Reklama

Kdy doručí MBank novou kartu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucka182
Kecalka 328 příspěvků 22.01.18 20:11
Kdy doručí mbank novou kartu

Prosím nevíte někdo jak dlouho trvá mBank doručit novou kartu od objednání? Maximální doba je 15 dni, zajímají me ale reálné zkušenosti…

Reklama

Reakce:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 34 inzerátů 22.01.18 20:16

Mě vždycky přijde nová karta automaticky bez objednání asi měsíc před koncem platnosti té staré, jestli je myšleno k novému účtu, tak to už je dávno :nevim:

Uživatel je onlineLucmína
Ukecaná baba ;) 1216 příspěvků 22.01.18 20:34

Nova chodi automaticky pred koncem platnosti stare.

nesssinka
Extra třída :D 10041 příspěvků 3 inzeráty 22.01.18 21:30

Když mi přestala fungovat karta po pár měsících, tak zvládli novou vyrobit a poslat za týden.

Loll
Závislačka 2924 příspěvků 22.01.18 21:53

Stejna zkusenost, do tydne byla doma.

smada
Kecalka 170 příspěvků 22.01.18 23:04

Chodí rychle, ale posílají ji obyčejnou poštou. Takže mi už jednou nedorazila, já pak byla přes týden bez karty (zjistila jsem, že mi nedošla až poté, co mi zablokovali starou). Od nahlášení mi dorazila cca po týdnu.

tterka
Kelišová 5419 příspěvků 23.01.18 08:09
Nový účet- karta

Holky, já se drze vetřu k dotazu :oops:. Jak dlouho reálně trvá doručení karty v případě, že zakládám nový účet? Ráno jsem posílala žádost o založení účtu pro syna, kartu by chtěl k narozeninám a já nevím, jestli dojde včas. Spíše asi ne, narozky má za necelé dva týdny. Ale kdyby náhodou… :think:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >