Kdy jste dali první dávku Hexavakcíny?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.1.22 21:08

Kdy jste dali první dávku Hexavakcíny?

Otázka je prosím jasná. Kdy jste dávali první dávku a jak byli reakce? Je tu někdo u koho dítě mělo nějaké nedej Bože závažnější reakce? Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18353
6.1.22 21:09

První v roce a bez reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6750
6.1.22 21:18

U prvního dítka jsem dávala klasický cca ve 2m a reakce na první dávku patrná nebyla. Po druhé ale jo, totálně rozhozený spánek a časté buzení s pláčem. Dřív se budil až nad ránem a s broukáním, po té druhé dávce hned tu noc se začal budit několikrát za noc s řevem a trvalo to víc než rok. Doktorka samozřejmě tvrdila, že to s očkováním rozhodně nemá žádnou souvislost, ale tím mě právě ujistila, že tady něco smrdí a moji důvěru v tu chvíli ztratila doktorka i očkování…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1330
6.1.22 21:27

Ve 4 m a bez reakce, nemel zatim reakci na zadne ocko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3349
6.1.22 21:29

Hm, za nejstaršího ještě plošně nebyla, čili nic.
Druhé dítě první dávka ve třech měsících, závažná reakce až po třetí dávce (tehdy stále pouze schéma 3+1). Předtím snad nějaká zvýšená teplota, nic zásadního.
Třetí dítě na mou žádost očkováno ve schéma 2+1, začalo se v necelých šesti měsících, reakce žádná. Čtvrté ji nemá a mít nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
803
6.1.22 21:38

Cca v půl roce a dva dny vysoké horečky, druhá dávka bez reakce.
@fenny to je zajímavý, u nás se ten spánek zhoršil taky nějak v době druhé dávky - budí se několikrát za noc s řevem. S očkováním mě nenapadlo to spojovat :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.1.22 21:44

Syn ve 4 měsících a dceru v 7 měsících. Bez větších reakci. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.1.22 21:46

@JanaDaR Dobrý večer, chápu že je to určitě pro vás velmi citlivé téma, ale mohu se zeptat co to znamená závažná reakce? Dekuji :kytka: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3349
6.1.22 21:53

@Šťastná.máma.4 neurologické symptomy, třes horních končetin, z úst mu odcházely napěněné sliny, celý byl zaťatý, nebyl schopen zrelaxovat svalstvo, křičel několik hodin. Zároveň ale neměl horečku, tudíž febrilní křeče vyloučeny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.1.22 21:57

@JanaDaR Tak to musel byla strašný zážitek. Je mi to líto. Nyní je doufám v pořádku :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1753
6.1.22 22:04
@fenny píše:
U prvního dítka jsem dávala klasický cca ve 2m a reakce na první dávku patrná nebyla. Po druhé ale jo, totálně rozhozený spánek a časté buzení s pláčem. Dřív se budil až nad ránem a s broukáním, po té druhé dávce hned tu noc se začal budit několikrát za noc s řevem a trvalo to víc než rok. Doktorka samozřejmě tvrdila, že to s očkováním rozhodně nemá žádnou souvislost, ale tím mě právě ujistila, že tady něco smrdí a moji důvěru v tu chvíli ztratila doktorka i očkování…

Tvrdí se, že je to normální, že dítě začne kolem 4 až 5 měsíců v noci brečet a budit se. Co pamatuju, nikdy to tak nebývalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1593
6.1.22 22:06

@JanaDaR můj prcek ji ještě nemá - měli jsme taky neurologické reakce v rodině. Ale uvažuji mu ji dát možná kolem 18 m. Dítěti, co ji nemá jste dávali nějakou alternativní nebo nic? Přemýšlím i nad tím, protože np. třeba žloutenka mi u takového prcka přijde jako naprostá zbytečnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3349
6.1.22 22:18

@Capelucia má jen samotnou tetanovku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2210
6.1.22 22:19

První davka ve 3 měsících a bez reakce, jen byla víc spavá. Druhá davka po dvou měsících horší průběh - vysoké horečky, neustálý plac, nemohla spát, když usla, za 10 min se probudila s pláčem a tak cca dva dny a to je jinak dcera naprosto pohodové dítě, takže to bylo opravdu zle. Třetí davku jsme pak oddalovali co nejvíc to šlo, první den měla akorát trochu vyšší teplotu, jinak nic :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
6.1.22 22:32

Tak jak rekla doktorka, kdy to bylo uz si presne nepamatuju. Jen tu reakci, kdy dcera docela plakala a mela zvysenou teplotu. Ostatni uz byly myslim bez reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat