Kdy jít poprvé na gynekologii?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  02.05.18 15:11
Kdy jít poprvé na gynekologii?

Dobry den, je mi za par měsíců 20 let a ještě jsem nebyla u gynekologa. Mám neskutečný strach, a chci se vás zeptat kdy jste byly poprvé u gynekologa??? Žiju sexuálním životem a pravě proto se ptám.
Děkuji předem za rady.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Dojcanis
Závislačka 3198 příspěvků 02.05.18 15:12
@Anonymní píše:
Dobry den, je mi za par měsíců 20 let a ještě jsem nebyla u gynekologa. Mám neskutečný strach, a chci se vás zeptat kdy jste byly poprvé u gynekologa??? Žiju sexuálním životem a pravě proto se ptám.
Děkuji předem za rady.

V 16ti

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1846 příspěvků 02.05.18 15:13

Myslim, ze uz jsi tam mela byt. Ceho se bojis? ;)

debra.morgan
Závislačka 2763 příspěvků 02.05.18 15:13

Já byla v patnácti. měla by ses objednat.

Voldemort
Stálice 81 příspěvků 02.05.18 15:14

15-16

Celeste97
Zasloužilá kecalka 556 příspěvků 02.05.18 15:14

Poprvé v 15, obecně se doporučuje v 15 navštívit gynekologii kvůli prevenci.

Korculalala
Kecalka 419 příspěvků 02.05.18 15:15

Neni se čeho bát. Chodíme tam všechny. Pokud se stydíš před mužem, existují i gynekoložky. Vyšteření také neni žádná hrůza. Konkrétně já mám vyšteření za sebou za pár minut, vč ultrazvuku a stěrů. Byla jsem poprvé v 15ti

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2160 příspěvků 02.05.18 15:15

V patnacti, nemas se ceho bat. Je to doktor jako kazdej jinej. Najdi si treba podle recenzi, nebo kam chodi tvoje mamka, nejakyho doktora, dojdi k nemu ze se chces zaregistrovat a hotovo. Vysetreni neboli.

Anonymní  02.05.18 15:18

Byla jsem tam cca 3× od 15 do 18 let, kvůli očkování a kvůli práškům, to bylo bez prohlídek. Na prohlídce poprvé v 19, asi půl roku po zahájení sexuálního života.

lachtanice86
Kelišová 5274 příspěvků 02.05.18 15:26
@Anonymní píše:
Děkuji předem za rady.

V 16ti

kaja00
Extra třída :D 13367 příspěvků 02.05.18 15:28

Byla jsem myslím ve 13 prvně, určitě se objednej, strach mít nemusíš, je to jako každá normální preventivní prohlídka ;)

mgdln
Závislačka 4233 příspěvků 02.05.18 15:41
@Anonymní píše:
Děkuji předem za rady.

Něco tě trápí, že tě napadlo jít ke gynekologovi?

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 18895 příspěvků 02.05.18 15:43

Já byla nějak před šestnáctým rokem, začala sem chodit s klukem a máma byla nekompromisní :D DOkud nebudu mít antikoncepci, tak s ním nikam nepojedu, i kdyby to mělo být jen na chatu k jeho rodičům :D
Na chatu sem nakonec jela, sex v tý době ještě neproběhl, ale máma mohla být klidná, že nebude ve třiatřiceti babičkou :jazyk:

Jinak gyndy se neboj. Jestli si zvládla sex, tak zvládneš určitě i tohle. Není to nic dramatického nebo bolestivého ;) Stačí vylézt na vyšetřovací stůl, uvolnit se, otočit hlavou a koukat třeba z okna. Za dvě minuty je hotovo…

Anonymní  02.05.18 15:44

@mgdln netrapí mě nic, jen někdo mi řekne že už jsem tam měla být, a někdo ze to nevadí.

malá_holka
Závislačka 4207 příspěvků 02.05.18 15:45

V 17 a nesnaším to pořád stejně :mrgreen: nedivím se ti, že se bojíš. sex je příjemnější.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Xenofobní radní z ODS: Žloutenka v Paříži, osahávání v Německu a kyselina v Londýně!

Strach, nenávist a panika! Radní Prahy 4 Klára Cingrošová (ODS) se pravidelně... číst dále >

Feťačka Katka se objevila v nové reality show. Její vzhled opět děsí

Nejslavnější pražská narkomanka Kateřina Bradáčová (41), která se proslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak tělo varuje před rakovinou? Krvácením, závratí i chronickým kašlem

Tělo nám vysílá spoustu varovných signálů. Většinou poukazují jen na drobné... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama