Kdy jít na PCR test, když má být 5. den od kontaktu

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
55557
27.11.21 21:36

@Lutern karanténa je ukončena po 7 dnech, je-li negativní test. Pokud má u vás někdo negativní test 5. den a hned 6. jde mezi lidi, tak to dělá blbě. Čemuž se teda vůbec nedivím, když to furt mění :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55557
27.11.21 21:39

@generális prostě kontakt ve čtvrtek. Test následující úterý až čtvrtek. Při negativním smí v pátek do školy. Při pozitivním dalších 14 dní (od testu) doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
580
30.11.21 08:25
@Amalthea píše:
Vyplň trasování dle pokynů v SMS a tam se pak vše dozvíš

Nevěřte na pokyny z trasování. Vše jsem vyplnil a přišla mi SMS, že děkujou za vyplnění a mám čekat na žádanku na PCR test. Je to 14 dnů a žádná žádanka nepřišla. Podruhé mi nepřišly ani výsledky testů. A z KHS se ozvou taky jak se jim chce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5118
30.11.21 08:36
@Jancka_K píše:
Nevěřte na pokyny z trasování. Vše jsem vyplnil a přišla mi SMS, že děkujou za vyplnění a mám čekat na žádanku na PCR test. Je to 14 dnů a žádná žádanka nepřišla. Podruhé mi nepřišly ani výsledky testů. A z KHS se ozvou taky jak se jim chce…

Tak za prvé mně chodí vše, tak jak má a za druhé data testování a karantény, její případné ukončení po neg. testu se generuje automaticky hned po vyplnění formuláře, tam nemusí na nic čekat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80557
30.11.21 09:38
@Jancka_K píše:
Nevěřte na pokyny z trasování. Vše jsem vyplnil a přišla mi SMS, že děkujou za vyplnění a mám čekat na žádanku na PCR test. Je to 14 dnů a žádná žádanka nepřišla. Podruhé mi nepřišly ani výsledky testů. A z KHS se ozvou taky jak se jim chce…

No, tak pokud vím, tak žádanka chodí pouze do systému a tobě na mail ani SMS nepřijde, to ale neznamená, že nemůže být v systému vygenerovaná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55557
30.11.21 10:41

@Jancka_K žádanka je jen zadaná do systému, tebe nikdo neinformuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
580
30.11.21 11:26
@j.a.n.i1 píše:
No, tak pokud vím, tak žádanka chodí pouze do systému a tobě na mail ani SMS nepřijde, to ale neznamená, že nemůže být v systému vygenerovaná

Tak proč u holky mi přišla SMS ať vyčkám na žádanku, která stejně nepřišla a u kluka přišlo číslo žádanky obratem v SMS? Je v tom bordel a pořád to mění…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
30.11.21 12:06
@Jancka_K píše:

Mně naštěstí přišla ežádanka hned, ale posledně když jsme byli na PCR a dceři přišel negativní výsledek, stejně se to nepropsalo do té aplikace Tečka. Tak k čemu pak je :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5118
30.11.21 12:56
@ugluk píše:
@Jancka_K žádanka je jen zadaná do systému, tebe nikdo neinformuje.

Mně teda jo, přijde SMS i mail s číslem a čárovým kódem eŽádanky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80557
30.11.21 16:55
@Amalthea píše:

No, jak kdy, mela jsem 6 pcr testu na zadanku a sms mi neprisla nikdy, mail myslim 2× nebo 3×. Každopádně se ktomunedapristupovat tak, ze pokud nic neprislo, zadanka neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55557
30.11.21 16:59
@Amalthea píše:

Mně fakt nikdy. A že jsme těch testů od začátku absolvovali celkem dost, s žádankama od hygieny i několika doktorů, v různých laborkách… Přesto po příchodu na odběrové místo ji tam vždy měli.

I když moment… když ještě muže vytrasovala hygiena, tak se ho paní ptá - a potvrzení o žádance chcete? Na to on - a bude mi to k něčemu? Paní - no nebude, na odběrovém místě to po vás stejně chtít nebudou, to jen občas někdo chce mít něco v ruce, jinak nám nevěří. Muž prohlásil, že jim věří a nebude přidělávat práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5118
30.11.21 20:33
@ugluk píše:
Mně fakt nikdy. A že jsme těch testů od začátku absolvovali celkem dost, s žádankama od hygieny i několika doktorů, v různých laborkách… Přesto po příchodu na odběrové místo ji tam vždy měli.I když moment… když ještě muže vytrasovala hygiena, tak se ho paní ptá - a potvrzení o žádance chcete? Na to on - a bude mi to k něčemu? Paní - no nebude, na odběrovém místě to po vás stejně chtít nebudou, to jen občas někdo chce mít něco v ruce, jinak nám nevěří. Muž prohlásil, že jim věří a nebude přidělávat práci.

No je to zvláštní, koukám do mailu, chodí to z uzis.cz, tak bych si myslela, že je to automatické, pro všechny stejné a ono ne :lol: ale tak když může každá hygiena rozhodovat při stejné situaci jinak, tak je to asi normální :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55557
30.11.21 20:39

@Amalthea ne fakt, ani v mailu, ani v telefonu… Ani já, ani muž, ani děti. Žádanky vystavovala obvoďačka, pediatrička, hygiena… fakt jsem nic takového nikdy neviděla :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80557
30.11.21 21:18

@ugluk A to parkrat i jo, ale podle me tam musi dotycny spesl zadat, aby to prislo na mail ci telefon.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5118
1.12.21 00:04
@j.a.n.i1 píše:
@ugluk A to parkrat i jo, ale podle me tam musi dotycny spesl zadat, aby to prislo na mail ci telefon.

já fakt o nic nežádala :) vyplnila jsem pokaždé formulář trasování a do pár minut mi to vždy přijde. Vypadá to takto :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat