Kdy je možné mít první příznak těhotenství

Anonymní
30.12.19 07:06

Kdy je možné mít první příznak těhotenství

Ahoj holky, mám již jedno děťátko doma ale při něm jsem ani nevěděla, že ho čekám natož nějaké příznaky… Nyní mám 7 dní po ovulaci mám kovově v puse, přecitlivělí čich a WC je mým domovem… Je možné mít takto brzy příznak těhotenství? :) Moc děkuji za rady :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
M-A
689
30.12.19 07:32

Ano, já si myslím že ano.
První jsem poznala tak, že jsem vlezla do krámu a u zeleniny jsem musela jít zase ven, jak mě ničily vůně. Doma jsem si udělala test a byl pozitivni.
U druheho jsem 4 dny po stylu mela takove bolesti v podbrisku, ze jsem se nemohla ani narovnat a to na bolesti netrpim ani pri menstruaci, to bylo nejspis uhnizdovani…? Na druhou stranu - i psychika toho dost dokaze…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.19 07:38

@M-A my se vyloženě o druhé nesnažily ale byli bychom za něj rádi… Jak říkáš se zeleninou mě najednou smrdí umělé mléko které dělávám dítěti…

• Citovat
  • Nahlásit
5335
30.12.19 08:00

U prvního jsem taky prakticky nevěděla že jsem těhotná, jen jsem víc jedla :mrgreen: pak mi nějak docvaklo že mám zpoždění :mrgreen: teď u druhého mě snad 4 DPO bolelo jedno prso, během dvou dnů za mnou přišel syn a řekl mi že mám miminko v bříšku :srdce: :mrgreen: ale všechny příznaky pak přišli až s přibývajícími pozitivními testy. Takže až pár dní po vynechání MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
787
30.12.19 08:41

Já si myslím, že to možný je, taky jsem to poznala po pár dnech podle pachů a to jsem nečekala, že bych mohla být těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
30.12.19 08:47

Možný to je jakmile tělo začne produkovat HCG a rozvede se ti po těle. Což bývá kolem datumu ovulace :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
292
30.12.19 09:51

Ja si taky myslim, ze je to mozny… ja par dni po otehotneni zacala pocitovat tlaky v brise - a to jsem si nic nenalhavala, o dite jsme se nesnazili a tenkrat by me ani nenapadlo, ze bych mohla byt tehotna :D a za par dni po tom jsem mivala bolesti v podbrisku a v te dobe jsem se asi rok snazila zdrave jist a najednou to neslo, jake jsem mela navaly chuti na vselicos :D, ktere se stridaly s uplnym nechutenstvim… takovy ty nevolnosti, unavu atd jsem pak zacla pocitovat az kolem 6tt… zalezi na tom, jak jsi vnimava, ja i pohyby zacla pocitovat na prvorodicku brzy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
30.12.19 14:41

Mě taky maličko bolelo v podbřišku, lehké spineni a občas se mi trochu zvedl žaludek, to bylo asi 12 dní po styku..tenkrát jsem to teda ničemu neprisuzovala, zjistila jsem, že jsem těhotná asi za 2 týdny:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
6.1.20 09:52

Ahoj holky, konečně se to možná povedlo. Ani nepočítám jak je to dlouho, ale bude to přes roka půl. Dnes mi vynechala menstruace a hned ráno jsem si dělala test. Už pár dní mám totiž pár příznaků, což by mohlo být PMS, ale začal mě poprvé bolet pupík na dotek, jakoby uvnitř a to břicho mě bolí asi trošku jinak. No a na testu je duch. Začínám panikařit :D, co vlastně teď můžu dělat. Dnes mám jít sportovat. Můžu pít kávů? Chtěla jsem dělat detox, takže jsem vydasadila na měsíc až dva maso, mám je vrátit…atd. Omlouvám se za paniku, ale nemůžu si pomoct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
787
6.1.20 10:20

@Danka_lip žij jako do teď😊Kávu si dej, maso zařaď a sportovat můžeš v poho, já nevěděla že jsem těhu a ujela sem 30kilometrů na kole a nic se nestalo.Jen bych ti doporučovala hned nevolat na gyndu nebo když už tam zavoláš, tak se objednat nejdřív na za dva až tři týdny, na ultrazvuku teď nic vidět nebude a jen tě budou stresovat. Když jsem otěhotněla poprvé, tak jsem šla hned na gyndu a byl vidět jen váček a doktor mě stresoval s tím že to nemusí vyjít a tak…kdybych si počkala tři týdny, tak je vidět i srdíčko a člověk je jistější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
6.1.20 23:11

@Reny28 Díky moc za uklidnění :roll: i ta radu s tím gynekologem. Počkám si a snad bude vše v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat