Kdy cvičite s dětmi bez hlídání

1129
25.7.21 14:35

Kdy cvičite s dětmi bez hlídání

Kdy, jak a co cvičite s dětmi, když nemáte hlídání? Potřebuji zhubnout 10 kg, ale nemám hlídání pro 2 leté dítě. Mám doma orbitrek ale nevím, kdy na něm cvičit. Malá chodí spát kolem 21, to jsem už unavená. Rano vstává kolem 7:30. Přes den spi jak kdy, někdy spí i 2 hodiny někdy nic. Když spí civicim, ale když ne tak se jí věnuji. Kdy tedy cvičit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27053
25.7.21 14:40

Tak máš čas ráno, to nás vstává když je dobře tak v 6 i dřív :mrgreen: ale zase spí v poledne, ale to se mi nechce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3214
25.7.21 14:41

A co manžel? Ten nepohlídá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1129
25.7.21 14:42

@kavenka ideálně bych to chtěla zvládnout bez jeho pomoci. Jinak ano 3× v týdnu by pohlídal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3214
25.7.21 14:44
@roba18 píše:
@kavenka ideálně bych to chtěla zvládnout bez jeho pomoci. Jinak ano 3× v týdnu by pohlídal.

A to já bych ho zapojila :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17099

Otec nehlida. Otec pecuje stejne jako matka. Ta taky sve deti nehlida :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3608

Ja chodim vecer v pul 9 se psem na hodinu, jinak cvicim, kdyz spi pres den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3214
25.7.21 14:45
@cecetka píše:
Otec nehlida. Otec pecuje stejne jako matka. Ta taky sve deti nehlida :mrgreen:
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
459
25.7.21 14:45

Ahoj, cvičila jsem ráno. Malá snidala a rozkoukávala se a já stihla těch 30 min doma odcvičit. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.7.21 14:59

Já chodím ráno…v 5:30-6:00 do 7, někdy do 8, kdy se vracím (věnuji se rychlé chůzi) - když je škola, školka, tak bývám o 7:30 doma, abych zkontrolovala, zda něco děti nezapomněly. A když byl syn batole, chodila jsem do posilovny 2× týdně…a dělala jsem VŠ - takže 1× za měsíc jsem byla celý víkend pryč - což platilo i u druhé VŠ, než přišel Covid. Ty jsi samoživitelka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1284
25.7.21 15:02

Cvičím ráno když děti snídají a ještě se „probouzí“ :) mám děti dvě, 3 a 5 let a jde to v pohodě, cvičím 5-6* v týdnu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
386
25.7.21 15:24

Vetsinou odpoledne kdy bud syn spi nebo si hraje sam. Nekdy cvici se mnou :-D ale necvicim na strojich no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22340
25.7.21 15:33

Dětem pustím pohádku a mám půl hodinu na cvičení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3719
25.7.21 15:57

Dvouleté dítě zvládne půl hodiny bez zabavovani, ne? Cvičila jsem s dětmi. Pustila jsem si video na YouTube a oni koukali, chvilkama cvičili se mnou, hazeli po mně míčky.. Když chodil starší do školy, vypravila jsem ho před půl osmou a do osmi, než se mladší probrala a najedla, jsem měla odcvičeno. Když chodím do fitka, jsou děti s tatínkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6145
25.7.21 15:58
@roba18 píše:
Kdy, jak a co cvičite s dětmi, když nemáte hlídání? Potřebuji zhubnout 10 kg, ale nemám hlídání pro 2 leté dítě. Mám doma orbitrek ale nevím, kdy na něm cvičit. Malá chodí spát kolem 21, to jsem už unavená. Rano vstává kolem 7:30. Přes den spi jak kdy, někdy spí i 2 hodiny někdy nic. Když spí civicim, ale když ne tak se jí věnuji. Kdy tedy cvičit?

máš hromadu času na cvičení - ráno, večer i přes den když spí. Co teda řešíš? Prostě si vyber čas, který je pro tebe fyziologicky nejpřijatelnější. Pokud jsi spíš skřívan, tak si přivstaň a cvič ráno. Jsi-li sova, jednoznačně večer,…nebo tomu prostě dej ten čas, kdy ti spí přes den. Jak píšeš, času máš na výběr dost.

Nemusíš taky cvičit jen doma a na orbitreku (na tom stejně moc nezhubneš), můžeš vzít kočár a vyrazit rychlou chůzí nebo běhat - buď kyž spíš, nebo pokud vydrží vzhůru v kočáru sedět.
No a pochopitelně můžeš vyrazit někam do fitka, kde je součástí i hlídání dětí. Taková jsou v každém větším městě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat