Kdy chodí porodné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymste
Stálice 97 příspěvků 25.07.19 10:05
Kdy chodí porodné

Holky kdy chodí od zadosti podané porodné? Žádost jsem dala na začátku července, první rodicak už mi přišel 20.7.,jde mi o to že mám dceru v nemocnici a chci ji zařídit doma pokojík z těch peněz dřív než ji pustí domu.. A bojím se že pokud to přijde třeba 20.8. s dalším rodicakem tak já už budu s ní ležet v nemocnici před odchodem domu.. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Čičorečka
Závislačka 2782 příspěvků 25.07.19 10:15

No jo, na pokojíček jsi ale měla devět měsíců výplat. Tak to po úřadech nechtěj taky hned. Jestli máš dotazy, zkus si tam zavolat.

Kriss Tina
Extra třída :D 12144 příspěvků 25.07.19 10:15

No a máš to schválené? Většinou na všechno mají od schválení na vyplacení 30 dní.

Popokatepetla
Závislačka 3544 příspěvků 25.07.19 10:18

Před měsícem jsi psala v diskusi, že máte příjem 33tis, to fakt rodina s takovými příjmy dosáhne na porodné? 8o

pikola
Generální žvanilka 21977 příspěvků 25.07.19 10:30
@Čičorečka píše:
No jo, na pokojíček jsi ale měla devět měsíců výplat. Tak to po úřadech nechtěj taky hned. Jestli máš dotazy, zkus si tam zavolat.

Porodila předčasně, zase bych neodsuzovala každého hned jak se tady na něco zeptá..

Čičorečka
Závislačka 2782 příspěvků 25.07.19 10:33
@pikola píše:
Porodila předčasně, zase bych neodsuzovala každého hned jak se tady na něco zeptá..

Teď jsem si to dohledala. Čili měla čas pouze půl roku na připravení financí na dítě. Tak to se omlouvám.

pikola
Generální žvanilka 21977 příspěvků 25.07.19 10:41
@Čičorečka píše:
Teď jsem si to dohledala. Čili měla čas pouze půl roku na připravení financí na dítě. Tak to se omlouvám.

Já taky kromě oblečení nic nemám, nevím co podle tebe dělá špatně. Tak to chce pořídit najednou z toho, to je její věc. Peníze asi má i bez toho, mě by dvacka pomohla ale nevytrhla :nevim: tady se nepřeje fakt nikomu nic dobrýho :roll:

Anonymste
Stálice 97 příspěvků 25.07.19 10:49

@Čičorečka Další chytrá kráva :) ne, nekupovala jsem nic, a pokud budu mít druhé dítě, nebudu kupovat vůbec nic až do porodu.. Protože pak se stane to, co se stalo, porodila jsm v 6 měsíci akutním císařem a vůbec nebylo jasné jestli to malá přežije. Krávo zamindrakovana. Když ho dostanu, nevím proč bych ho tomu státu měla nechat.

Michaela02993
Závislačka 4706 příspěvků 25.07.19 10:51

@Anonymste pokud ti došel dopis o tom že ti porodné schválili, do 30ti pracovních dní ti přijde. Ale četla jsem tu že jste měli příjem 33 tisic?

Čičorečka
Závislačka 2782 příspěvků 25.07.19 10:55

@Anonymste já jsem taky porodila předčasně. Ty nadávky si klidně můžeš odpustit, protože podle tvé teorie by to dítě nemuselo mít nic třeba do roka věku. Protože symdrom náhlého úmrtí je taky něco, s čím se nepočítá. Nic tak špatnýho jsem nenapsala.

Kriss Tina
Extra třída :D 12144 příspěvků 25.07.19 11:01

@Čičorečka já taky neměla všechno, rodila sem dřív a ještě 2 týdny po porodu sme čekali až dorazí objednaný kočárek. Každý nechce nakupovat od chvíle co má ještě vlhký pozitivní test…

ocean.mama
Kecalka 387 příspěvků 25.07.19 11:09

@Kriss Tina tady hadam nebude kamen urazu, ze nema pokojicek, ale ze ceka na porodne. Davky jsou tu na emiminu sproste slovo…

Čičorečka
Závislačka 2782 příspěvků 25.07.19 11:22

@Kriss Tina já ale celou dobu nemluvím o nakupování, ale o finanční přípravě :lol: a ano, musím říct, že už s vlhkým testem jsem si uvědomila, že budu potřebovat prachy. Spíš ještě před.

Michaela02993
Závislačka 4706 příspěvků 25.07.19 11:38

@Anonymste já bych ale řekla že na porodné čekáš úplně zbytečně

Anonymste
Stálice 97 příspěvků 25.07.19 15:29

@Čičorečka a kdo řekl že nemám nasetrene jiné peníze? Před měsícem jsem si koupila nový auto, ale když mi úřednice řekla že mi to schválí tak jsem řekla že za ty peníze ji koupím pokojík. Nepotrebuju je, ale na chodníku je ležet nenejdu :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama