Kdy dítě začnou zajímat pohádky?

604
25.6.13 14:59

Kdy dítě začnou zajímat pohádky?

Ahoj holky,

chci se Vás zeptat kdy Vaše děti začly sledovat pohádky, nebo jakékoliv videa??

Dcera ma 13 měsíců.. a vůbec ji to nezajímá když ji pustím něco na počítači, nebo v televizi vůbec se na to nedívá..

co jim pouštíte?

Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Jitka1976
25.6.13 15:01

Ježiši…buď ráda, že nechce!!!

• Citovat
  • Nahlásit
4312
25.6.13 15:02

Doba ledová už teď, malá má 8 měsíců. Ale jen omezeně když třeba vařím a ona nespí. to se neodtrhne. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20731
25.6.13 15:04

Malou to bavilo snad vždycky.. Dřív Baby TV, teď jakékoliv kreslené. Ono při nemoci to člověk opravdu ocení, jinak je to spíš vymývání mozků, ale občas se to hodí. Je jí 20 měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29099
25.6.13 15:05

Dceru začalo něco prvně bavit až tak v 16m, dřív absolutně nic - jo, možná znělka z reklamy. Jinak jsme začali krtečkem, strašně jí to ze dne na den chytlo, ovšem pak nechtěla dělat nic jinýho :zed: Cca po třech měsících krtka vzala na milost vílu amálku, o další dva měsíce později Žížaláky, tedka (25m) sleduje nejradši Škubánka - jinak krtek pořád vede :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5502
25.6.13 15:05

Tak od roku a půl, znělka od večerníčka, kousek šmoulů… pak na youtube písničky, teď se jí líbí nejvíc klubík, budou jí tři… film ještě žádný, dívala se na kousek doby ledové, ale moc dlouho nevydržela… tvoje je maličká a pro televizi není důvod… já to taky pouštím jen když potřebuju aby zůstala na místě :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4660
25.6.13 15:06

Žížaláci, mickeyho klubík a ten teda vede! jinak naší malou pohádky zajímaly snad vždycky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10378
25.6.13 15:06

Až po druhým roce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29440
25.6.13 15:08

Syn má 2 roky a pohádky nesleduje. Video, televize… vůbec ho to nebere, nevydrží u toho. Zato vydrží dlouhou dobu listovat v knížkách, takže my pohádky akorát tak čteme, vyprávíme z knížek apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47759
25.6.13 15:09

Synovi je 21. měsíců a nemá absolutně zájem o nějaké pohádky, ale běda jak je reklama, to je schopný sedět jak prikovany a koukat :evil:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1259
25.6.13 15:10

13 měsíců je podle mě hodně brzo. Syna začaly zajímat pohádky až teď 18 měs. a to jen občas a některé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Jitka1976
25.6.13 15:13

Napíšu to jinak…a není to jen můj názor, já učím teprve cca 15 let (od roku 1997)a mám kamarádky, které učí 20-30 let…v posledních letech je ve školkách trend dětí, které si NEUMĚJÍ hrát…doslova…chodí za učitelkou, sedí na zemi, na židli a celý den koukají…cokoliv jim nabídnete k hraní, buď odmítnou nebo si s tím hrají minutu a odloží…očima sledují učitelku…kdyby měly v ruce ovladač, měli byste pocit, že sledují televizi (učitelku)…
Ony doslova čekají, že je bude uč. bavit…že jim bude celý den vymýšlet aktivity a hry…že si jí zapnou jako televizi, sednou si a…„Bav nás“…
Takových dětí je víc a víc…chybí tvořivost, spontánní hra, kontakty s dětmi…vykašli se na televizi, pokud jsi tak unavená, že nezvládáš a chceš dítě upíchnout před televizi v domění, že si odpočineš, když bude čučet hodinu na Krtečka-OK…ale já to v práci dělám jinak (televizi nemáme a nechci jí ve školce ani vidět!!!) já si klidně lehnu na zem mezi děti…ony si hrají kolem mě…přinesou mi i polštář…povídám si s nima, hraju, mazlím…a ležím na zemi…pohoda…a odpočinu si i u 20 dětí…
Myslím, že Tvé dítě o nic nepřijde, pokud se nebude dívat na TV… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
13827
25.6.13 15:21

Dcera má 22m. a občas jí zaujme reklama, toť vše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4660
25.6.13 15:23

@Jitka1976 tak moje holka kouká normálka na telku každý den…20min ráno,20min. večer a dokáže si vyhrát i s papírovýma kapesníkama :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15074
25.6.13 15:27

Taky pohádky a mluvený slovo nezájem, to až někdy po druhým roce a jenom pár vybraných, ale co letělo velmi byly písničky, konkrétně tyto.. http://www.youtube.com/watch?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat