Kdy jsem cca otěhotněla?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  04.04.18 13:38
Kdy jsem cca otěhotněla?

A je vůbec možné to nějak zpětně dopocitat? :D chci se zeptat, vysadila jsem prášky začátkem ledna, kdy se mi srovnala ovulace? Měsíčky jsem dostala někdy během ledna a pak asi po 14 dnech 1.2.,trvaly jen čtyři dny. Pak jsem měla styk s manželem 5.2.,10.2.,11­.2,14.2.,16. A 18­.2. A v březnu jsem zjistila že čekáme dvojčátka :srdce: s prášky jsem měla menstruaci pravidelnou tak myslíte že ovulace byla někdy v polovině února a otěhotněla jsem třeba krásně na toho Valentýna??? momentálně jsem v 8+5 podle měsíčku, na utz je pak ještě psáno 8+1,(zrejme na to asi sedí velikost prcku?). Snažím se to nějak dohledat, dopocitat protože se mi líbí ta myšlenka že mám přál buzek lásky :srdce:

Reklama

Reakce:

Premek_Orac
Závislačka 4071 příspěvků 04.04.18 13:39

Pátek 13.2.
Jinak na den přesně to s velkou mírou jistoty nespočítáš.

Emtesarova
Povídálka 12 příspěvků 04.04.18 13:41

@Premek_Orac pátek jo :D letos 13.2. Padlo na úterý :D já si právě nejsem jistá jak je to s tou ovulaci po prascich, všude se píše něco jiného. Hlavně že při ha jsem ji vůbec asi neměla, tak zda se přirozeně projeví hned po vynechání nebo to trvá ????

Premek_Orac
Závislačka 4071 příspěvků 04.04.18 13:47

@Emtesarova Hele, tipoval bych to někdy do toho rozmezí 10.-16., ale datum si vyber jaký se vám bude líbit a jako legendu to držte. Valentýňátko zní docela dobře :-)

Emtesarova
Povídálka 12 příspěvků 04.04.18 13:49
@Premek_Orac píše:
@Emtesarova Hele, tipoval bych to někdy do toho rozmezí 10.-16., ale datum si vyber jaký se vám bude líbit a jako legendu to držte. Valentýňátko zní docela dobře :-)
Že jo :) bylo mi jasné že to nijak zpětně nedohledam, ale takhle si aspoň muži vybrat :D

saphire
Kelišová 6382 příspěvků 04.04.18 14:08

Hele a není důležitější aby bylo v těhotenství vše oka a narodilo se dítko zdravé? :roll: :lol:

Anonymní  04.04.18 15:13

Já jsem podle PM 9+2… podle UTZ 8+4 (ovu se mi o par dnu posunula) A ovulaci sem podle BT měla 17.2.. anonym protože to moc lidi neví :oops: snad sem aspoň trošku pomohla

Emtesarova
Povídálka 12 příspěvků 04.04.18 15:23

@saphire však já taky neříkám že. Tohle je nějak extra důležité, jen mě. To zajímalo tak jsem se zeptala :)

Emtesarova
Povídálka 12 příspěvků 04.04.18 15:23
@Anonymní píše:
Já jsem podle PM 9+2… podle UTZ 8+4 (ovu se mi o par dnu posunula) A ovulaci sem podle BT měla 17.2.. anonym protože to moc lidi neví :oops: snad sem aspoň trošku pomohla

Jee tak to jsme na tom docela stejně terminove :)

wewa
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 04.04.18 16:19

V roce 2015 jsem měla oplodňující styk na Valentýna (vím to na beton 3 týdny byl pryč) a termín jsem měla 1.11.2015.ALE záleží na tom kdy doputovaly spermie k vajíčku což prostě nezjistíš.

Anonymní  04.04.18 16:43
@Emtesarova píše:
Jee tak to jsme na tom docela stejně terminove :)

Jojo právě že Jo, tak sem se zmohla teda na to, to okomentoval :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Britské šílenství: Fotbal narušuje svatby i divadelní představení!

Anglie je kolébkou fotbalu, nabízí tu nejlepší ligovou soutěž na světě, jenže... číst dále >

Prokleté manželství Lály s choromyslnou fanynkou: Vydírání sebevraždou ho zlomilo!

Nezapomenutelný herec Ladislav Pešek se stal již v mládí hvězdou stříbrného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama