Reklama

Kdy jste dali dítě do vlastního pokojíčku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenulexp
Povídálka 18 příspěvků 21.08.18 20:50
Kdy jste dali dítě do vlastního pokojíčku?

Zdravím :) Jak jste zvládali dát dítko do vlastního pokoje? Manžel spí už asi půl roku v obyváku, jelikož se naše dítko v noci dříve hodně budilo a teď už je prý na čase dát spinkat vedle do pokojíčku. Jinak spí teďka vkuse celou noc, jen třeba jednou zamrčí že chce dudlík. Když jsem to teď vzpomněla před rodičema, tak mamka chytla pomalu histerák, že je na to malý ještě malinký (17m) že může z toho mít nějaké psychické problémy, že je dobré dát vedle až když si sám otevře dveře a zajde prý k nám do ložnice kdyby měl třeba v noci strach apod. Do teď jsem byla celkem klidná že by už spinkal sám v pokojíčku (jasné že by to byl pro mě trochu takový „smutný nezvyk“ ) ale teda rodiče mě nějak vystresovali :zed:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Plesss
Stálice 89 příspěvků 21.08.18 20:52

Ahoj, kluci(dvojčata) měli svůj pokojík od 10m.Byli takhle spokojený, a žádný psychický problémy nemají.

Alušáček
Závislačka 3128 příspěvků 21.08.18 20:54

@lenulexp Jestli spí celou noc ve své postýlce,tak mu to asi bude jedno jestli je v ložnici nebo ve svém pokoji… Jinak naše dítě spí s námi ještě teď skoro ve 4letech,ale nám to nevadí,jsme rádi :)

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1882 příspěvků 21.08.18 20:55

V necelém roce a naprostá pohoda.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 42624 příspěvků 21.08.18 20:55

Někdy v 15 m. jsme se stěhovali a dítko dostalo vlastní pokoj (do té doby nebylo kde). Taky už spalo celou noc, ale já furt měla ty mateřské instinkty, že když trochu kňourne, jsem hned vzhůru. Ložnice jsou vedle sebe, nechali jsme dveře pootevřené, takže jsme uspali a ráno s prvním zavrněním jsem tam byla. Ve chvíli, kdy šla dolů bočnice z postýlky, naučilo se dítko ráno potichu vylézt a vlézt mi do postele.

weyky
Neúnavná pisatelka 19174 příspěvků 64 inzerátů 21.08.18 20:55

Od narození a úplně v klidu ;)

kacakaca
Závislačka 2555 příspěvků 21.08.18 20:56

Tak mu nechte dvere nezavrene, male svetylko a at si dojde, jestli chce. Mala sla do vlastniho pokoje v 15 mesicich, 2 mesice pred dalsim porodem a moc se ji to libilo. Dostala velkou postel se zabranou.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1692 příspěvků 21.08.18 20:56

My to máme trochu jinak,manžel spal od narození v obýváku,v ložnici s námi jen,když měl volno. Malý se tak často nebudil,ale spal strašně lehce. To mu vydrželo dodnes,takže ho večer uspím,po hodině putuje do postýlky a my spíme v obýváku. Jdu k němu jen v případě,že pláče a potřebuje se uklidnit u prsa,dudlík bohužel nechce. Takže spíme oba na gauči a chystám se malého přestěhovat do pokojíčku,je mu 9 měsíců. On s námi v jedné místnosti je prostě pořád vzhůru,potřebuje svůj klid. A myslím si,že to má každé dítě jinak. Jen se bojím,jak bude reagovat na tu změnu prostředí,do pokojíčku si chodí sem tam jen hrát,ale převážně je se mnou v obýváku. :nevim:

TMana
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 21.08.18 20:58

Někdy kolem 9-10M

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1630 příspěvků 21.08.18 21:01

Od narození s bráškou v pokojíčku ;) A myslím, že čím dřív, tím líp.. První syn spal s námi až do 2let a teď ve třech letech sem tam odmítá spát ve své posteli.. Nevadí mi se potulit, ale spát se s nimi vážně nedá :)

Lucius08
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 21.08.18 21:04

@lenulexp ve dvou letech dostal svoji postel (auto) a byl z něj nadšený, že už ho ani nenapadlo spát s námi. V ložnici od té doby nebyl. Ale v noci si volá k sobě manžela :D takže má manžel u jeho postýlky matraci a v noci tam chodí spát, jak malý zavolá.

Uživatel je onlineDana V
Kecalka 458 příspěvků 6 inzerátů 21.08.18 21:06

Asi v 8 mesicich, nejdriv jsem jen presunula postylku do pokoje pro hosty, protoze synuv pokojicek jeste nebyl hotovy a kolem 1. narozenin uz byl ve svem :) uz se to s nim v loznici nedalo, vzbudil ho sebemensi sramot, nemohla jsem si rozsvitit lampicku. Jinak spi celou noc od 3 mesicu.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 21.08.18 21:06

@lenulexp malá spí sama v pokojíčku od narození. Je v pohodě :-) a taky si myslím, že čím dřív, tím líp.

Anna85
Kecalka 324 příspěvků 21.08.18 21:07

Od narozeni. Ale tak do neceleho roka jsem tam spala s nim, aby se muz nemusel stehovat do obyvaku, sedacka je na spani mizerna. A taky se casto budil na kojeni.

ixule
Vesmírná mluvilka 34961 příspěvků 21.08.18 21:10

První v 6 m, druhé v 9 m. Starší se hodně budil, po přestěhování do pokojíčku začal spát o hodně klidněji a já také, zřejmě jsme se rušili navzájem.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >