Kdy hledat pediatra pro miminko

22.10.20 15:50

Kdy hledat pediatra pro miminko

Ahoj, holky kdy hledat pediatra pro miminko? Vlastně, vím ke kterému bych chtěla, protože si ho pamatuji z dětství, je super. Kdy k němu zajít a registrovat se? Jsem teprve ve 24.tt to je asi brzo, nebo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19644
22.10.20 15:53

Neni brzo, ono taky kazdy treba nenabira nové pocienty. Ja se s nasi dr domlouvala nejak po 2.screeningu. Lepsi driv, nez pak behat s pupkem a nervovat se, ze porodim bez detske.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
941
22.10.20 15:53

Termin jsem mela v září a dětské jsem volala v červnu v létě jsou dovolené a v pohodě…se setričkou jsme byly domluvené abych zavolala pak az budeme z porodnice doma a ona mi řekla, kdy máme přijít :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.10.20 15:57

Dobře, díky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17451
22.10.20 15:57

Záleží, kde bydlíš, a jaký je výběr. První jsem řešila ve 12tt po screeningu. Druhé taky, protože jsme museli k nové dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5513
22.10.20 15:58

Klidně bych už zavolala. Ti dobří mají celkem plno a mají určitý počet novorozenců co můžou vzít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1760
22.10.20 16:34

Někdy po 30 týdnu jsem to řešila a udělala jsem dobře… protože jsem pak měla akutní císař 35+5… a představa že bych to pak měla řešit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6859
22.10.20 16:39

Ja volala po 30tt. Treba ten pediatr, kam s dcerou chodim, nove deti nebere - ale starsi. Novorozence ano. Klidne zkus zavolat, max ti reknou, at si zavolas pozdejc a cca kdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1145
22.10.20 16:49

Já jsem měla termín začátkem ledna a volala jsem do ordinace na přelomu října a listopadu. Sestra mi řekla, že jsme poslední koho vezme, takže mají nějaké limity, přesně nevím jaké a asi si to určuje lékař. Myslím, že za zavolání nic nedáš, někde je problém s nedostatkem doktorů, takže bych volala už teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3685
22.10.20 16:50

Klidně mu zavolej už teď. Může to mít tak, že nové nebere, ale může si tě napsat na čekačku a než budeš v termínu, uvolní se místo. Určitě lepší než to honit na poslední chvíli :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17107
22.10.20 16:56
@Kriss Tina píše:
Neni brzo, ono taky kazdy treba nenabira nové pocienty. Ja se s nasi dr domlouvala nejak po 2.screeningu. Lepsi driv, nez pak behat s pupkem a nervovat se, ze porodim bez detske.

nemusí běhat s pupkem, existují telefony :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5175
22.10.20 17:00

Po druhém screeningu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8067
22.10.20 17:31

Po druhém screeningu jsem hned volala.. předtím jsem hledala, napsala si seznam lékařů pro ktere jsem se rozhodla a pak už jen obvolávala kde mají volno..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 06:54

Holky, sháním pediatra, jsem těhotná, ale mám takovou jednu asi nestandardní podmínku… nechci s novorozencem do ordinace, proste ne ne.

Je moc neobvyklé prosit, aby se ta první prohlídka konala u nás doma? Aby dr přišel/přišla k nám? :nevim: já si klidně i připlatím, ale nechci tím dr nějak urazit.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama