Kdy do porodnice u druhého porodu?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
AH
489
23.1.22 22:30

Kdy do porodnice u druheho porodu

Jely jste do porodnice na podruhe fakt uz pri kontrakcich 10-15 minut?? Prijde mi to brzy. :think:
Uz od vcerejska si myslim ze mi odchazi zatka, dnes navecer mam bolesti jak pri ms (jak pri prvnim porodu), ted už co 15 minut posledni hodinu. Ted posledni dve byly co po 8 a 6 minutach. Takze to zas skace nepravidelne jak minule.
Tepla sprcha to nijak extra neurychlila ani nezastavila.
Nemit doma prcka tak radsi jedem. Ale pri predstave ted budit dite.. Chlap tam s nim hodinu cekat a zas jet nazpet.. :roll: sama si to odridit netroufnu. Minule me taky posilali domu ze to nejsou ani kontrakce a rodit nebudu a za 4 hodiny byl prcek venku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2373
23.1.22 22:32

Nemáte nikoho kdo by vám dítě pohlídal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AH
489
23.1.22 22:33
@PeBa12 píše:
Nemáte nikoho kdo by vám dítě pohlídal?

Ne, jsme tu nastěhovaní chvíli a rodina s autem cca 100km daleko. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2373
23.1.22 22:36
@AH píše:
Ne, jsme tu nastěhovaní chvíli a rodina s autem cca 100km daleko. :nevim:

Tak to vám nezbyde než ho probudit a jet. Nebo pokud na to máš nervy tak počkat až budou kontrakce pravidelné a zavolat si sanitku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AH
489
23.1.22 22:40
@PeBa12 píše:
Tak to vám nezbyde než ho probudit a jet. Nebo pokud na to máš nervy tak počkat až budou kontrakce pravidelné a zavolat si sanitku.

No a ted je otazka, jestli teda u druheho porodu se fakt jezdi u kontrakci co 10-15 minut. Pitomy je, ze ani minule jsem je nemela absolutne pravidelny a skakalo si to od 20 pres 3 a 7 minut. Takze nejaka pravidelnost kontrakci jako znak je pro me asi sci-fi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2373
23.1.22 22:45
@AH píše:
No a ted je otazka, jestli teda u druheho porodu se fakt jezdi u kontrakci co 10-15 minut. Pitomy je, ze ani minule jsem je nemela absolutne pravidelny a skakalo si to od 20 pres 3 a 7 minut. Takze nejaka pravidelnost kontrakci jako znak je pro me asi sci-fi.

Já jsem jela při druhém porodu do porodnice až při pravidelných kontrakcich po 5 minutách. O 10/15 minutách jsem nikdy neslyšela :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2613
23.1.22 22:45

No je možnost si zavolat taxík s tím, že jim řeknete, že asi rodíte, aby pro vás poslali někoho připraveného - a pod zadek nějakou podložku.
Druhá možnost je čekat a pak si zavolat sanitku. Ale pokud to bylo předtím rychlé, tak teď to může být ještě rychlejší.
A třetí možnost, pokud dobře znáte svoje sousedy, můžete poprosit, jestli by vás neodvezl někdo z nich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2613
23.1.22 22:46
@PeBa12 píše:
Já jsem jela při druhém porodu do porodnice až při pravidelných kontrakcich po 5 minutách. O 10/15 minutách jsem nikdy neslyšela :nevim:

Mi řekl přímo gyndař, že nemám čekat tak dlouho a radši jet už při 10 min intervalu. Protože druhé porody bývají rychlejší, než ty první.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5678
23.1.22 22:46

U obou dětí jsem měla první kontrakce cca od 1hod v noci. Starší se narodil odpoledne před 15hod., mladší v 9,15 dopoledne, takže to byl fofr. Chvíli jsem měla strach, že tam snad nestihneme dojet, prostě se vše velice zrychlilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2373
23.1.22 22:47
@LilyJane píše:
Mi řekl přímo gyndař, že nemám čekat tak dlouho a radši jet už při 10 min intervalu. Protože druhé porody bývají rychlejší, než ty první.

Tak u mě to rozhodně neplatilo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5142
23.1.22 22:50

@AH

A co taxík, nebudit dítě a jet sama?
A podle toho, co se natočí na monitoru, buď dítě budit nebo nebudit.
Já teda měla druhý porod docela rychlý, kontrakce nenápadné, nepravidelné, spíš silnější menstruační bolesti, nic z toho, co jsem znala z prvního porodu. A pak to šlo rychle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
23.1.22 22:53

Měla jsem u druhého i třetího porodu nepravidelně 20, 10, 5, 3, 15,….. od začátku až při tlačení na sále.
Počkej ještě pár kontrakcí a raději bych jela. Lepší je, mít jistotu a případně to zítra s prckem dospíte :andel: dezim palce 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10202
23.1.22 22:54

Já bych jela…do rána to stejně nepočká…stejně budeš muset prcka budit, tak lepší v klidu než pak někde zmatkovat s bolestmi a dítětem…první porod jsi měla celkem rychlej, u druhého si, myslím, že tě domu neposlou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
582
23.1.22 22:55

U druhého porodu mi začaly kontrakce 4 hodiny před a pravidelné byly až tak hodinu a půl dopředu po 3-5 minutách. :nevim: tak asi tak, ale tohle je dost individuální. Nicméně 10-15 mi přijde opravdu dost. Asi bych to směřovala na odjezd 7-10. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AH
489
23.1.22 23:06

@Whitedog
Se priznam ze taxikem sem v zivote nejela.. Z toho bych mela jeste nervy :lol: u nas teda ani zadny neni. Bych ho musela volat asi z mesta? Fakt nevim jak to chodi.
Ale coz o to, dyztak prcka vzbudime a pojedem.. Co se da delat, pri nejhorsim to prorve, prospi se pak na parkovisti a pojedem zas dom. Ale prave to chci mit co nejjistejsejsi, at se tam nevypravujem zbytecne. A co sem dala do googlu a vyjely mi kontrakce co 10-15 minut u vicerodicek, tak me to znejistilo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat