Kdy jsem mohla otěhotnět, kdo je otcem?

Anonymní
3.5.20 21:51

Kdy jsem mohla otěhotnět kdo je otcem

Zdravím, chci se zeptat. Snažíme se s přítelem o dítě..PM byla 20 nebo 21.3. Ted jsem 5+6 tt..s přítelem jsme spali cely březen naposled 29.3. Bohužel jsem 30.3. nekde byla a tam me zdrogovali a znásilnili a ja si nic nepamatuji pry se ten kluk udelal bokem a pk pokračoval ale tomu muzu. a nemusím verit.. pak jswm spala s přítelem az 6.4. A to jsme měli 2× orální sex a az na potřetí se pritel udelal do me takze uz to nebylo asi tak kvalitní pak jsme spali s přítelem az 8.4. Kdo je podle vas otec? Mívala jsem menstruaci každý mesic stejne ale nějakou dobu nechodila vubec tak doktorka nasadila duphaston ja ho ale po nejake době vysadila v lednu byla menstruace 2× v únoru byla 17teho..diky za radu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5884
3.5.20 21:54

30.3.jsi byla znásilněna a ani ne týden na to jsi měla sex s přítelem??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1859

8o
Prosim te predne bez na policii, tohke nemuzes nechat jen tak…30.3, te zdrohovali a znadilnili a uz necely tyden pote mas normalne sex s pritelem? Ten na to rika co, na to znadilneni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6451
@Anonymní píše:
Zdravím, chci se zeptat. Snažíme se s přítelem o dítě..PM byla 20 nebo 21.3. Ted jsem 5+6 tt..s přítelem jsme spali cely březen naposled 29.3. Bohužel jsem 30.3. nekde byla a tam me zdrogovali a znásilnili a ja si nic nepamatuji pry se ten kluk udelal bokem a pk pokračoval ale tomu muzu. a nemusím verit.. pak jswm spala s přítelem az 6.4. A to jsme měli 2× orální sex a az na potřetí se pritel udelal do me takze uz to nebylo asi tak kvalitní pak jsme spali s přítelem az 8.4. Kdo je podle vas otec? Mívala jsem menstruaci každý mesic stejne ale nějakou dobu nechodila vubec tak doktorka nasadila duphaston ja ho ale po nejake době vysadila v lednu byla menstruace 2× v únoru byla 17teho..diky za radu

Tak hlavně, jestli si to „zdrogování a znásilnění“ nahlásila na PČR

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5884
3.5.20 21:55
@kalie píše:
8o
Prosim te predne bez na policii, tohke nemuzes nechat jen tak…30.3, te zdrohovali a znadilnili a uz necely tyden pote mas normalne sex s pritelem? Ten na to rika co, na to znadilneni?

napadlo nás to samé…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4317
3.5.20 21:56

Já si myslím že přítele. Zhruba 15 az 16 DC bývají plodné dny. Ale vyloučit se nic nedá. Neměla si po znásilnění postinor?
Moc mě to mrzí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.20 21:58

@Veru1987 ano mela protoze si ten akt nepamatuju tak na tom psychicky nejsem uplne spatne..

• Citovat
  • Nahlásit
18494
3.5.20 21:59

Tak určitě si to nahlasila a proč si nevzala tabletu po? Navíc necelý týden po znásilnění už se zase aktivně snažíte s partnerem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5485
3.5.20 21:59
@Anonymní píše:
Zdravím, chci se zeptat. Snažíme se s přítelem o dítě..PM byla 20 nebo 21.3. Ted jsem 5+6 tt..s přítelem jsme spali cely březen naposled 29.3. Bohužel jsem 30.3. nekde byla a tam me zdrogovali a znásilnili a ja si nic nepamatuji pry se ten kluk udelal bokem a pk pokračoval ale tomu muzu. a nemusím verit.. pak jswm spala s přítelem az 6.4. A to jsme měli 2× orální sex a az na potřetí se pritel udelal do me takze uz to nebylo asi tak kvalitní pak jsme spali s přítelem az 8.4. Kdo je podle vas otec? Mívala jsem menstruaci každý mesic stejne ale nějakou dobu nechodila vubec tak doktorka nasadila duphaston ja ho ale po nejake době vysadila v lednu byla menstruace 2× v únoru byla 17teho..diky za radu

30.3. Byla tezka karantena, ze nikdo nemohl vystrcit nos, fakt si nekde pila na psrty nebo kde? Dost divne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6451
3.5.20 22:00
@Anonymní píše:
@Veru1987 ano mela protoze si ten akt nepamatuju tak na tom psychicky nejsem uplne spatne..

Přijde mi to hodně přitažené za vlasy. Promiň, ale moc ti nevěřím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
365

Tipla bych si, že nehlásila, protože přítel asi o ničem neví…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5884
@Anonymní píše:

Takový film byl ted v televizi, je tomu tak 14 dní zpět. Holku zdrogovali, znásilnil ji. Ona pak měla sex s jiným. Čekala dvojčata. A už nevím jak to bylo ale šla na test otcotvsví už v těhu. Každé mimi bylo s jiným. Nepamatovala si na znásilnění, takže s ním spala hned večer na to. Pak ho zažalovala, on byl zbohatlík a tak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6451
@lilith1 píše:
30.3. Byla tezka karantena, ze nikdo nemohl vystrcit nos, fakt si nekde pila na psrty nebo kde? Dost divne..

Taky dobrá připomínka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5287
@Anonymní píše:

A když si nic nepamatuje s, jak o tom vůbec víš? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
820
3.5.20 22:01

A kdo ti vyprávěl, že se udělal bokem? Ten co tě znásilnil?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat