Kdy chodí příspěvek na bydlení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 13:23
Kdy chodí příspěvek na bydlení

Zdravím a prosím, kdy chodí příspěvek na bydlení? za tento měsíc mi stále nepřišel, jaké prosím mají výplatní termíny? A přišly vám již někomu tyto příspěvky? Děkuji :-)

Reakce:
Trénovaná
Povídálka 11 příspěvků 12.12.16 14:13
@Anonymní píše:
Zdravím a prosím, kdy chodí příspěvek na bydlení? za tento měsíc mi stále nepřišel, jaké prosím mají výplatní termíny? A přišly vám již někomu tyto příspěvky? Děkuji :-)

Zalezi podle toho, kdy jste odevzdala formulare na urad. My vetsinou chodily s materskou kolem 7.-8. v mesici, ale jednou jsem formulare odevzdala az ke konci mesice, prisla mi jen materska, ale prispevek na bydleni ne. Volala jsem tam a rekli mi, ze prijdou pozdeji v mesici, ze davky jsou zasilany z uradu 2× nebo vickrat v mesici.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 08:33
@Trénovaná píše:
Zalezi podle toho, kdy jste odevzdala formulare na urad. My vetsinou chodily s materskou kolem 7.-8. v mesici, ale jednou jsem formulare odevzdala az ke konci mesice, prisla mi jen materska, ale prispevek na bydleni ne. Volala jsem tam a rekli mi, ze prijdou pozdeji v mesici, ze davky jsou zasilany z uradu 2× nebo vickrat v mesici.
Děkuji a to znamená, že chodí pokaždé jinak? Vím, že někomu niž došly, ale myslela, jsem ž ehcodí pravidelně vždy ve stejný datum? Děkuji :-)
Trénovaná
Povídálka 11 příspěvků 13.12.16 13:22
@Anonymní píše:
Děkuji a to znamená, že chodí pokaždé jinak? Vím, že někomu niž došly, ale myslela, jsem ž ehcodí pravidelně vždy ve stejný datum? Děkuji :-)

Vzdycky mi chodil a chodi pravidelne, zaroven s rodicakem. jenom jednou se mi prave stalo, ze to poslali az pozde.

annnettt rommy
Kecalka 128 příspěvků 13.12.16 14:05

Tak vidím, že na vánoce si dají tedy záležet, a posílají zřejmě hodně lidem pozdě, když všichni netrpělivě čekají, přeji všem at vše brzy dorazí!!!

Trénovaná
Povídálka 11 příspěvků 15.12.16 05:06
@Trénovaná píše:
Vzdycky mi chodil a chodi pravidelne, zaroven s rodicakem. jenom jednou se mi prave stalo, ze to poslali az pozde.

Kazdopádně když tam zavoláte, tak vám ochotně vysvětlí, proč se zpozdili

Violeta0206
Nováček 6 příspěvků 17.12.16 09:17
@Anonymní píše:
Zdravím a prosím, kdy chodí příspěvek na bydlení? za tento měsíc mi stále nepřišel, jaké prosím mají výplatní termíny? A přišly vám již někomu tyto příspěvky? Děkuji :-)
Violeta0206
Nováček 6 příspěvků 17.12.16 09:22

Ja uz cekam druhy mesic, uz jsem psala na generalni rediteldtvi, na uradu konkretne Generala Janouska mi tvrdi ze na to maji 60 dni, i kdyz vsude pisou 30, po emailu se s vami nebavi nikdo, ze jsou vanoce a vy nemate na nic nikoho nezajima

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >