Kdy jít na KET po biochemickém těhotenství po ET

326
9.2.21 08:57

Kdy jit na KET po biochemickem tehotenstvi po ET

Prosím o vaše zkušenosti, nebo info, jaké Vám dali v CAR.
Jsem nyni po IVF a 1.ET kdy jsem mela pouze biochemicke tehotenstvi (tyden po ET Hcg 23, a 14.den po ET jiz mene nez ctyri) dnes zacinam spinit (3dny zpozdeni oproti normalni MS)
Mela jsem kratky protokol, mrazacky mam, zaplat panbuh za ne.

Lekar mi rekl, ze KET mohu hned, bez pauzy, ze staci zkontrolovat za 14dni od zacatku MS utz sliznici, da jen nejakou podporu a kdyz to bude vypadat ok, domluvime se na terminu KET.
Kdyz jsem se ho ptala na statistiku, rekl ze to nema vliv jestli hned nebo za pul roku, zadny rozdil.

Mate zkusenosti?? Povedlo se vam KET po biochemickem tehotenstvi?

Me to hrozne laka, resim spis jestli si telo nema chvilku oddechnout, nebo prave naopak vyuzit toho ze je tak trochu prednastartovane? Uzivam jen Godasal (kvuli APA syndromu) kyselini listovou a B-komplex.

Jake leky jste mely na podporu sliznice? A dava se pred KET take injekce s Hcg? Nevite? Jsem se zapomnela zeptat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36
14.4.21 07:38

Ahojky @ButerflyP jak jsi to vyřešila? Řeším teď to samé. 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
326
14.4.21 08:10
@LudkaO píše:
Ahojky @ButerflyP jak jsi to vyřešila? Řeším teď to samé. 🤷‍♀️

Sla jsem hned na KET, ale zase jen biochemicke, ted cekam po hysteroskopii a endoscratchingu na MS a kontrolu na UTZ, zda bude mozny posledni KET.

Rozhodni se podle sveho tela, pokud je ti vic nez 35, neztracej cas, pokud mas co vkladat a chodis v nativu jako ja :wink:

Drzim palce at tobe KET vyjde :hug: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat