Kdy jsem otěhotněla - dlouhý poslední cyklus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 11:36
Kdy jsem otěhotněla - dlouhý poslední cyklus

Měla jsem cykly 25-28 dní, nejčastěji 26 dní. V listopadu se však MS zpozdila a dostala jsem to až 34 den. V prosinci jsem otěhotněla. Je možné nějak zjistit kdy to bylo? Kalkulačky na netu počítají s průměrným cyklem, ale ten muj poslední byl nezvykle dlouhý (nikdy se mi to nestalo). Miminko je 6+0 a 5,5mm velké tedy není možné že bych otěhotněla již v tom listopadu. Je způsob jak sama nebo s pomocí lékaře odhadnout kdy došlo k početí? Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 11:38

Ještě dodám, že jsem předchozí měsíce, kdy byl cyklus normálně dlouhý, pociťoval ovulaci bolesti vždy kolem 10. dne cyklu. Příznaky (bolest prsou) nastoupily kolem 21.12.

Kaci89
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 11.01.19 11:39

A to je tak dulezite kdy doslo k poceti??hlavne ze to dopadlo.ja nemela ms dva mesice pred tehu talze mi to doktor bral dle utz

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 11:44

Partner má hodně načteno a „vychází mu“, že jsem měla plodné dny v týdnu kdy byl na služební cestě. Občas trousí jízlivé poznámky, že kdoví zda je to jeho, jestli jsem s někým v tom týdnu neulítla apod. Ze začátku jsem si to nebrala ale začíná mě tím štvát :? Ráda bych mu nějak „doložila“ že prostě ovulace byla před jeho odjezdem či po něm. Prostě že to bylo způsobeno tím delším cyklem. Dítě jsme neplánovali.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15128 příspěvků 11.01.19 11:49

Partner je blb 8) navrhla bych mu po porodu testy dna a do te doby ať neprudí

1mila2
Ukecaná baba ;) 1094 příspěvků 11.01.19 11:52

A 6+0jsi podle UTZ?

blumen
Hvězda diskuse 51933 příspěvků 11.01.19 11:56
@Tichošlápek píše:
Partner je blb 8) navrhla bych mu po porodu testy dna a do te doby ať neprudí

Idelni reseni.

ugluk
Hvězda diskuse 47047 příspěvků 11.01.19 12:00

Chlap je vůl. Pokud jsi teď 6plus0, tak početí cca před měsícem. Plus minus týden. Nejpřesnější bude utz kolem 12.tt, ale stejně se na větší přesnost než plus minus týden nedostanete. Mně to lítalo o 5 dní, i když jsem datum početí věděla pomalu na hodinu přesně.
Teď podruhé jsem na tom byla stejně - celoživotně superpravidelné cykly a poslední tři rozlítané v rozmezí plus 5 až minus 2 týdny. Pak jsem otěhotněla. Od začátku to tak nějak odpovídalo stáří dle MS, ale v tom 12. tt už bylo o celý týden starší.

blumen
Hvězda diskuse 51933 příspěvků 11.01.19 12:00

A kdy jsi mela teda posledni MS a kdy jsi pocitovala ovulaci (datum). A srdicko uz videl?

Kriss Tina
Extra třída :D 11140 příspěvků 11.01.19 12:02

Ať si udělá dna testy :roll: jinak nejpřesněji to spočítají na prvním screeningu, ale i tak to může být plus mínus nějaký den. Jinak plodné dny má každá jinak, můžou být hned po MS, nebo těsně před ní, na málokoho platí že má ovulaci přesně v půlce cyklu (jak to třeba uvádí všechny ty aplikace na sledování)

Králičice
Extra třída :D 13448 příspěvků 11.01.19 12:02

Tady si můžeš dát i délku cyklu:

http://www.plodne-dny-vypocet.cz/?…

ugluk
Hvězda diskuse 47047 příspěvků 11.01.19 12:04

A ještě - mohl s tebou spát třeba pět dní před ovulací, takže v datum skutečného splynutí vajíčka se spermií být třeba stovky kilometrů daleko :lol:

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1678 příspěvků 11.01.19 12:14

Mě se to nějak nezdá..Dítě neplánujete ale přítel běžně studuje ženský cyklus když má tak ,,načteno"?Prostě pokud si ovulaci nehlídáš tak už se to nikdy nedozvíš kdy přesně to bylo, to by měl vědět když to má tak nastudováno..S ledovým klidem mu oznam že testy DNA může provést klidně hned po porodu, to není v dnešní době problém, sada se objedná na internetu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 12:15

Poslední MS jsem měla 30.11. a v prosinci jsem žádné příznaky ovulace nepociťovala (jindy mě píchalo v podbříšku na jedné či druhé straně). Jinak podle UTZ mi doktor týdny nepočítal, jen podle MS. Díky za rady :hug:

ugluk
Hvězda diskuse 47047 příspěvků 11.01.19 12:20

Těch 5,5 mm by ale velmi orientačně odpovídalo tomu 6plus0, takže otěhotnění plus minus před 4 týdny. Se všemi výše zmíněnými výhradami.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama