Kdy je možné poznat těhotenství a jaké jsou příznaky

4.2.16 12:19

Kdy je možné poznat těhotenství a jaké jsou příznaky

Ahoj, ahoj… Už je to 12 dni co mám po ovulaci..Asi tak 5 dni po tom mě začali bolet prsa a natykat je to možný??už dva dni nemůžu ject autem PAC je mi na zvracení :nevim: sem tam mě píchne u vaječníku a žaludek mám jak na vodě.. Dělala sem si tehozesky test ale nic..myslím že na to je ještě brzo bylo to 6 dni před menstruaci a tu mám dostat teď 8.2..tydle pocity sem ještě neměla je to jiný než když mi má přijít menstruace

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9819
4.2.16 12:24

Jo, jo, sugesce umí divy…
I kdyby jsi byla těhotná, tak brzo před MS bys takové příznaky neměla. Tyto stavy způsobuje hormon HCG a čím je jeho hladina vyšší, tím ti je víc špatně. V tomto stádiu bys žádnej ještě nevylučovala, nebo jenom v minimálním množství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.2.16 12:50

Může to být těhotenství, já to takto poznala asi čtyři dny po sexu. Moje tělo prostě reaguje velmi velmi velmi citlivě na těhotenské hormony a těhotenské změny v těle, je mi prakticky hned zle.

• Nahlásit
  • Citovat
9271
4.2.16 12:55

@Veronikariri 12 DPO by už mohlo být na testu něco vidět, ale jak u koho. Prvotním a nejjasnějším znakem je až nedostavení MS, takže musíš vydržet. Do té doby se to nedá nijak říct, prsa i břicho mohou bolet i před MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3103
4.2.16 14:05

Pokud neni v tele hcg nemuzes mittehu priznaky, to je preci jasne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
196
4.2.16 14:10

Mne bylo taky spatne a bolely prsa jeste pred prvni vynechanou MS… takze to muze byt tehotenstvi, ale taky nemusi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.16 14:59

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na Vaše zkušenosti. Na silvestra jsme s přítelem meli nechráněný styk. Asi za 20 dni jsem dostala o 5 dní opožděnou menstruaci, kterou týden předem doprovázeli bolesti. 1den byla nezvykle silná a zbylé 2 dny už jen špinění. Poslední týden jsem hodně unavena/bez síly a 3 dny cítím silný nebolestivý tlak v podbříšku doprovázený vlhkostí a tlačením v konečníku. Test jsem si dělala a je negativní. Má někdo z vás podobné zkušenosti? Např záněty, těhotenství… dDěkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.16 17:33

Já nevím příznaky mám a když půjdu na krev tak mi taky nic neřeknou pokud není HCG výši nad 50..Teď mám i trochu bilej výtok :nevim: no nechal se prekvapit ale strašně bych maliho bubacka chtěla :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3103
4.2.16 17:35

Tak ještě počkej bud to tam je nebo není, ale z logiky věci příznaky jsou až po tom, co je v těle hcg dříve tělo vůbec neví, že je těhotné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.16 17:01

Tak že 3 dni pryč a menstruace nikde..delala sem si test a //čárky jedna silná druhá svetlounce růžová :) v podbřišku mě ale Pícha pořad hlavně na pravomoci vaječníku :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lenka 80
7.3.16 20:49

Kdyz tak nad tim premyslim tak rano me bylo blbe snad jeste pred vynechanim MS. a porad jsem spala.az pak zpetne jsem si uvedomila ze sem mela vic priznaku.ale to mi doslo az jsem o tehu vedela.jako ridky belavy vytok a po sexu mi krvacel cipek. v tehu je vic prokrvenej.

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama