Kdy jít na gynekologii když mešká MS?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 09:39
Kdy jít na gynekologii když mešká MS

Mam dva dny spozdeni MS, které se mi nikdy nestalo :zed:. Měla jsem minulý tyden nafoukle břicho, tlak v břiše..
BT je kolem 37 konstatne

A gynekolog mi řek at nechodí, ze at si zavolám nejdříve za týden pro injekci nebo ultrazvuk., že meškání je běžné…

A co kdyby člověk dítě případně nechtěl nebo šlo o zdravotní komplikaci atd.

Prijde Vám běžné, že máte týden jen čekat a neobjednají Vas?
Děkuji za názor…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kotatko03
Echt Kelišová 8839 příspěvků 09.08.19 09:43

Ano, kdybych volala k mojí dr. pravděpodobně by mi také řekla ať počkám. zpoždění 2 dny je pravdu malinko.
Pokud ti jde o těhotenství, tak udělej test, ten už by měl případné těhotenství ukázat

vedma007
Kecalka 271 příspěvků 09.08.19 09:45

Test sis dělala?

Lekninka91
Extra třída :D 10702 příspěvků 09.08.19 09:54

Tak v pripade pozitivniho testu a nechtenyho tehotenstvi by gynekolog nejspis jednal jinak po sdeleni techto informaci :nevim:

Ba-stet
Závislačka 2877 příspěvků 09.08.19 10:12

Počkat týden mi teda taky prijde normální. Důvodů pro drobné zpoždění je bambilion. Já jsem volala pri zpoždění 3tydnu a protože v tom byla dovolená jejich i moje, pro injekci jsem si šla po dalších třech.

ugluk
Hvězda diskuse 47380 příspěvků 09.08.19 10:13

Ano, 2-3 týdny bych čekala, pokud bych neměla jiné problémy, než meškající MS. Tytéž instrukce jsem dostala od mé dr., i když jsem měla celoživotně pravidelný cyklus. Co by člověku mohlo tak strašlivého být, aby ho to ohrožovalo na životě a nijak jinak se to neprojevilo a 14 dní to nepočkalo.

ivašot.
Echt Kelišová 8436 příspěvků 09.08.19 10:26
@ugluk píše:
Ano, 2-3 týdny bych čekala, pokud bych neměla jiné problémy, než meškající MS. Tytéž instrukce jsem dostala od mé dr., i když jsem měla celoživotně pravidelný cyklus. Co by člověku mohlo tak strašlivého být, aby ho to ohrožovalo na životě a nijak jinak se to neprojevilo a 14 dní to nepočkalo.

Můj doktor dokonce radil, že pokud nejsou jiné potíže, tak klidně počkat i do termínu další menstruace.

Lekninka91
Extra třída :D 10702 příspěvků 09.08.19 10:30
@ivašot. píše:
Můj doktor dokonce radil, že pokud nejsou jiné potíže, tak klidně počkat i do termínu další menstruace.

To jsem taky nekde cetla, ze neni nic neobvyklyho, kdyz obcas jeden cyklus menstruace vynecha.

ugluk
Hvězda diskuse 47380 příspěvků 09.08.19 10:31
@ivašot. píše:

Což jsou u mě ty tři týdny :mrgreen: Pak jsem 45. den jinak 23denního cyklu naklusala k dr., která zkonstatovala, že jsem těsně před ovulací, takže jsem ani tu vyvolávačku nedostala. Dějí se různé věci.

sonik8721
Ukecaná baba ;) 1082 příspěvků 09.08.19 13:42

Moje doktorka mě tenkrat taky objednala až za 14 dní po vynechani ms…je to uplne normální, nema smysl chodit dříve, pokud je dítě chtene, kolikrat jeste nebije ani srdíčko…
Ale pokud dítě nechces, tak jsi mu to mela sdělit a určitě byste se pri pripadnem těhotenstvím, dohodli na lepším termínu…
Nicméně test, by také nebyl od věci :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 06:04
Odpověď autorky

Ahoj holky

Děkuji za reakce!
Jenže ja jsem sestře rekla, že jsne znepokojena co se děje, ais víte, že každá poznáme když něco je jinak.. :roll:

Měřím si BT cyclotestem s uložením daz a vím že mam rok cyklus 25 dnů, cely rok jsem den nemeskala.

Rikala jsem, ze mi BT furt roste. Mam uz i v 5 rano 37. Ale to jsem mela jen většinou dva sny po ovulaci a pres MS to vzdy klesalo v 36,5..

Test jsem si včera delala a byl negativní, GS mamatest.

Ale BT dnesni rano ještě vyšší :zed:,

A ja nevim co ss tím, test negativní a doktor me vzít nechce. :dance:

Co kdybych mela mimodelozni těhotenství a proto třeba tets negativní není to pak nebezpečný

karkarka
Závislačka 4174 příspěvků 10.08.19 06:37
@Anonymní píše:
Ahoj holky

Děkuji za reakce!
Jenže ja jsem sestře rekla, že jsne znepokojena co se děje, ais víte, že každá poznáme když něco je jinak.. :roll:

Měřím si BT cyclotestem s uložením daz a vím že mam rok cyklus 25 dnů, cely rok jsem den nemeskala.

Rikala jsem, ze mi BT furt roste. Mam uz i v 5 rano 37. Ale to jsem mela jen většinou dva sny po ovulaci a pres MS to vzdy klesalo v 36,5..

Test jsem si včera delala a byl negativní, GS mamatest.

Ale BT dnesni rano ještě vyšší :zed:,

A ja nevim co ss tím, test negativní a doktor me vzít nechce. :dance:

Co kdybych mela mimodelozni těhotenství a proto třeba tets negativní není to pak nebezpečný

I při mimodeloznim bys měla test pozitivní.

blumen
Hvězda diskuse 53652 příspěvků 10.08.19 07:03

No tak po 2 dnech zpozdene MS bych Te taky nevzala. Doktorovi bych voalala po 2 tydnech zpozdeni. Tehotenske testy si muzes udelat doma.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 07:26

@blumen

Jenže v jiných diskuzích tady běžně tcela čtu, že slečna ma vysokou BT, test negativní a mešká ( ja uz dnes meskam 4 den)
A reakce běžné jsou že at jde ke gynekologovi a on udela krevní testy atd.

A když ja se chci objednat tak je to najednou divné tomu nerozumí.

blumen
Hvězda diskuse 53652 příspěvků 10.08.19 08:12
@Anonymní píše:
@blumen

Jenže v jiných diskuzích tady běžně tcela čtu, že slečna ma vysokou BT, test negativní a mešká ( ja uz dnes meskam 4 den)
A reakce běžné jsou že at jde ke gynekologovi a on udela krevní testy atd.

A když ja se chci objednat tak je to najednou divné tomu nerozumí.

A pak nevi, co s temi vysledky testu, protoze tam sla moc brzo atd. I pri mimodeloznim bys mela pozitivni tehotensky test. Postuo doktora je spravny.

Mimochodem kdyz meris BT, tak se snazite. Beres nejake preparaty? Kdy byla presne ovulka podle BT poznas? Mas graf?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama