Kdy jít ke gynekologovi na ultrazvuk?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 11:37
Kdy jít ke gynekologovi na ultrazvuk?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat za jak dlouho bych měla jít na gyndu na ultrazvuk? Menstruace měla přijít 30.11. nepřišla a 8.12 mi vyšli krásné dvě čárky :srdce:, předem děkuji za odpovědi.

Přečtěte si článek: První určení pohlaví dítěte na ultrazvuku

Reakce:
Teris195
Stálice 70 příspěvků 10.12.18 11:41

Zdravím, ve své podstatě můžete jít kdykoliv, ale srdíčko ještě asi vidět nebude…, to až tak v 7 tt :)

kacakaca
Závislačka 2642 příspěvků 10.12.18 11:45

Ja bych sla v tydnu od 2.1.

tininas
Ukecaná baba ;) 1481 příspěvků 10.12.18 11:46
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat za jak dlouho bych měla jít na gyndu na ultrazvuk? Menstruace měla přijít 30.11. nepřišla a 8.12 mi vyšli krásné dvě čárky :srdce:, předem děkuji za odpovědi.

Ahoj.

U druhého dítěte jsem zjistila, že jsem těhotná až na preventivní prohlídce a to jsem už byla v 10tt.

Doporučuji, tedy tento týden. Pokud samozřejmě nebudeš mít nějaké potíže.

Výhody:

Viděla jsem srdíčko.
Dostala těhotenskou průkazku.
Byla mi odebrána krev na prvotrimestrální screening.

Kriss Tina
Kelišová 7010 příspěvků 10.12.18 11:47

Zkus to během příštího týdne, nebo mezi svátky pokud dr ordinuje, já bych do ledna nevydržela, ale jít hned tak nebude nic vidět :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 11:56

Děkuju moc, no do ledna už fakt nevydržím. Zajdu tam ve středu a uvidím????

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 10.12.18 11:58

Šla bych začátkem ledna, pokud nemáš nějaké obtíže jako krvácení, silné bolesti nebo extrémní nevolnosti.

Pidulka1991
Závislačka 3083 příspěvků 10.12.18 12:01

Na tvem miste bych take sla na zacatku ledna. Pri prvnim jsem sla takhle brzy. Ovu byla posunuta embryo male. Vypadalo to na ZT. 2 tydny nervy jestli to nakonec dopadne dobre. Kdybych sla rovnou dele byl by klid a ja koukala jen prdolku a jeji srdicko.

luci5
Závislačka 3834 příspěvků 10.12.18 12:01

Já už bych nikdy nešla dříve jak v 8 týdnu. Loni jsem běžela v šestém a protože doktor ještě neviděl srdíčko, řekl mi, že počkáme do devátého, jak to dopadne. Byly to nejhorší tři týdny, jaké jsem kdy zažila. Nakonec skončilo zamlklým těhotenstvím. Takhle je to buď a nebo a více v klidu.

BelAir
Povídálka 16 příspěvků 10.12.18 12:05

Objednala bych se na 8 tt, teď by ti doktor stejně nic neřekl a nervovala by ses do ledna tak jako tak. Důležitý je srdíčko, který určitě teď vidět stejně nebude. :kytka:

luccifera
Ukecaná baba ;) 1334 příspěvků 10.12.18 12:08

Jj, taky jsem sla brzo a druha kontrola uz nebyla, az po vycistovaci MS

hanullllka
Stálice 69 příspěvků 10.12.18 12:09

Já bych zavolala na gynekologii, popsala situaci a oni si tě objednají. Mě objednali až za dva týdny s tím, že dřív to nemá cenu :)

chs.jasmin
Echt Kelišová 8152 příspěvků 10.12.18 12:11
@Anonymní píše:

Ahoj,

nejdřív za 14dnů od meškání. Ale to je jen UZ pro upřesnění, že je vše kde má být, nebude srdíčko a muže být jen prázdný plodový váček :-) Uplně ideálně jít až kolem 8tt (čili 6týdnů od oplodnění) :mrgreen: Aby bylo už i srdíčko a nemusela jsi se stresovat zda bude a kdy bude :-)
A gratuluji! :kytka: :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 12:15
@chs.jasmin píše:
Ahoj,nejdřív za 14dnů od meškání. Ale to je jen UZ pro upřesnění, že je vše kde má být, nebude srdíčko a muže být jen prázdný plodový váček :-) Uplně ideálně jít až kolem 8tt (čili 6týdnů od oplodnění) :mrgreen: Aby bylo už i srdíčko a nemusela jsi se stresovat zda bude a kdy bude :-)
A gratuluji! :kytka: :hug:
@chs.jasmin píše:
Ahoj,nejdřív za 14dnů od meškání. Ale to je jen UZ pro upřesnění, že je vše kde má být, nebude srdíčko a muže být jen prázdný plodový váček :-) Uplně ideálně jít až kolem 8tt (čili 6týdnů od oplodnění) :mrgreen: Aby bylo už i srdíčko a nemusela jsi se stresovat zda bude a kdy bude :-)
A gratuluji! :kytka: :hug:

Děkuji moc, ta čárka mě mile překvapila i jak byla viditelná :srdce: :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 13:03

Tak tam tedy zajdu až začátkem ledna :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >