Reklama

Kdy chodí příspěvek na bydlení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 13:23
Kdy chodí příspěvek na bydlení

Zdravím a prosím, kdy chodí příspěvek na bydlení? za tento měsíc mi stále nepřišel, jaké prosím mají výplatní termíny? A přišly vám již někomu tyto příspěvky? Děkuji :-)

Reklama

Reakce:

Trénovaná
Povídálka 11 příspěvků 12.12.16 14:13
@Anonymní píše:
Zdravím a prosím, kdy chodí příspěvek na bydlení? za tento měsíc mi stále nepřišel, jaké prosím mají výplatní termíny? A přišly vám již někomu tyto příspěvky? Děkuji :-)

Zalezi podle toho, kdy jste odevzdala formulare na urad. My vetsinou chodily s materskou kolem 7.-8. v mesici, ale jednou jsem formulare odevzdala az ke konci mesice, prisla mi jen materska, ale prispevek na bydleni ne. Volala jsem tam a rekli mi, ze prijdou pozdeji v mesici, ze davky jsou zasilany z uradu 2× nebo vickrat v mesici.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 08:33
@Trénovaná píše:
Zalezi podle toho, kdy jste odevzdala formulare na urad. My vetsinou chodily s materskou kolem 7.-8. v mesici, ale jednou jsem formulare odevzdala az ke konci mesice, prisla mi jen materska, ale prispevek na bydleni ne. Volala jsem tam a rekli mi, ze prijdou pozdeji v mesici, ze davky jsou zasilany z uradu 2× nebo vickrat v mesici.
Děkuji a to znamená, že chodí pokaždé jinak? Vím, že někomu niž došly, ale myslela, jsem ž ehcodí pravidelně vždy ve stejný datum? Děkuji :-)

Trénovaná
Povídálka 11 příspěvků 13.12.16 13:22
@Anonymní píše:
Děkuji a to znamená, že chodí pokaždé jinak? Vím, že někomu niž došly, ale myslela, jsem ž ehcodí pravidelně vždy ve stejný datum? Děkuji :-)

Vzdycky mi chodil a chodi pravidelne, zaroven s rodicakem. jenom jednou se mi prave stalo, ze to poslali az pozde.

annnettt rommy
Kecalka 127 příspěvků 7 inzerátů 13.12.16 14:05

Tak vidím, že na vánoce si dají tedy záležet, a posílají zřejmě hodně lidem pozdě, když všichni netrpělivě čekají, přeji všem at vše brzy dorazí!!!

Trénovaná
Povídálka 11 příspěvků 15.12.16 05:06
@Trénovaná píše:
Vzdycky mi chodil a chodi pravidelne, zaroven s rodicakem. jenom jednou se mi prave stalo, ze to poslali az pozde.

Kazdopádně když tam zavoláte, tak vám ochotně vysvětlí, proč se zpozdili

Violeta0206
Nováček 6 příspěvků 17.12.16 09:17
@Anonymní píše:
Zdravím a prosím, kdy chodí příspěvek na bydlení? za tento měsíc mi stále nepřišel, jaké prosím mají výplatní termíny? A přišly vám již někomu tyto příspěvky? Děkuji :-)

Violeta0206
Nováček 6 příspěvků 17.12.16 09:22

Ja uz cekam druhy mesic, uz jsem psala na generalni rediteldtvi, na uradu konkretne Generala Janouska mi tvrdi ze na to maji 60 dni, i kdyz vsude pisou 30, po emailu se s vami nebavi nikdo, ze jsou vanoce a vy nemate na nic nikoho nezajima

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama