Kdy dělat těhotenský test, preejakulat

Anonymní
3.8.20 23:29

Kdy dělat těhotenský test, preejakulat

Dobrý večer
Kdy se dělá těhu test?
Možná je to hloupý dotaz ale jelikož jsem ještě v mladém věku a radši si chci udělat těhotenský test i když jsem měla minulý měsíc chráněny sex ale příteli se shrnoval kondom a bojím se že jsem těhotná z preejakulatu je to možné?
Někde jsem slyšela že to může taky být když muž před samotným aktem ejakuoval a nevymocil se tak se v trubici uchovali živé spermie což se v nasem případě nestalo přítel se při aktu neuděl a ani před ním ne

Btw. Menstruaci jsem v ten měsíc jak jsem měla styk dostala ale o pár dní opožděnou
A mám si vůbec těhu test kupovat nebo se stresuji zbytečně?
Co myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27056
3.8.20 23:31

Další diskuze? Frajer by měl najít kondom, co mu sedí. Test bych dělala až po nedostavení MS. Nebo při hodně jiné a slabé MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27056
3.8.20 23:37

.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
4.8.20 00:10

Těhotenský test dá spolehlivý výsledek nejdříve po 14 dnech od rizikového styku, dříve to nemá smysl. O několik dnů později je to spolehlivější a možnost miniinterrupce nepromeškáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
4.8.20 00:22
@Lemrucha píše:
Těhotenský test dá spolehlivý výsledek nejdříve po 14 dnech od rizikového styku, dříve to nemá smysl. O několik dnů později je to spolehlivější a možnost miniinterrupce nepromeškáš.

Myslíš si že jsem těhotná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7683
4.8.20 06:38

@Karina909 nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4912
4.8.20 07:33