Kdy doručí MBank novou kartu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucka182
Kecalka 328 příspěvků 22.01.18 20:11
Kdy doručí mbank novou kartu

Prosím nevíte někdo jak dlouho trvá mBank doručit novou kartu od objednání? Maximální doba je 15 dni, zajímají me ale reálné zkušenosti…

Reakce:
xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1799 příspěvků 22 inzerátů 22.01.18 20:16

Mě vždycky přijde nová karta automaticky bez objednání asi měsíc před koncem platnosti té staré, jestli je myšleno k novému účtu, tak to už je dávno :nevim:

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 22.01.18 20:34

Nova chodi automaticky pred koncem platnosti stare.

nesssinka
Extra třída :D 10840 příspěvků 22.01.18 21:30

Když mi přestala fungovat karta po pár měsících, tak zvládli novou vyrobit a poslat za týden.

Loll
Závislačka 2928 příspěvků 22.01.18 21:53

Stejna zkusenost, do tydne byla doma.

smada
Kecalka 170 příspěvků 22.01.18 23:04

Chodí rychle, ale posílají ji obyčejnou poštou. Takže mi už jednou nedorazila, já pak byla přes týden bez karty (zjistila jsem, že mi nedošla až poté, co mi zablokovali starou). Od nahlášení mi dorazila cca po týdnu.

tterka
Kelišová 5420 příspěvků 23.01.18 08:09
Nový účet- karta

Holky, já se drze vetřu k dotazu :oops:. Jak dlouho reálně trvá doručení karty v případě, že zakládám nový účet? Ráno jsem posílala žádost o založení účtu pro syna, kartu by chtěl k narozeninám a já nevím, jestli dojde včas. Spíše asi ne, narozky má za necelé dva týdny. Ale kdyby náhodou… :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >