Kdy je výhodnější v mé situaci nastoupit na MD?

5.7.21 15:17

Kdy je výhodnější v mé situaci nastoupit na MD?

Dobrý den milé maminky,
Moc vás prosím o radu, popřípadně vysvětlení. Od května marodím do teď, kvůli namáhavé práci. Termín porodu mám začátkem září to je nějak 7.září. Když si to tak vypočítám, měla bych nastoupit na MD nějak příští týden pokud by to bylo 8tydnu před porodem. A nebo potom az 22cervence a to by bylo 6tydnu před porodem. Prosím co je lepší.. já se omlouvám tohle řeším poprvé a fakt si nevím rady. Moc děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2127
5.7.21 15:30
@Veronika 66 píše:
Dobrý den milé maminky,
Moc vás prosím o radu, popřípadně vysvětlení. Od května marodím do teď, kvůli namáhavé práci. Termín porodu mám začátkem září to je nějak 7.září. Když si to tak vypočítám, měla bych nastoupit na MD nějak příští týden pokud by to bylo 8tydnu před porodem. A nebo potom az 22cervence a to by bylo 6tydnu před porodem. Prosím co je lepší.. já se omlouvám tohle řeším poprvé a fakt si nevím rady. Moc děkuji za odpověď

S PN je vyhodnehsi nastoupit 6 tydnu pred porodem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6445
5.7.21 15:41

Tak ono i ze zamestnani je lepsi nastoupit na PPM v tom nejkratsim moznem terminu, pokud to zdravotni stav umozni.

Ja jednou dokonce nastupovala az dnem porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
5.7.21 15:46

Jsem na tom podobně a jsem téměř rozhodnutá, že nastoupím 6 týdnů před porodem.
Maximálně bych šla o 8 týdnů, abych už neměla vycházky, ale co se týká peněz, tak těch 6.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18105
5.7.21 16:39
@Veronika 66 píše:
Dobrý den milé maminky,

A kde si vzala ze můžeš nastoupit jen ty dva termíny? Ty můžeš nastoupit kdykoli v tom rozmezí chceš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat