Kdy do porodnice při druhém porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Siestaa
Povídálka 21 příspěvků 18.07.19 17:23
Kdy do porodnice při druhém porodu

Ahoj holky, jdu si k vám pro radu. Čekáme mě druhý porod. Porodnici máme cca 30-40 min. Kdy jít do porodnice při začne první fáze porodu? Tedy při jak časté intenzitě kontrakcí vyjet? Jako druhorodička po 10 minutách? Co v případě nepravidelných kontrakcí?
Děkuji za vaše názory.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21630 příspěvků 18.07.19 17:47

Půjdu až když to bude fakt bolet :mrgreen:

g.sandova
Kelišová 5977 příspěvků 18.07.19 18:01

@Siestaa @pikola já jsem šla pokaždé když to fakt bolelo, už jsem věděla, že je to tady. Ještě to nebyly ale ty šílené bolesti

Cuddy
Neúnavná pisatelka 16544 příspěvků 18.07.19 18:08

@Siestaa mne u druheho porodu říkali, ze si to jiz ridim sama a nemam cekat na zadne kontrakce po 5 minutách. Ale ze by mely byt alespon po 10 minutach, jinak ze stejně neporodim.

berry4
Nadpozemská drbna 28682 příspěvků 18.07.19 18:13

Po 10 ti minutách? :lol: To snad je porod v úplném začátku ne? Takový to píchnutí u zadele a nic. Prostě až to bude fakt bolet.-)

PHV
Zasloužilá kecalka 930 příspěvků 18.07.19 18:28

Tak já si teď u druhého taky plánovala, jak pojedu až když to bude fakt na spadnutí, ale ráno mi začaly slabé stahy nepravidelné, ale od předchozího večera jsem necítila pohyby. Ani v noci ani ráno, tak jsme dopoledne jeli. No porod se rozbíhal a už si mě tam nechali :lol: ale i tak to byl fofr, prdli mi vodu a za 3 hodinky byl na světě :hug:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 16544 příspěvků 18.07.19 18:29
@berry4 píše:
Po 10 ti minutách? :lol: To snad je porod v úplném začátku ne? Takový to píchnutí u zadele a nic. Prostě až to bude fakt bolet.-)

Holt kazdemu se rozjizdi jinak rychle… Ta druhorodicka jiz vi, jak rychly byl prvni porod. Jasne, pokud nekdo rodi nekolik hodin, tak asi pocka na castejsi kontrakce.

vjerunqa
Závislačka 3518 příspěvků 18.07.19 18:32

Mně začala odtékat plodová voda, za hodinu odjezd do porodnice, cesta 10 minut a za dalších 10 minut bylo dítko na světě.

iwa83
Echt Kelišová 7772 příspěvků 18.07.19 18:43

Ja porodila 1,5 hodiny po tom co mi prdla voda. Prvni lehka bolest prisla tak po 20 minutach. 10 minut cesta do porodnice, 10 minut po zazvoneni byla dcera na svete. Mit porodnici 30 minut, porodim v aute. Jako jela bych driv, ale cekali jsme na tchany aby hlidali starsi…

PenelopaW
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 4 inzeráty 18.07.19 18:57

První porod odtok plodové vody a císař, druhý porod od rána kontrakce, jela jsem, když fakt neustávaly, ani když jsem si dala vanu, a měla jsem je po 6 minutách. Volala jsem raději do porodnice, že fakt nevím, jestli rodím, odpověď sestry: „jestli máte kontrakce po 6 minutách a smějete se mi do telefonu, tak asi nerodíte, ale přijeďte, podíváme se.“ Přijela jsem a byla otevřená na 3 cm. Za dvě hodinky bylo po všem :-). Proto bych radši jela dřív, než čekat déle, klidně i u těch 10 min, intervalů, ono to pak může vzít fofry. Lepší si pak počkat na chodbě, než rodit v autě :).

vjerunqa
Závislačka 3518 příspěvků 18.07.19 19:41
@iwa83 píše:
Ja porodila 1,5 hodiny po tom co mi prdla voda. Prvni lehka bolest prisla tak po 20 minutach. 10 minut cesta do porodnice, 10 minut po zazvoneni byla dcera na svete. Mit porodnici 30 minut, porodim v aute. Jako jela bych driv, ale cekali jsme na tchany aby hlidali starsi…

Jak přes kopírák :)

Kajak18
Kecalka 472 příspěvků 18.07.19 20:15

Já bych teda na prasknutí vody nečekala, druhá dcera se mi narodila asi dvě minuty po prasknutí vody ( naštěstí už to bylo v porodnici). Kontrakce jsem měla hned od začátku po asi pěti minutách a od začátku to bolelo jako hrom. Od první kontrakce do porodu cca dvě hodiny.

Siestaa
Povídálka 21 příspěvků 18.07.19 20:33
@Kajak18 píše:
Já bych teda na prasknutí vody nečekala, druhá dcera se mi narodila asi dvě minuty po prasknutí vody ( naštěstí už to bylo v porodnici). Kontrakce jsem měla hned od začátku po asi pěti minutách a od začátku to bolelo jako hrom. Od první kontrakce do porodu cca dvě hodiny.

Takže jste jela hned na začátku při prvních kontrakcích do porodnice?

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1838 příspěvků 18.07.19 22:40

Já jsem jela až když jsem měla kontrakce pravidelné po 3 minutách. Chtěla jsem být co nejdéle doma. Malý se narodil po 2,5 hodinách, co jsme dojeli do porodnice. :palec:

axlpol
Závislačka 2793 příspěvků 57 inzerátů 18.07.19 22:51

@Siestaa při druhém porodu to bylo jasné. Praskla voda, skočila jsme s věcma do auta a rychle jela, abych to zvládla sama.Za 20min v porodnici, bolesti za hodinu a za 5hodin se rodilo. Manžel musel být v noci s dětma doma, nebyl čas někoho budit a shánět nebo budit děti, oblíkat je a jet rodit.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama