Kdy je podle vás už nevěrný muž vyloženě "nemocný"?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.10.21 22:13

Kdy je podle vás už nevěrný muž vyloženě "nemocný"?

Netýká se to přímo mě, i když jsme si nevěrou už prošli. Příběh je mé velmi blízké kamarádky. Dostala se do vztahu jako milenka, ale později přešla na „první“ místo. Milovali se oba navzájem, na pohled úplně maximálně. Několikrát ale zjistila, že jí je nevěrný. Vždy ji ale tvrdil, že mu nic nechybí, že to byl jen chtíč a že už se ti nebude opakovat. A tak odpustila :nevim: :roll: já teda konejšila, že bude líp, že k sobě patří… Narodilo se jedno dítě, pak druhé… A ono to vážně vypadalo, že to co bylo, bylo. Na první pohled opravdu hezký milý pár. A dnes za mnou přiběhla, se SPOUSTOU screenshotů, z něho WhatsApp, mailů, apod. Nevím, jak k tomu přišla. Každopádně cca 10let pravidelný sex s jednou osobou, a mimo ní cca desítky profilů na seznamkach na sex, plus další příležitostné kamarádky. Podle mě je to už nemoc. Ten člověk je pro mě úplný dno… Ale co mám na to říct jí? Ona ho snad furt miluje… I když spí u mě na gauči s dvěma dětma.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15061
27.10.21 22:18

Nemoc nenemoc, kamaradka si sama musi rozhodnout, kde je pro ni ta hranice na ukonceni vztahu. Dokonce s nim muze i zustat :nevim:. Pokud jsi ji do zacatku nabidla gauc, jsi opravdu dobra kamaradka, a to se myslim v teto situaci ceni nejvic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5225
27.10.21 22:21

Od rýmy přes zánět slepáku po HIV a ebolu třeba.. co tak leckde pochytí no :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2561
27.10.21 22:23
@Anonymní píše:
Netýká se to přímo mě, i když jsme si nevěrou už prošli. Příběh je mé velmi blízké kamarádky. Dostala se do vztahu jako milenka, ale později přešla na „první“ místo. Milovali se oba navzájem, na pohled úplně maximálně. Několikrát ale zjistila, že jí je nevěrný. Vždy ji ale tvrdil, že mu nic nechybí, že to byl jen chtíč a že už se ti nebude opakovat. A tak odpustila :nevim: :roll: já teda konejšila, že bude líp, že k sobě patří… Narodilo se jedno dítě, pak druhé… A ono to vážně vypadalo, že to co bylo, bylo. Na první pohled opravdu hezký milý pár. A dnes za mnou přiběhla, se SPOUSTOU screenshotů, z něho WhatsApp, mailů, apod. Nevím, jak k tomu přišla. Každopádně cca 10let pravidelný sex s jednou osobou, a mimo ní cca desítky profilů na seznamkach na sex, plus další příležitostné kamarádky. Podle mě je to už nemoc. Ten člověk je pro mě úplný dno… Ale co mám na to říct jí? Ona ho snad furt miluje… I když spí u mě na gauči s dvěma dětma.
Ne. Není to nemoc.
Jenom nezodpovědnost, sprostota, blbost, chování bez zábran, sobectví, neomalenost, bezohlednost a přemýšlení na úrovni totálního hovada.
Pokud se toho kamarádka hodlá i nadále zůčastnit přeji hodně štěstí. duhu a jednorožce :roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
27.10.21 22:27

Nemocnej není ten chlap, ale tvoje kamarádka, že si to nechá líbit, nevim, čemu se teď diví,… a tys ji tou „podporou“ že i když ji podved, tak se k sobě stejně hodí taky moc nepomohla :roll:
Proč ji podvádí? Protože ví, že může a to se nezmění

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1108
27.10.21 22:28

Hlavne chyba je kdyz nekdo vubec je neverny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36997
27.10.21 22:33

Ona byla taky milenka zadaného. Ochutnává vlastní medicínu. A dobře jí tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15061
27.10.21 22:36

V kazdem pripade je to opravdu vec tech dvou. Ty muzes nabidnout pomoc a byt tu pro kamaradku, at uz se rozhodne jakkoliv. Asi bych to moc nekomentovala - ani na nej nenadavala ani neutesovala kamaradku, ze to mezi nimi bude dobry. V kazdem pripade asi trochu tusila, do ceho jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
402
27.10.21 22:41

Vrátilo se ji, co sama zasela.
Nevím, co resis.
Každopádně kamarádce preju dobrý start.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14259
27.10.21 22:42

Kdo s čím zachází, s tím také i schází! :cert: :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
27.10.21 23:00

Už zase se to tady rozkdákalo na na plný kule kvůli nějakým ptákovinám na seznamkách a občasný nezávazný sex…co se ženský čertíte, copak se zboří svět, že si občas někdo hrkne nezávazně bokem? Mužského opečovávejte, vyvářejte mu s láskou a budete štastné :hug:…na slídění se vyprdněte…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
27.10.21 23:26

Má dva syny a bydlí v Brně? Jednoho podobného znám. nemocný nevím, Spis nevyzraly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103407
27.10.21 23:37

Prostě je to kurevník, nazdar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.21 07:26

Nemocný, nevím. Jsem v pozici milenky podobného muže. Taky jsem přišla na WA na podobné aktivity. Zrovna tak to zjistila manželka. A společně jsme mu daly nůž na krk. Takže teď na WA píše jen když píše :) mě nebo manželce, protože ví, že je sledovaný ;) A my dva si píšeme jinde, kde to sledovat nejde. Předpokládám, že na tom chatu seznamky píše i jiným, ale po pár měsících jsem si to přebrala tak, že psaní mi nevadí. Sám tvrdí, že není žádný závislak, že se umí ovládnout a nabízí telefon ke kontrole. To nechci a moc nevěřím, ale jak říkám, ať si píše, když potřebuje.

• Citovat
  • Nahlásit
2650
28.10.21 07:45

Není to nemoc. Je to povaha. Někteří muži jsou prostě takoví.
Záleží i na kamarádce, jak má poskládané hodnoty. Jak moc je pro ni důležitá věrnost oproti tomu, že jsou rodina. ( V jejím případě bych tu věrnost asi až tak neřešila, jasně trápí ji to, ale tohle se dalo čekat, že to tak dopadne… prostě není ta jedna jediná, kterou se chtěla stát… Holt se prostě přepočítala).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat