Kdy jít nejlíp k doktorovi, aby potvrdil těhotenství

Anonymní
18.2.21 10:59

Kdy jit nejlip k doktorovi aby potvrdil tehu

Ahoj holky chci se zeptat kolik dni spozdeni a kdyz ste meli pozitivni test ste sli k doktorovi. Test sem delala vcera v den ms a slaba druha carka tam je myslite ze za 2 tydny by mohlo jit neco videt na utz? Posledni ms byla 18.1 ale mam strach protoze minuly mesic sem mela slaboulince pozitivni testy ale na utz nic a pak nasledne krvaceni a v breznu 2020 spontalni potrat v 7tt tak mam strach. Snad na fotce uvidite tu druhou carku

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1211
18.2.21 11:02

Počkala bych dva až tři týdny po vynechání ms. Potom pokud nic nebude vidět budete se jen stresovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
276
18.2.21 11:03

Šla bych nejdříve za 3 týdny. Ideálně za 4. Když půjdeš za dva, tak je to tak na hraně, srdíčko už může být vidět, nebo také ne, ale ještě to nemusí vůbec nic znamenat a budeš z toho akorát nervózní. Teď stejně nic neovlivníš. Vezmi to tak, že jsi v naději a buď to vyjde nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
18.2.21 11:04

Nejlépe až kolem 9 týdne těhotenství. Už je hezky vidět srdíčko i mimi. Pokud člověk jde dřív občas se pak zbytečně nervuje. To samozřejmě platí, pokud nekrvacíš apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
18.2.21 11:13

Ahoj, já měla taky poslední m/s 18.1, takže na tom budeme stejně :) :srdce: já jsem objednaná na 3.3
Test jsem i dělala 14.2 a byla tam už slabá čárka :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25488
18.2.21 11:14

Pokud by bylo všechno ok tak bych vyčkala. Byla jsem těhotná 4× a nejlepší postup mi přišel ten, kdy jsem šla k DR poprvé na konci 8tt. Bylo vidět zda prcek odpovídá, bilo srdíčko, bylo dost času na všechny odběry a vyřízení vyšetření, a dostala jsem hned i průkazku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29582
18.2.21 11:23

Jak píšou holky. Klidně až po vynechané 2 ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4185
18.2.21 11:25

Nejdříve v 7. týdnu - tzn. za nejdřív tři týdny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
200
18.2.21 11:28

Souhlas taky jsem šla až 6 týdnu po vynechání ms 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
915
18.2.21 11:28

Ja byla objednana na preventivku, takze sem si jen zavolala, jestli mam chodit, ze krome preventivky mam i pozitivni test. Zeptala se na posledni ms a rekla mi at normalne prijdu na den, kdy jsme domluveny.
Byla jsem neco kolem 6tt, sly videt dva gestacni vacky.
O tyden pozdeji potvrzena srdecni akce u obou.

Takze mne to vychazelo, ze jsem tam sla nejakych deset dni po vynechani ms.

Ale jak pisou holky- kdybych nebyla objednana na preventivku, tak bych si zavolala az tak dva-tri tydny od vynechani ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 11:41

@Tyna25111 taky sem si delala prvni test uz 14.2 a taky tam byl pidi duch a vcerejsi je uz videt lip tak jde videt ze to trochu sili :) tak pak dej vedet jak si dopadla :)

• Citovat
  • Nahlásit
19
18.2.21 12:10

Dám :smiling_face_with3_hearts: kdyby jsi chtěla napiš mi tady do zpráv, budu ráda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
352
18.2.21 18:25

Nejlepší je zavolat si na gyndu, že máš pozitivní testy, a oni už si spočítají, na kdy tě objednat.

Já volala asi týden po vynechané menstruaci a objednali mě na 7+1 tuším. Ten sedmý nebo osmý týden je takový standard, řekla bych. Dřív to asi nemá smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
19.2.21 10:15

Ahojky, mě vyšel také pozitivní test a doktor mě včera objednal na 11.3., takže jak píšou holky. Cca za tři týdny bych se objednala :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
19.2.21 10:18

Můj dnešní test, mám strašnou radost :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu