Kdy je nejlepší si udělat těhotenský test?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

opica17
Nováček 1 příspěvek 15.01.18 23:28
Kdy je nejlepší si udělat těh.test?

Ahoj holky..
Je mi 16 a mám pocit že jsem těhotná..
S přítelem spolu spíme bez kondomu a jiné ochrany (vím že to je riskantní ale moc často spolu nespíme) Nikdy se do mě neudělal ale i tak se prostě bojím..Naposledy jsme spolu spali 21.12 a 6.1 jsem normálně dostala menstruaci..Od té doby jsme spolu nespali.Ale už od včerejška mi je celkem blbě od žaludku, v puse mám divnou chuť a je mi na zvracení..Žádná nechuť, bolest prsou nebo náladovost, jen ta nevolnost..Udělala bych si těhotenský test ale všude se píše že je lepší počkat až když vynechá menstruace ale jsem z toho v takových nervech že nechci čekat 24 dní jestli mi vynechá nebo ne..Miminko teď ještě nechci..Mohla bych si test udělat už teď nebo musím teda čekat jestli mi vynechá menstruace? :(

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5003 příspěvků 15.01.18 23:37

Myslí se první menstruace po styku a tu už jsi měla. Zbytek komentovat nebudu, páč by mi to admin smazal.

Heivka
Závislačka 2896 příspěvků 15.01.18 23:40

Tak pokud jste spolu od menstruace nespali, tak těhotenství je nepravděpodobně, ale pro jistotu test jde udělat.

Jinak spát s klukem bez ochrany je pitomost prvního kalibru. Těhotenství je jen jedna z věcí kterých se bát, co AIDS, Syfilis, Kapavka? Pokud se při sexu nechráníte, tak na sex nejste dost dospělí a nemáte ho co provozovat. Dřív než se myslí tím co je v kalhotkách je potřeba použít to co je mezi ušima. Až budete mít příště choutky radši místo toho udělejte úkoly.

Mnberuska
Kecalka 106 příspěvků 15.01.18 23:42

Udelej si test klidne hned, pripadne dale konzultovat s gynekologem a resit antikoncepci!

Nikuska1423
Nováček 2 příspěvky 16.01.18 00:39

Ahoj holky moc bych chtěla miminko a tak s přítelem to pokoušíme docela dost už asi 5krat se do mě udělal během tohoto měsíce myslíte že by se To mohlo povést a kdy dělat tehu test děkuji za odpověď

Ronjadceraloupeznika
Povídálka 37 příspěvků 16.01.18 07:36
Tehotensky test

Tak ja uz nevim. Posledni menzes jsem mela 17.12.17 a v dobe ovulace jsme meli styk. Od te doby me boli prsa, jsem nafoukla, mam pocit, ze to mam dostat, boli me zada, je mi na zvraceni. Termin menzesu byl 13.1. a nedostala jsem to. Dnes jsem si delala test a jen jedna /. Pritom si myslim, ze podle vseho bych mela byt tehu. Ach jo, ty testy!!

Nikuska1423
Nováček 2 příspěvky 16.01.18 13:47

@Ronjadceralou­peznika ahoj taky jsem jak na trní čekám kdy mi to test ukáže

Ronjadceraloupeznika
Povídálka 37 příspěvků 16.01.18 21:11

@Nikuska1423 no a ja to pak dve hodiny po prispevku dostala. Tak ted nevim co. Pac fakt jsem 14 dni mela tehu priznaky a ted tohle ????. Pujdu na gyn se zeptat. :,(

Heivka
Závislačka 2896 příspěvků 16.01.18 21:41

@Ronjadceralou­peznika Sugesce je mrcha, jinak všechny příznaky mohou být i silnější PMS.

Ronjadceraloupeznika
Povídálka 37 příspěvků 16.01.18 21:56

@Heivka Ja si nemyslim, ze to byla sugesce. Necekala jsem, ze by se nam to mohlo hned povest, ale brzy po styku mi zacalo byt na zvracení, celych ted 15 dnu, do toho bolest prsou, citlive bricho, pocit jak pred ms. Sama jsem necekala, ze to bude takove (predtim jsem priznaky nestudovala). Takze jsem si zacala myslet, ze to vyslo. Ms v terminu klasickem nedosla (nemivam zpozdeni) a najednou dnes toto..nic takoveho jsem jeste nezazila.

Heivka
Závislačka 2896 příspěvků 16.01.18 22:08

@Ronjadceralou­peznika Tak pokud se ty symptomy objevily chvilku po styku tak je to na 100%sugesce (nebo lehká střevní chřipka). Obecné příznaky těhotenství nezná snad jen člověk co žije v absolutní izolaci, takže studování/nes­tudování symptomů na to vliv opravdu nemá.

Ronjadceraloupeznika
Povídálka 37 příspěvků 16.01.18 22:25

@Heivka Tim hned po styku myslim 3.den. Obecne priznaky asi ano, ale to, ze to bude pocit, jako pms jsem treba nevedela. To ze budu mit lehky prujem, trpet nadymanim a mit citlive bricho na dotek, jako pri ms jsem taky necekala. A hlavne bych to necekala, ze by to prislo tak brzy. Ja obecne sugesci verim, ale samotnou me prekvapilo, co se semnou deje. No, nic. Jaou veci mezi nebem a zemi.

Mnberuska
Kecalka 106 příspěvků 21.01.18 23:57

@Ronjadceralou­peznika opravdu je to v hlave. Mela jsem ted to same, hlava to cuce tak moc ze telo posloucha :-( my se snazime cca rok a vim jak je tezke na to nemyslet. Drzim oalce at to vyjde

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.18 15:51

Ahojky tak jsem to dostala :( sice o 4dny dříve, ale mám to slabý, tak uvidíme četla jsem že krvácení v těhotenství je docela normální věc zkusím udělat test ještě po menstruaci,

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama