrát protoze sem slyšela tě se nemusí ani ta hladina přesně zachytit tak testovala sem vždy ráno 10hod nebo půl 11 a pak okolo 17 a 18hod. I na testech je vidět jak to pak bylo silnější i s odpolední třeba hodinou. Mě chytla testovací mánie :lol:

pavla.velova
Závislačka 3357 příspěvků 02.09.18 19:43

@monovera ještě posílám všechny co mám jak sem testovala :lol: já testovala od dr Maxe a ty mě. Nikdy tak silnou čárku neukázali tak sem začala na doporučení kupovat z benu lékárny ty jejich a pak wondfo comfort Testy a jsou fakt dobre

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >