Kdy jste byly na první ultrazvuk?

Anonymní
27.3.20 12:02

Kdy jste byly na první ultrazvuk?

Ahoj holky chci se zeptat, který přesně den jste byly poprvé na ultrazvuk a byl už alespoň vidět gestační váček? Jsem dneska 4+0 tt podle výpočtu. A chtěla bych jít příští týden na ultrazvuk hodně se bojím, aby bylo vše v pořádku abych třeba náhodou neměla mimoděložní těhotenství. ????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

499
27.3.20 12:06

7+6, dřív než 6+něco bych tam nechodila, bude zbytečná návštěva a stresy k tomu, doktor nic neuvidí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2973
27.3.20 12:06

Byla jsem v 8 tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4262
27.3.20 12:09

Jsem po KET objednaná na 6+4
aby se vyloučilo mimoděložní. Dřív bych nešla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3868
27.3.20 12:19

Já byla poprvé u dr. v 10tt, o mimoděložním jsem ani nepřemýšlela a chodit k doktorovi dřív mi přišlo zbytečné, když jsem neměla žádné potíže :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.20 12:21

Ultrazvuk nebo screening??
Mě dělá ultrazvuk můj gynekolog pokaždé když k němu dojdu. A screening jsem byla 13.týden a 21.týden.
Co se ultrazvuku týče všechno nasvědčovalo tomu že jsem těhotná, bohužel na ultrazvuku nebylo dlouho nic vidět. Vážně několik týdnů, přesně si to už nepamatuji.
Takže nevěš hlavu. Nestresuj se. Bude to v pořádku je to normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1209
27.3.20 12:23

Byla jsem poprvé v 5+4, ale po IVF. Takže se přesně vědělo kdy byla ovulace.
U přirozeného početí podle mě nemá cenu chodit dřív jak na začátku 7 týdne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1213
27.3.20 12:23

Nevím proč se tam hrneš s počůraným testem, počkej až do 6-7 týdne, dřív se stejně srdeční akce nemusí ukázat. A mimodělní to taky nemusí ukázat, tak zbytečně nevyšiluj. Pouze kdyby jsi krvácela silně, nebo měla nesnesitelné bolesti v podbřišku, ale jinak to teď nemá smysl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1042
27.3.20 12:25

Tak já byla jedna z těch co šli brzy, ale ne nedočkavostí. Byla jsem v práci a s jednou kolegyni jsem se fakt hodně pohádala. Hrozně mě rozbolelo břicho, ani stát jsem nemohla. Jela jsem k Dr. na kontrolu a byla jsem 5+2tt. Překvapivě už tam byla srdeční akce, ale vím že byla ovulace hned po skončení menstruace, takže nějaký 5DC. Jinak jsem byla objednaná až na 7+3tt. Ale nebýt těch bolesti, tak bych vydržela do toho 8tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4253
27.3.20 12:27

Byla jsem 14 dní po pozitivním testu, 6+1 a ťukalo i srdíčko. Dřív to podle mě nemá cenu.

ttt
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22794
27.3.20 12:28

Poprvé v 5+2 ( váček), podruhé v 8+0 ( ideální, bylo i srdíčko), potřetí 4+2 ( protože jsem měla problémy, byla tam tečka), počtvrté v 4+5 ( protože předchozí těhotenství dopadlo nakonec blbě, a kvůli práci, potřebovala jsem to vědět brzy). Obecně pokud nejsou problémy, šla bych klidně až v 8-9 tt. Na první odběry i utz ideální čas, a taky na objednání na NT screening.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3139
27.3.20 12:29

Taky jsem chtěla jít poprvé skoro s pocuranym testem a při objednání mě řekli že nejdřív za 3 týdny od vynechani, dřív to nemá moc smysl, pokud nejsou problémy. U druhyho jsem byla myslím až v 8tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.3.20 12:29
hrnu se tam proto ze snažím 3 roky, je to vymodlené dítě, po několika biochemických těhotenstvich…
@mamule42 píše:
Nevím proč se tam hrneš s počůraným testem, počkej až do 6-7 týdne, dřív se stejně srdeční akce nemusí ukázat. A mimodělní to taky nemusí ukázat, tak zbytečně nevyšiluj. Pouze kdyby jsi krvácela silně, nebo měla nesnesitelné bolesti v podbřišku, ale jinak to teď nemá smysl.
  • Nahlásit
  • Citovat
2049
27.3.20 12:31

6+3, byla i srdeční akce, malá měla 6mm.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9165
27.3.20 12:48

V 6tt, takže někdy cca 5+2, už si to přesně nepomatuji…ale už bylo vidět srdíčko :srdce: ale vím, že se říká, že stačí někdy 8-9tt, já měla zdr. problémy, tak jsem volala dr a ta mě pozvala v tomto týdnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama