Kdy jít po pozitivním těh. testu na gynekologii?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
24
20.11.21 18:47

Kdy jít po pozitivním těh. testu na gynekologii?

Ahoj všichni, kdy se mám objednat na gynekologii (aby bylo vidět už u :srdce: )?

Mám dost nepravidelné cykly, cca 30.dní. Dnes jsem ve 43.dnu cyklu. V pátek pozitivní digitální těhotenský test, který ukazoval 2-3 týdny těhotenství. Podle poslední dne MS by to bylo už 6 týdnů.

Otázkou je, zda se objednat na gynekologii 7 týdnů od posledního dne MENSEZU. A nebo věřit spíš testu a jít až cca 10 týdnů od posledního dne MENSEZU.

Děkuji za radu. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25200
20.11.21 18:50

Počítá se to od prvního dne menstruace (začíná nový cyklus), a srdíčko bývá vidět tak v sedmém týdnu, za mě, není kam spěchat, pokud už chceš počkat na srdíčko, šla bych třeba osmý týden.
Nebo zavolej na gynekologii a zeptej se, kdy máš přijít, jakou má zvyklost tvoje doktorka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
671
20.11.21 18:51

Šla bych 7.-8.tt,ale zkus si k lékaři zavolat. Sestra se tě zeptá a podle toho by tě měla objednat, tak aby byla šance, že už :srdce: bude vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4233
20.11.21 19:03

Myslím, že se zakladatelka ptala spíš na to, podle čeho se má řídit - jestli podle testu, nebo podle MS… Pokud máš tak dlouhé cykly, tak bych se objednala spíš podle toho testu… Takže podle MS třeba až devátý týden, ať je tam něco vidět ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
20.11.21 19:11

@darekp přesně tak jsem to myslela.
Zkrátka nejspíš došlo k oplození později.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23434
20.11.21 19:12

Zavolej na gynekologii a oni tě objednají podle svého uvážení. Nemá smysl spekulovat, kdy se tam máš objednat ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1779
20.11.21 19:26

Heled klidne 10tt.. ted hlavne odpocivej a setri se :) a ber alespon listovku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
21.11.21 06:48

Nejjednodušší bude, když zavoláš na gyndu a oni si sami určí, kdy máš přijít.. ;)
Vyptají se tě na informace a podle toho tě objednají. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat