Kdy je výhodnější koupit dovolenou?

1017
1.1.19 21:50

Kdy je výhodnější koupit dovolenou?

Ahoj holky, chtěli bychom s dětma v létě k moři, ale nevíme, zda je výhodnější zakoupit dovolenou už teď nebo až v létě na poslední chvíly. Jak to děláte vy? Našla jsem pro nás dovolenou v Řecku na týden, letecky i s plným jídlem za 32200Kč. Manžel říká, že je to dobrá cena, ale nejsou v létě přece jen lepší ceny než teď v zimě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14337
1.1.19 22:02

My vždy kupujeme v zimě. V létě ceny moc dolů nepůjdou, je to hodně přebrané a nebývají pak už letenky. Kór když vás letí víc a jste třeba limitováni terminem… Ale my jsme dost nároční na služby a místo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3468
1.1.19 22:02

Pokud je ta cena pro čtyři osoby s jídlem, tak se mi zdá až podezřele nízká, nicméně samozřejmě nevím další informace - úroveň ubytování apod. Já si vždycky ke každému ubytování hledám veškeré dostupné recenze, abychom nekupovali zajíce v pytli. Za nízké ceny se často nabízí ubytování, kde klienti nebyli spokojení. Ověřila bych si to. Jinak na poslední chvíli seženete určitě, pokud je vám jedno, kam konkrétně to bude a pokud nejste nároční.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.19 22:11

@Adrasteia neni pravda. V sezone od nas odchazi spoustu klientu s neporizenou, v lete 2018 se uz nedaly sehnat ani letenky do Egypta a Tuniska, pokud byly vic, jak dve cestujici osoby. A to tech cestovek mame nasmlouvanych opravdu hodne.

Zakladatelko ted jsou jeste k dispozici deti zdarma a je vyber. Ale Řecko letecky pro vic lidi s all za 32tisic je utopie. Nakalkulovala sis to spravne? Nebo je to busem?

Anonym, nechci, aby to vypadalo, ze tu lovim zakazniky

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.19 22:15

To je hodně podezřele nízká cena.
My už máme koupeno na srpen 2019 už od října, dva dospělí a jedno dítě a máme to na týden ve 4* na pláži za 56 000,– jsme limitováni termínem a chceme odlet z Pardubic.Takže vybíráme dopředu.Loni byl náš hotel jako last minute jen o 4000,– levnější.Takže nic moc na čem bychom ušetřili a bez záruky že bude volno.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.19 22:22

My jsme nechavali dovolenou loni v lete na last minute a cokoli jsme nasli, ze je volne, tak nebyly letenky, nebo mel hotel stop stav, byt bylo na cestovce “volno”. Vzdy jezdime all inclusive 5* a neodjeli jsme nikam. Na letosni dovolenou jsme to nechteli nechat na nahode zda bude nebo ne a poridili jsme uz v listopadu. Jedeme do Turecka, ultra all inclusive, 5*, 11noci, dite zdarma…celkem nas to vyjde 53.000kc.

• Citovat
  • Nahlásit
4490
1.1.19 22:22

@pocker letecky? To by mě zajimalo,co to je,podle mě je to nereálné,ta cena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3984
1.1.19 22:23

@pocker my vzdy kupujeme v zime,ta nabidka je mnohem vetsi a myslim ze ani v lete nekoupis levnejni.A teda recko za 32t se mi zda fakt podezrele levny.Loni jsem na par takovych taky narazila,ale kdyz jsem si precetla hodnoceni tak mi byla hned jasna ta cena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46382
1.1.19 22:58

Tak čistě teoreticky, pokud jsou děti hodně malé, možné to je :think:
Ale je to hodně nízká cena, určitě bych zpozorněla a hledala háček - v ubytování, jídle, umístění hotelu, vzdálenosti od moře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3893
2.1.19 06:09

Ja kupuju letenky max 3 mesice dopredu a pokud se rozhodnu jet s cestovkou, tak shanim zajezd v cervnu nejdriv. Nejsem schopna ani zvykla planovat termin dovolene takhle dlouhodobe dopredu. Mozna to je prebrane, ale zatim jsme na LM sehnali vzdy super hotel at uz v Turecku nebo Recku, ale treba i v Chorvatsku. Ta cena mi za Recko letecky pro 4 prijde podezrele nizka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1017
2.1.19 10:52

Našla jsem to tady, cestovka známá a kdo pořádá zájezd je exim tours.

https://www.etravel.cz/…alace/poloha?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3984
2.1.19 12:19

@pocker odkaz nefunguje,jak se jmenuje ten hotel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.19 12:28
@Anonymní píše:
@Adrasteia neni pravda. V sezone od nas odchazi spoustu klientu s neporizenou, v lete 2018 se uz nedaly sehnat ani letenky do Egypta a Tuniska, pokud byly vic, jak dve cestujici osoby. A to tech cestovek mame nasmlouvanych opravdu hodne.

Zakladatelko ted jsou jeste k dispozici deti zdarma a je vyber. Ale Řecko letecky pro vic lidi s all za 32tisic je utopie. Nakalkulovala sis to spravne? Nebo je to busem?

Anonym, nechci, aby to vypadalo, ze tu lovim zakazniky

Prosím nevíš, proč tak strašně draží Bulharsko? před pěti lety ,jsme jeli dospělí a dvě děti rodinný pokoj, all, hotel na pláži, letecky Ostrava, cca 50 000, před dvěma lety už okolo 65 000 a co jsem se dívala teď v zimě, tak při těchto podmínkách už je to přes sedmdesát tisíc!!!!Co jiné destinace? Nechceme muslimské země, takže jinak asi máme smůlu,že? :?

• Citovat
  • Nahlásit
1017
2.1.19 13:05

@Ivana 85 SAINT GEORGE PALACE

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3984
2.1.19 13:17

@pocker tak recenze to ma dobry a kdy chcete letez ze vas to vychazi tak levne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama