Kdy chodí kontroly na nemocenské?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.18 12:37
Kdy chodí kontroly na nemocenské?

Nechci udávat z jakého problému jsem šla marodit a proč. Ale bude to nejspíš dlouhodobé. Chci se zeptat kdy často chodí kontroly na nemocenské? Může se stát že přijdou i kolem 21 hod večer? Nemám v plánu nikde lítat, vycházky mám od 12-18 hod. Jen mi jde o to kdyby doma třeba nastal nějaký problém, což víte že se může stát cokoliv a já třeba kolem 20-21 hod (příklad) musela odjet jestli je tam pravděpodobnost že přijde kontrola a může se třeba člověk bránit že spal. A ještě mám takový menší dotaz, pokud tedy marodím u jednoho doktora ale potřebuji na preventivní kontrolu na gynekologii ale musím počkat na manžela až přijde z práce aby mi dal auto protože můj gynekolog je cca 50 km odtud a jela bych tam třeba tak na půl pátou abych tam byla než mě vyšetří apod. Tak když se nestihnu vrátit zpět do 18 hod a budu mít potvrzení tak jestli mi to bude uznáno, je tam blbá cesta a kolikrát zácpy takže i kdybych se vrátila kolem 20 hod příklad ale gynekolog mi napsal že jsem tam byla třeba v 17 hod budou respektovat že to mám 50 km od bydliště a že mohl být i dopravní problém a nebo je to nezajímá a člověk si to musí zařídit přes vycházky?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
 
Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 27.02.18 12:40

Můžou přijít kdykoliv a nikdo ti neřekne kdy přesně :) dělají přepadovky. Ale jak mile jdeš k nějákému doktorovi tak to nevadí a ten to potvrdí že si tam byla tak není co řešit když přijdou a nebudeš doma a nebudeš mít vycházky tak nedostaneš ani korunu :)

 
Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 27.02.18 12:50

Jakmile potřebuješ k dr tak jdi. Nezapomeň si od něho vzít razítko a je to v pohodě. Jo to kdyby jsi spala a oni u tebe byli, tak mi doktorka co mi vypisovala neschopenku mi vysvětlovala, že je to nezajímá. Nezastihli tě doma, neotevřela jsi. Tím pádem to berou tak že nejsi doma.. A je průser

 
Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 27.02.18 12:51

Jo jinak snad chodí do 22 hodiny a od 6 hodiny ranní. Ale na 110% jistá si nejsem.. :)

 
HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1600 příspěvků 7 inzerátů 27.02.18 12:53

@Zara.Ray jj přesně tak, dodržují nocni klid

 
andelka83
Neúnavná pisatelka 19940 příspěvků 27.02.18 12:53

K lékaři můžeš jít normálně, jen ti dá razítko do lístku. A nějakou rezervu samozřejmě berou, ne každý má doktora 15 minut od domu.

 
HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1600 příspěvků 7 inzerátů 27.02.18 12:54

Jinak ja měla na neschopence tolik razítkem, ze mi museli přidat ještě jeden papir, abychom je měli kam davat :lol: :lol:

 
Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 27.02.18 12:56

@HandulkaK to mě taky. Já dostala neschopenku po odebrání vajíček v gennetu a byla jsem tolikrát na kontrolách že mi dávali nový papír.. :mrgreen: :lol:

 
dasajur
Kecalka 199 příspěvků 27.02.18 12:58

Takže, ja byla na dlouhodobé neschopence, se socialkou několikrát měla vyřizování a je to takto: k dr. v případě akutní potřeby samozřejmě ano, potvrdit návštěvu dr. razítkem. V případě preventivního vyšetření ti to vůbec uznat nemusí, zvlášť když máš vycházky v maximální míře, máš se preobjednat tak, aby si lékaře stihla.
Jinak chodí kdykoliv od 6 do 22 h.

 
HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1600 příspěvků 7 inzerátů 27.02.18 12:58

@Zara.Ray tak to jsme měli podobně, ja ji měla až od 8 tt ale za to kontroly porad :mrgreen: :mrgreen:
Některé už jsme tam ani nepsali, ať si prý zavolaji :lol:

 
elinka90
Závislačka 2519 příspěvků 27.02.18 12:59

Můžou přijít kdykoliv. Mě za 6 měsíců nepřišli ani jednou, ale kamarádce ano a za ten měsíc jí sebrali 50% z nemocenské.

 
Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 27.02.18 13:01

@HandulkaK u mě teda kontrola za celou dobu nebyla. Marodila jsem asi měsíc a půl. Jinak mám gennet asi 30 min od domova a tam mě ujišťovali že kdyby kontrola přišla že to není problém že si kdyžtak mají zavolat. Několikrát jsem na razítko dokonce i zapomněla.. :mrgreen:

 
Aspera
Generální žvanilka 20785 příspěvků 1 inzerát 27.02.18 13:04
@dasajur píše:
Takže, ja byla na dlouhodobé neschopence, se socialkou několikrát měla vyřizování a je to takto: k dr. v případě akutní potřeby samozřejmě ano, potvrdit návštěvu dr. razítkem. V případě preventivního vyšetření ti to vůbec uznat nemusí, zvlášť když máš vycházky v maximální míře, máš se preobjednat tak, aby si lékaře stihla.
Jinak chodí kdykoliv od 6 do 22 h.

Tak v tomto případě by asi stálo za to jít k na gyndu s výtokem, k zubaři s bolavým zubem atd. To je dle mě okecatelné všude. Zase aby jako nemocná musela jet autobusem, jen protože se v době vycházek nestihne autem vrátit je dle mě blbost.

 
Bananas
Závislačka 4597 příspěvků 27.02.18 13:07

Kontroly chodí během celého dne, mě teda nepřišla ani jednou, ale přijít můžou kdykoli. Spát můžeš pouze v případě, že to Tvůj zdravotní stav vyžaduje. Hele, jako sorry, ale v 21 hod večer nemáš kde co courat, leda bys jela sama se sebou někam na pohotovost a to Ti tam dají razítko. Jinak nikoho nezajímá, že se někde něco „stalo“.

 
Neeky
Kecalka 418 příspěvků 27.02.18 13:09

Zdravím, u mě byla kontrola před několika minutami :mrgreen:, marodím přes měsíc a objevili se nyní, tedy kolem 12:30. Výcházky mám 15-19hod. a být někde mimo tyto hodiny bych si opravdu „nelajzla“. Když jdu na kontrolu k jinému lékaři, mám sebou nosit i ten nemocenský lístek a žádat sestru vždy o razítko přímo do něj? To jsem dosud nedělala :think: Chodím na gynekologii, hematologii ( jsem těhotná), ale neschopenku mám od obvodního kvůli migrénám a nevolnostem… Děkuji za radu.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

RETRO: Jak se cvičilo za socialismu. Televizní hopsání i spartakiády

Sexy vykrojené trikoty, pletené návleky, čelenky a nadšené poskakování... číst dále >