Kdy ho přestanu milovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 23:00
Kdy ho přestanu milovat?

Dobrý den,
V šestnácti jsem se zamilovala do jednoho muže, se kterým jsem chodila na box. Nikdy jsem nedostala odvahu mu to nějak naznačit, stejně by to vůbec nešlo si spolu něco začít, protože je o hodně starší a zná se s mým tátou. Jenže já jsem na tom pořád stejně už čtyři roky. Pořád na něj myslím, když jsme spolu tak z něj nemůžu spustit oči tak, že se bojím, že mu to všechno musí být jasný :zed: Už jsem z toho unavená a vážně se trápím, myslela jsem, že mě to časem přejde, nebo že mě to přejde až si někoho najdu. Jenže ikdyž jsem měla přítele, tak jsem pořád myslela na něj až jsem se musela s tím klukem rozejít, protože mi to nepřišlo fér. Co s tím mám dělat? Bojím se, že už se z toho nikdy nevyhrabu.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 07.04.19 23:03

Řekni o tom tátovi. Jsou kámoši, tak mu to vysvětlí. ;-)

Gaforia
Kecalka 493 příspěvků 07.04.19 23:08

Rekni mu to :wink: jsou jen 2 moznosti.. bud to ma stejne a nebo ne. Ty nic nepokazis.. ulevi se Ti a aspon budes vedet, na cem jsi.. :thumbsup_tone2: Tohle mam taky za sebou-platonicka laska, probreceny noci, muselo to ven. No dopadlo to tak, ze on me nechtel, ale aspon jsem vedela, na cem jsem a preslo me to :grin:

Russet
Neúnavná pisatelka 15194 příspěvků 07.04.19 23:27
@Anonymní píše:
Dobrý den,
V šestnácti jsem se zamilovala do jednoho muže, se kterým jsem chodila na box. Nikdy jsem nedostala odvahu mu to nějak naznačit, stejně by to vůbec nešlo si spolu něco začít, protože je o hodně starší a zná se s mým tátou. Jenže já jsem na tom pořád stejně už čtyři roky. Pořád na něj myslím, když jsme spolu tak z něj nemůžu spustit oči tak, že se bojím, že mu to všechno musí být jasný :zed: Už jsem z toho unavená a vážně se trápím, myslela jsem, že mě to časem přejde, nebo že mě to přejde až si někoho najdu. Jenže ikdyž jsem měla přítele, tak jsem pořád myslela na něj až jsem se musela s tím klukem rozejít, protože mi to nepřišlo fér. Co s tím mám dělat? Bojím se, že už se z toho nikdy nevyhrabu.

No já bych mu to řekla. Třeba se chytí. A ty po pár měsících zjistíš, že přece jen bude lepší vrstevník.

Božislava
Závislačka 2684 příspěvků 07.04.19 23:44

Ty boxuješ a on je trenér?

Meredithx
Kecalka 199 příspěvků 07.04.19 23:45

Rozhodně mu to řekni, bude to lepší než další 4 roky trápení. Já se taky vyslovila mé platonické lásce, on to cítil stejně a šli jsme do toho. Nakonec jsem zjistila že to není tak suprové jak jsem si to skoro za 8 let vysnila. :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 23:49
@Božislava píše:
Ty boxuješ a on je trenér?

Ne on taky chodí boxovat.

Božislava
Závislačka 2684 příspěvků 07.04.19 23:51
@Anonymní píše:

A dali jste zápas?

Meredithx
Kecalka 199 příspěvků 07.04.19 23:51
@Anonymní píše:

A kolik mu je, jestli se můžu zeptat?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 23:54
@Meredithx píše:
A kolik mu je, jestli se můžu zeptat?

37

Božislava
Závislačka 2684 příspěvků 07.04.19 23:57

Viděl jsem zápas tenista a tenistka ale ne boxer a boxerka. :(

Božislava
Závislačka 2684 příspěvků 07.04.19 23:59

Zakladatelko je možné, boxovat žena s mužem?

Božislava
Závislačka 2684 příspěvků 08.04.19 00:00
@Božislava píše:
T
Russet
Neúnavná pisatelka 15194 příspěvků 08.04.19 00:02
@Anonymní píše:

A konkrétně se ti líbí proč? Ono obdivovat někoho z dálky je hodně jednoduché. Vzdychat nad chlapem, co ho sotva znáš je celkem jednoduché. Je pro tebe hodně starý. Má děti, ženu?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.19 00:05
@Božislava píše:
Zakladatelko je možné, boxovat žena s mužem?

Když chodí málo holek tak boxuju i s chlapama :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama