Kdy jít k doktorovi?

171
17.5.16 08:53

Kdy jit k doktorovi?

Ahoj holky.. Mam takovej dotaz.. Mam potvrzene tehu z krve a v patek jdu na 1.UZ. Ale od vcerejska me trapi dost osklivej kasel kvuli kteremu jsem nebyla vecer schopna se poradne vyspat.. A do toho ryma takze klasika akorat se mi z toho teda spatne dycha.. O miminko jsme se dost dlouho snazili a ted jsem 3tydny po ET.. Tak proto se tak bojim aby to miminkilu nejak neublizilo.. Co vy si myslite mam zajit k dr.?? Nebo plasim zbytecne? Dekuji..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
17.5.16 08:57

S kaslem a rymou nikam nechod, s tim nikdo nic neudela. sla bych jen v pripade vysoke horecky.

udelej si sirup z cibule a caj ze zazvoru a limetky s medem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14325
17.5.16 08:58

Pokud nemáš horečku, nebo to nesignalizuje počátek horší nemoci než je běžné nachlazení, tak to bude dobré, hlavně se nestresuj ještě víc. :kytka: Nevykašleš si ho z dělohy, neboj. 8) K Dr. klidně v pátek. Zas nemusíš tam nakazit ostatní těhotné. A stejně s tebou nic nezmůže, gynekolog ti léčit kašel nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
171
17.5.16 09:03

Vcera vecer jsem mela 37,5 vzala jsem si paralen ten se pry muze ;) no a ted jsem uz bez teploty.. Kazdopadne diky holky bych u toho obvodního dr. byla za exota :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23296
17.5.16 09:06

Taky bych nesla. Ja byla u doktorky v 8.tydnu, mela jsem uz 4 tydny kasel, ze zacatku i zvysenou teplotu, a stejne mne rekla, ze mne jeste nic dat nemuze, at si koupim Stodal (homeo). Tak jsem se doma sama lecila cibulovym sirupem a vitaminama. Kdyz mi bylo fakt blbe, tak jsem si dala paralen. Preji at je brzo lip :hug:

Příspěvek upraven 17.05.16 v 09:06

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14325
17.5.16 09:06

@soffi91 V těhotenství je teplota i normálně o něco zvýšená, tak to tak nehroť. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59265
17.5.16 09:19

@soffi91 pokud nemáš horečku, nikde nechoď, to spíš ještě něco chytneš.. pokud je mrně zdravé, udrží se, neboj.. náš přežil chřipky a to se skoro 40 horečkama atd..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
17.5.16 09:24

@soffi91
K Dr. bych nechodila a ani ten Paralen nebrala takto v začátku, pokud nemáš vyloženě nad 38 teplotu. Prostě to vylež v posteli, do nosu mořskou vodu nebo vincentku na kašel Stopkašel od Dr. Weiss - dětský, je i pro těhotné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
171
17.5.16 09:26

Dekuju holky za rady :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu