Kdy chodí nemocenská na účet?

6.8.20 09:22

Kdy chodí nemocenská na účet?

Zdravím, pár měsíců už marodím, ale ještě jsem nepřišla na to, jak to posílají. Vždy poslali kolem 15., pak už to bylo kolem 10., kolem 5. a posledně 1. Ale zatím tenhle měsíc nic. Je na to nějaký „vzorec“? :lol: Nepodařilo se mi na nic přijít :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4855
6.8.20 09:24

Podle toho kdy dostanou podklady a jak stihaji vše zpracovat. Taky někdy může být svatek, víkend tak se to posune apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.8.20 09:26
@JancaS84 píše:
Podle toho kdy dostanou podklady a jak stihaji vše zpracovat. Taky někdy může být svatek, víkend tak se to posune apod.

U doktora jsem právě byla minulý čtvrtek už. A zatím nic.
Posledně jsem byla u doktora 30.a prvního jse měla peníze už na účtu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18099
6.8.20 09:29
@Eyeofthestorm píše:
U doktora jsem právě byla minulý čtvrtek už. A zatím nic.
Posledně jsem byla u doktora 30.a prvního jse měla peníze už na účtu

Je jedno kdys byla u dr, ale zalezi kdy si dala papiry do prace a kdy to z práce poslali na socku. Pak na to maj 30 dni, tak zalezi kolik maj prace, dovolenych atd a jak to stihnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.8.20 09:33
@Kriss Tina píše:
Je jedno kdys byla u dr, ale zalezi kdy si dala papiry do prace a kdy to z práce poslali na socku. Pak na to maj 30 dni, tak zalezi kolik maj prace, dovolenych atd a jak to stihnou.

Já už marodím od března. Takže tímhle to nebude právě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18099
6.8.20 09:40

@Eyeofthestorm to je jedno od kdy si doma, kazdej mesic je to porad dokola. Na konci každého mesice odevzdavas papiry za ten mesic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.8.20 09:42
@Kriss Tina píše:
@Eyeofthestorm to je jedno od kdy si doma, kazdej mesic je to porad dokola. Na konci každého mesice odevzdavas papiry za ten mesic.

To slyším poprvé… Teď už je elektronická nemocenská. Od letoška. Nebo loňska. A do práce jsem nikdy nenesla nic :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18099
6.8.20 09:43

@Eyeofthestorm jo tak, tak to zalezi kdy jim to tam dojde no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.8.20 09:44
@Kriss Tina píše:
@Eyeofthestorm jo tak, tak to zalezi kdy jim to tam dojde no.

Snad to už bude :lol: když to člověk nepotřebuje, tak má peníze už 1.a když potřebuje, tak nikde nic :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3547
6.8.20 09:46

Lhůta pro vyplacení je maximálně 30 dnů od chvíle, kdy zaměstnavatel doručí doklad pro nárok o výplatu dávky na správu sociálního zabezpečení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
372
6.8.20 09:51
@Eyeofthestorm píše:
Zdravím, pár měsíců už marodím, ale ještě jsem nepřišla na to, jak to posílají. Vždy poslali kolem 15., pak už to bylo kolem 10., kolem 5. a posledně 1. Ale zatím tenhle měsíc nic. Je na to nějaký „vzorec“? :lol: Nepodařilo se mi na nic přijít :lol:

Vzorec na to není, mně to chodí většinou nějak v půlce měsíce (kolem toho 15.), ale jednou to taky přišlo 3. Asi je to prostě podle toho jak to stihnou zpracovat :nevim: Hlavní je že to do měsíce pošlou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.8.20 09:52

Peníze mi vždy chodili složenkou až tak 20 - 25 dalšího měsíce. Od té doby co mi to chodí na učet, mám peníze 1 v měsíci na učtu.
Teď doktorka 28.7 posílala nějakou informaci na sociálku že nemocenská pokračuje a 31.7 jsem měla peníze na účtě. Jen mi nezaplatili peníze za 31.7 tak uvidím v dalším měsíců

• Citovat
  • Nahlásit
6.8.20 09:54
@Anonymní píše:
Peníze mi vždy chodili složenkou až tak 20 - 25 dalšího měsíce. Od té doby co mi to chodí na učet, mám peníze 1 v měsíci na učtu.
Teď doktorka 28.7 posílala nějakou informaci na sociálku že nemocenská pokračuje a 31.7 jsem měla peníze na účtě. Jen mi nezaplatili peníze za 31.7 tak uvidím v dalším měsíců

Mě to chodilo taky brzo. Nevím, co se teď děje. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2125
6.8.20 10:09

@Eyeofthestorm Mně nemocenská přijde cca za 5 dnů na účet. Když jdu na kontrolu k dr. tak sestřičce řeknu, ať mi to na sociálku pošle, že ještě marodím. Na kontroly chodím různě během měsíce. Kamarádka s k dr. vždy volá na konci měsíce a peníze jí chodí až tak cca za 10(kolikrát i za 14dnů). Přijde mi, že jim to na konci měsíce déle trvá. Jestli mají více práce :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.8.20 10:12
@jary1 píše:
@Eyeofthestorm Mně nemocenská přijde cca za 5 dnů na účet. Když jdu na kontrolu k dr. tak sestřičce řeknu, ať mi to na sociálku pošle, že ještě marodím. Na kontroly chodím různě během měsíce. Kamarádka s k dr. vždy volá na konci měsíce a peníze jí chodí až tak cca za 10(kolikrát i za 14dnů). Přijde mi, že jim to na konci měsíce déle trvá. Jestli mají více práce :nevim:

Je to možné no… Akorát teda mě celkem štve, že peníze přijdou 15.,pak 1.,takže prostě rozdíl dvou týdnů :lol: a teď mi přijdou po měsíci a půl nejspíš :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama