Kdy jít poprvé na gynekologii?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 15:11
Kdy jít poprvé na gynekologii?

Dobry den, je mi za par měsíců 20 let a ještě jsem nebyla u gynekologa. Mám neskutečný strach, a chci se vás zeptat kdy jste byly poprvé u gynekologa??? Žiju sexuálním životem a pravě proto se ptám.
Děkuji předem za rady.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Dojcanis
Závislačka 3675 příspěvků 02.05.18 15:12
@Anonymní píše:
Dobry den, je mi za par měsíců 20 let a ještě jsem nebyla u gynekologa. Mám neskutečný strach, a chci se vás zeptat kdy jste byly poprvé u gynekologa??? Žiju sexuálním životem a pravě proto se ptám.
Děkuji předem za rady.

V 16ti

Kukacka123
Závislačka 3063 příspěvků 02.05.18 15:13

Myslim, ze uz jsi tam mela byt. Ceho se bojis? ;)

debra.morgan
Kelišová 6153 příspěvků 02.05.18 15:13

Já byla v patnácti. měla by ses objednat.

Voldemort
Kecalka 252 příspěvků 02.05.18 15:14

15-16

Celeste97
Zasloužilá kecalka 833 příspěvků 02.05.18 15:14

Poprvé v 15, obecně se doporučuje v 15 navštívit gynekologii kvůli prevenci.

Korculalala
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 02.05.18 15:15

Neni se čeho bát. Chodíme tam všechny. Pokud se stydíš před mužem, existují i gynekoložky. Vyšteření také neni žádná hrůza. Konkrétně já mám vyšteření za sebou za pár minut, vč ultrazvuku a stěrů. Byla jsem poprvé v 15ti

Azeretereza
Závislačka 2585 příspěvků 02.05.18 15:15

V patnacti, nemas se ceho bat. Je to doktor jako kazdej jinej. Najdi si treba podle recenzi, nebo kam chodi tvoje mamka, nejakyho doktora, dojdi k nemu ze se chces zaregistrovat a hotovo. Vysetreni neboli.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 15:18

Byla jsem tam cca 3× od 15 do 18 let, kvůli očkování a kvůli práškům, to bylo bez prohlídek. Na prohlídce poprvé v 19, asi půl roku po zahájení sexuálního života.

lachtanice86
Kelišová 7153 příspěvků 02.05.18 15:26
@Anonymní píše:
Děkuji předem za rady.

V 16ti

kaja00
Extra třída :D 13514 příspěvků 02.05.18 15:28

Byla jsem myslím ve 13 prvně, určitě se objednej, strach mít nemusíš, je to jako každá normální preventivní prohlídka ;)

mgdln
Závislačka 4660 příspěvků 02.05.18 15:41
@Anonymní píše:
Děkuji předem za rady.

Něco tě trápí, že tě napadlo jít ke gynekologovi?

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20504 příspěvků 02.05.18 15:43

Já byla nějak před šestnáctým rokem, začala sem chodit s klukem a máma byla nekompromisní :D DOkud nebudu mít antikoncepci, tak s ním nikam nepojedu, i kdyby to mělo být jen na chatu k jeho rodičům :D
Na chatu sem nakonec jela, sex v tý době ještě neproběhl, ale máma mohla být klidná, že nebude ve třiatřiceti babičkou :jazyk:

Jinak gyndy se neboj. Jestli si zvládla sex, tak zvládneš určitě i tohle. Není to nic dramatického nebo bolestivého ;) Stačí vylézt na vyšetřovací stůl, uvolnit se, otočit hlavou a koukat třeba z okna. Za dvě minuty je hotovo…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 15:44

@mgdln netrapí mě nic, jen někdo mi řekne že už jsem tam měla být, a někdo ze to nevadí.

malá_holka
Kelišová 7108 příspěvků 02.05.18 15:45

V 17 a nesnaším to pořád stejně :mrgreen: nedivím se ti, že se bojíš. sex je příjemnější.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >