Kdy jít k doktorovi? Nedostavila se MS

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.11.21 07:18

Kdy jít k doktorovi ? Nedostavila se MS

Ahoj holky, normálně mívám cyklus 27-30 dní, momentálně jsem 35 den cyklu, aplikace na Ms píše 6 dní opoždění, 27 cyklu jsem měla nechráněný sex, tehotensky test je negativní, dělala jsem druhý a čtvrtý den zpoždění, bylo by ještě brzo na ukázání těhotenství? Pár dní mě trošku pobolívá břicho jak kdybych to měla dostat, ale pořád nic. Za poslední dobu jsem měla dost velký stres, je to možné i tím? Po jaké době k dr? Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
982
22.11.21 07:41

Tak pokud to byl jediný nechráněný styk v cyklu tak je těhotenstvi spíš nepravděpodobné, a spozdeni bude nejspíš právě tím stresem. Leda že by se ti tentokrat posunula ovulace…jinak teda jsi 8 dní po nechráněném styku to je ještě brzy a test nemusí nic ukazat..některé tu chytají duchy 10dni po… Ale jistější to bude 14 dní po nechráněném styku, a pokud bude negativní tak třeba ještě za pár dní… Další postup v případě pozitivního testu záleží na tom zda bys dítě chtěla nebo ne… Pokud ne tak k lékaři co nejdříve, pokud ano tak stačí až tak kolem 7-8 týdne aby bylo vidět už i srdíčko ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2416
22.11.21 07:44

Spíš to bude tím stresem než těhotenstvím. Můžeš si zajít na krev jako samoplátce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.21 07:50

Díky za odpovědi, sama jsem zvědavá co z toho vyjde, ještě jsem nikdy tak dlouhé zpoždění neměla, už jsem z toho i nervózní, prochazím velkým stresem ( nemoc v rodině), jsem z toho poslední dobou nějak na hromadě, teď ještě ta zpožděná MS. Vyloženě se o dítě nesnažíme, jedno už mám, druhé necháváme náhodě..
Pár dní mě pobolivá břicho ale pořád nic, pi jaké době když to nedostanu k dr?

• Citovat
  • Nahlásit
982
22.11.21 07:52

Šla bych za těch 14 dnů po nechráněném styku pokud bude test stále negativni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2416
22.11.21 07:56
@Anonymní píše:
Díky za odpovědi, sama jsem zvědavá co z toho vyjde, ještě jsem nikdy tak dlouhé zpoždění neměla, už jsem z toho i nervózní, prochazím velkým stresem ( nemoc v rodině), jsem z toho poslední dobou nějak na hromadě, teď ještě ta zpožděná MS. Vyloženě se o dítě nesnažíme, jedno už mám, druhé necháváme náhodě..
Pár dní mě pobolivá břicho ale pořád nic, pi jaké době když to nedostanu k dr?

Jestli nechceš jít na krev, počkala bych na další cyklus nebo pozitivní test, pak bych se objednala. Mně jednou vynechala, pak další navázala za 28 dní normálně. Ono je hodně důvodů, že menstruace není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.21 08:27

Díky moc, zkusím ještě pár dní počkat na další testování, popřípadě na tu krev, pak zavolám k dr..doufám že to bude v pohodě Ať tak nebo tak. Začíná mě pěkně bolet podbřišek tak možná už bude dneska bude vyřešeno :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1658
22.11.21 08:37

Když jsem neměla ovulaci, tak byl i ten daný cyklus delší. Většinou tak 1× do roka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54789
22.11.21 09:22

Já mám od doktora instrukce, že nejsou-li žádné potíže, s negativním testem s ním řešit zpoždění tři týdny a větší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat