Kdy doručí MBank novou kartu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucka182
Kecalka 328 příspěvků 22.01.18 20:11
Kdy doručí mbank novou kartu

Prosím nevíte někdo jak dlouho trvá mBank doručit novou kartu od objednání? Maximální doba je 15 dni, zajímají me ale reálné zkušenosti…

Reklama

Reakce:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1642 příspěvků 27 inzerátů 22.01.18 20:16

Mě vždycky přijde nová karta automaticky bez objednání asi měsíc před koncem platnosti té staré, jestli je myšleno k novému účtu, tak to už je dávno :nevim:

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 22.01.18 20:34

Nova chodi automaticky pred koncem platnosti stare.

nesssinka
Echt Kelišová 9649 příspěvků 3 inzeráty 22.01.18 21:30

Když mi přestala fungovat karta po pár měsících, tak zvládli novou vyrobit a poslat za týden.

Loll
Závislačka 2902 příspěvků 22.01.18 21:53

Stejna zkusenost, do tydne byla doma.

smada
Kecalka 170 příspěvků 22.01.18 23:04

Chodí rychle, ale posílají ji obyčejnou poštou. Takže mi už jednou nedorazila, já pak byla přes týden bez karty (zjistila jsem, že mi nedošla až poté, co mi zablokovali starou). Od nahlášení mi dorazila cca po týdnu.

tterka
Kelišová 5414 příspěvků 23.01.18 08:09
Nový účet- karta

Holky, já se drze vetřu k dotazu :oops:. Jak dlouho reálně trvá doručení karty v případě, že zakládám nový účet? Ráno jsem posílala žádost o založení účtu pro syna, kartu by chtěl k narozeninám a já nevím, jestli dojde včas. Spíše asi ne, narozky má za necelé dva týdny. Ale kdyby náhodou… :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama